fbpx
Vedené Meditace

Jak 7 ČAKER ovlivňuje škodlivá myšlenka a pocit NEDOSTATEČNOSTI…

💗 Video a Meditace č.1: Léčení pocitu NEDOSTATEČNOSTI! >>

😇 Video a Meditace č.2: Vidět sám SEBE očima BOHA! >>

⭐🔮 Video + Meditace č.3: Pozvánka ZÁZRAKŮ a skvělých překvapení! >>

🔥 (Bonus): Jak si začít tvořit NOVÝ a lepší ŽIVOT! >>

Hezký den,

V pondělí odpoledne začínáme nový MEDITAČNÍ program meditací LÉČENÍ pocitu nedostatku pomocí energetického systému 7 ČAKER! >>

V meditaci náš čeká hluboký LÉČIVÝ a harmonizační proces pomocí vizualizace a manter (posvátných vibrací) a zaměříme se specificky na pocit NEDOSTATEČNOSTI.

Propojení mezi pocitem nedostatečnosti a pocitem, že si nezasloužíme dobré věci, s energetickým systémem 7 čaker je zajímavým konceptem spojujícím psychologii a spirituální perspektivu.

Čakry jsou podle tradičních východních filozofií a některých forem moderních alternativních terapií energetická centra v těle, která ovlivňují fyzické, emoční a duševní zdraví.

Zde je možné nastínit, jak se myšlenka a pocit nedostatečnosti může projevovat v 7 čakrách…

❤️ Kořenová čakra (Muladhara):

Tato čakra je spojena s pocitem bezpečí, stability a přežití. Pocit nedostatečnosti a nedostatečnosti může narušit tuto čakru a vést k pocitu, že svět není bezpečné místo. To může způsobit nestabilitu a častý strach, stres, obavy a úzkost.

V meditaci č.1 Vedených MEDITACÍ: „Já jsem DOSTATEČNÝ“ budeme 7 ČAKER harmonizovat specificky se záměrem léčení pocitu nedostatečnosti! >>

🧡 Sakrální čakra (Svadhisthana):

Sakrální čakra je spojena s emocemi, kreativitou a sexualitou…

Nedostatečnost a pocit, že si nezasloužíme radost a potěšení, mohou způsobit blokády v této čakře, což může omezit naši schopnost prožívat radost a projevovat kreativitu.

Ovlivňuje také naši sexualitu, protože pak si nemůžeme zdravě užívat sexuální potěšení a vede to k problémům v intimním vztahu.

💛 Solar Plexus čakra (Manipura):

Tato čakra ovlivňuje naši sílu, sebevědomí a vůli. Myšlenka a pocit nedostatečnosti mohou způsobit oslabení této čakry, což se projevuje nedostatkem sebevědomí, strachem z selhání a nejistotou vlastní cesty.

Chybí pak schopnost se prosadit, jednat a konat, protože dopředu jsme oslabení myšlenkou, že to co chceme si nezasloužíme.

💚 Srdeční čakra (Anahata):

Srdcová čakra je spojena s láskou, soucitem a schopností přijímat a dávat lásku. Nedostatečnost a pocit, že si nezasloužíme lásku, mohou narušit tok energie v této oblasti, což se projevuje problémy v mezilidských vztazích, intimním vztah a uzavřením srdce.

Vzhledem k tomu, že OTEVŘENÉ srdce je magnetem na přitahování toho, po čem toužíme, tak tím sami sobě uzavíráme možnost si přitáhnoout to, co chceme.

💙 Krční čakra (Vishuddha):

Tato čakra je spojena s komunikací a vyjádřením se. Pocit nedostatečnosti může způsobit problémy s komunikací a strachem z vyjádření vlastních názorů a potřeb.

Potřeby pak nemohou být naplněny a z toho velmi strádáme a naše názory, které máme se nám nedaří projevit do našeho života.

💜 Třetí oko (Ajna):

Třetí oko je spojeno s intuicí, moudrostí a schopností vidět širší perspektivu. Nedostatečnost může způsobit uzavření tohoto energetického centra a omezit schopnost vidět větší obraz situací, novou perspektivu a také schopnost spatřit VIZI lepšího života.

Chybí nám spojení s INUTICÍ a tak neslyšíme tento nás úžasný navigační systém, který nás vede životem.

🤍 Korunní čakra (Sahasrara):

Korunní čakra je spojena s duchovním spojením a porozuměním.

Nedostatečnost a nedostatečnost mohou vytvářet bloky v této oblasti a bránit pocitu spojení s vyšším smyslem a vyšší silou. Cítíme se pak odříznutí od zbytku světa, od lidí a cítíme se, že jsme na všechno sami.

Integrace těchto dvou aspektů jako je pocit nedostatečnosti a systém 7 ČAKER může pomoci dosáhnout vyváženějšího a harmoničtějšího stavu těla a mysli a to vede k celkově větší spokojenosti.

Chcete také LÉČIT myšlenku a pocit nedostatečnosti pomocí této unikátní Vedené MEDITACE? – Klikněte a registrujte se do programu a začněte ještě DNES! >>


Vedené MEDITACE: „Já jsem DOSTATEČNÝ“ se zahajovací cenou…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */