fbpx
Vedené Meditace

(Mantra HOJNOSTI): Přitáhněte si peníze a vytvořte vědomí BOHATSTVÍ & PROSPERITY…

💞 Vedené MEDITACE: „Já jsem DOSTATEČNÝ“ se zahajovací cenou! >>

⭐🔥 Všechny ostatní MEDITAČNÍ programy s Mega SLEVOU jen za 497,- Kč! >>

👉 Video: Posvátné SYMBOLY hojnosti a PROSPERITY transformují naše VĚDOMÍ! >>

Tato mantra je zvukovým zastoupením Bohyně LAKŠMÍ…

Tato vibrace je obzvláště aktivovaná v období ÚPLŇKU.

Jaká je to mantra?

Shreem Brzee

Co znamená mantra? Existuje mnoho výkladů a významů. My se budeme soustředit na dva. 

Mantra se skládá ze dvou slov. Man – Tra.

Man znamená v sanskritu mysl a tra znamená vůz nebo také ochrana. Mantra je tedy specifická zvuková vibrace, která sebou nese zvukové vzorce a která dokáže ochránit naši mysl a také dokáže do našeho vědomí “zavést (instalovat)” energii a vzorce, kterou sebou nese.

Shreem Brzee obsahuje energii a vzorce hojnosti, prosperity a bohatství.

A před čím tato vibrace ochrání naši mysl? Ochraňuje naši mysl dvěma způsoby.

Jednak ochrání myšlenky prosperity a ochrání naši mysl před negativitou, před negativními karmickými myšlenkami a před myšlenkami chudoby a nedostatku.

Pravidelná práce s touto vibrací mění naše myšlení na hluboké úrovni. Uvolňuje bloky, které máme k hojnosti. Uvolňuje limitující přesvědčení, které nám blokují hojnost.

A krásným způsobem mění a harmonizuje naši energii a vibraci, aby byla v souladu s energií hojnosti a prosperity. Abychom začali do svého života přitahovat hojnost, tak potřebujeme vyzařovat na určité frekvenci.

A jeden z nejsilnějších a nejjednodušších způsobů, jak změnit svoji vibraci je pomocí jiné vibrace. Pomocí síly zvuku!

Zvuk totiž dokáže manipulovat s energií. Všichni máme zkušenost, jak nám hudba dokáže změnit naši náladu a pocity. Když si pustíme radostnou a veselou hudbu, tak nám pomůže změnit náladu a můžeme se cítit mnohem lépe.

A hudba je také vibrace. Radostná a veselá hudba obsahuje pozitivní vibrace a pozitivní energii.

Stejně tak dokážeme změnit svoji vibraci, energii, pocity a myšlení pomocí VIBRACE HOJNOSTI…

✅ Už se mi několikrát stalo, že  jsem moje myšlenky obav, pochyb a strachu uvolnil během meditace s touto vibrací. Téměř okamžitě jsem vnímal efekt na to, jak přemýšlím a jak se cítím…

✅ To mě poté otevřelo a naladilo na energii hojnosti a byl jsem schopen získat přístup k nápadům a vnitřním zdrojům, jak vyřešit daný problém…

✅ Také jsem pomocí této vibrace uvolnil několik mých limitujících přesvědčení, které bránily v dalším mém růstu a rozvoji. Jak v podnikání, tak také v životě…

✅ A celkově mě tato vibrace (mantra) pomáhá měnit moje myšlení o sobě, o penězích a hojnosti…

Hojnost je výsledkem našeho vědomí

Tato vibrace transformuje vaše vědomí nedostatku a chudoby na vědomí hojnosti a prosperity.

Proto je tato mantra považována za neobyčejnou, magickou, kouzelnou a Božskou. Ano, tato mantra je Božského původu. Pochází z vyšších sfér.

Shreem Brzee je také Bija mantra. Bija znamená semínko. Tak jako je v malém semínku obsažen veškerý potenciál dané rostliny, tak tato vibrace v sobě obsahuje veškerý potenciál hojnosti, prosperity a bohatství.

A my ve Vedené MEDITACI nových meditací pro budování pocitu DOSTATEČNOSTI budeme vykořeňovat pomocí této mantry SHREEM BRZEE škodlivou myšlenku NEDOSTATKU! >>

Nedostatku, že my nejsme dost, my nemáme dost, stále nám něco schází a něčeho se nám nedostává, abychom si vytvořili nový standart, že MÁME VŽDY VÍCE NEŽ JE POTŘEBA.

Řekněte nahlas: „Já mám vždy více než je potřeba. Já žiji v hojnosti“…

Když budete s touto meditací a nebo sami s touto vibrací meditovat, tak semínko postupně vyklíčí a vyroste v krásnou rostlinu. Ve vašem vědomí vykvete vědomí hojnosti a prosperity.

A protože si svoji realitu tvoříme ZEVNITŘ-VEN, tak se také postupně hojnost a prosperita projeví ve vaší REALITĚ!

Tato mantra se kterou pracujeme ve Vedených MEDITACÍCH kompletně změní, skrz na skrz vaše vědomí, vaše myšlenkové procesy ale také změní i vaši biologii a auru.

Díky tomu budete na sobě pozorovat dva fenomény.

Jednak ucítíte vnitřní tah jít ven a hledat hojnost a prosperitu a také si díky této vibraci začnete přitahovat do života hojnost. Začnou k vám přicházet ty správné situace, příležitosti, lidi a způsoby, aby se to projevilo ve vašem vnějším světě.

Shreem Brzee má také dokonalou geometrickou strukturu. V laboratoři japonského vědce Dr. Emota zmrazili kapku vody, do které byla vyslovena tato vibrace a foto dokumentaci vidíte zde. Vedle zmražené kapky je yantra, starodávné geometrické vyjádření této vibrace. Sedí to nádherně.

Zdroj: Pillai Center

Meditováním s touto mantrou se v našem vědomí a energetickém poli projevuje tento geometrický obrazec. Práce s mantrami je opravdu starodávná věda, která je zároveň i magická a mystická.

Proto jsem tak fascinovaný mantrami, proto s nimi tak rád medituji a také proto žasnu nad tím, jaké výsledky tyto vibrace v mém životě vytváří.

Shreem Brzee tedy změní vaše vědomí vědeckým i magickým způsobem.

Zázrak, který tato vibrace udělá je, že změní vaše vědomí nedostatku a chudoby, které vytváří negativní myšlenky o penězích na vědomí hojnosti a prosperity. 

V meditacích vás naučím specifický způsob, jak pracovat s touto MANTROU, aby se dostala hluboko do vašeho vědomí. >>

To, co je k tomu potřeba je váš závazek. Závazek změnit své vědomí a svůj život. Pojďte do toho…

A připomínám, že ještě můžete získat posledních 8 MEDITAČNÍCH programů, než je uzavřu s Mega SLEVAMI jen za 497,- Kč zde! >>


Všechny MEDITAČNÍ programy jen za 497,- Kč…

Mějte se krásně a žijte v hojnosti,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */