Vedené Meditace

Mantra HOJNOSTI: Přitáhněte si peníze a vytvořte vědomí BOHATSTVÍ & PROSPERITY

V meditačním online programu vedených meditacích manifestace ZÁZRAKŮ je meditace (konrétně meditace č.15), ve které pracujeme s mantrou hojnosti a prosperity.

Jaká je to mantra?

Shreem Brzee

Co znamená mantra? Existuje mnoho výkladů a významů. My se budeme soustředit na dva. 

Mantra se skládá ze dvou slov. Man – Tra.

Man znamená v sanskritu mysl a tra znamená vůz nebo také ochrana. Mantra je tedy specifická zvuková vibrace, která dokáže ochránit naši mysl a také dokáže do našeho vědomí “zavést (instalovat)” energii, kterou sebou nese.

Shreem Brzee sebou nese energii hojnosti, prosperity a bohatství.

A před čím tato vibrace ochrání naši mysl? Ochraňuje naši mysl dvěma způsoby.

Jednak ochrání myšlenky prosperity a ochrání naši mysl před negativitou, před negativními karmickými myšlenkami a před myšlenkami chudoby a nedostatku.

Bohatství je výsledkem našeho vědomí

Tato vibrace transformuje vaše vědomí nedostatku a chudoby na vědomí hojnosti a prosperity.

Proto je tato mantra považována za neobyčejná, magickou, kouzelnou a božskou. Ano, tato mantra je Božského původu. Pochází z vyšších sfér.

Shreem Brzee je také Bija mantra. Bija znamená semínko. Tak jako je v malém semínku obsažen veškerý potenciál dané rostliny, tak tato vibrace v sobě obsahuje veškerý potenciál hojnosti, prosperity a bohatství.

Zvuk Shreem náleží Bohyni hojnosti a prosperity – Laxmí. A Brzee čistí vaši karmu na peníze a dá vám peníze.

Tato mantra a stejně jako i ostatní mantry, s kterými pracujeme ve Vedených meditacích manifestace zázraků kompletně změní, skrz na skrz vaše vědomí, vaše myšlenkové procesy ale také změní i vaši biologii a auru.

Díky tomu budete na sobě pozorovat dva fenomény.

Jednak ucítíte vnitřní tah jít ven a hledat hojnost a prosperitu a také si díky této vibraci začnete přitahovat do života hojnost. Začnou k vám přicházet ty správné situace, příležitosti, lidi a způsoby, aby se to projevilo ve vašem vnějším světě.

Shreem Brzee má také dokonalou geometrickou strukturu. V laboratoři japonského vědce Dr. Emota zmrazili kapku vody, do které bya vyslovena tato vibrace a foto dokumentaci vidíte zde. Vedle zmražené kapky je yantra, starodávné geometrické vyjádření této vibrace. Sedí to nádherně.

Zdroj: Pillai Center

Meditováním s touto mantrou se v našem vědomí a energetickém poli projevuje tento geometrický obrazec. Práce s mantrami je opravdu starodávná věda, která je zároveň i magická a mystická.

Proto jsem tak fascinovaný mantrami, proto s nimi tak rád medituji a také proto žasnu nad tím, jaké výsledky tyto vibrace v mém životě vytváří.

Shreem Brzee tedy změní vaše vědomí vědeckým i magickým způsobem.

Zázrak, který tato vibrace udělá je, že změní vaše vědomí nedostatku a chudoby, které vytváří negativní myšlenky o penězích na vědomí hojnosti a prosperity. 

V meditaci č.15 meditačního programu vás naučím specifický způsob, jak pracovat s touto mantrou, aby se dostala hluboko do vašeho vědomí. >>

A ještě k tomu na vás čeká dalších 19 podobně magických a úžasných vedených meditací.

To, co je k tomu potřeba je váš závazek. Závazek změnit své vědomí a svůj život.

Klikněte sem a zjistěte více o tomto meditačním programu >>

Jiří Majkus

Add comment

Autor projektu: Jiří Majkus

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */