fbpx

Speciální AKCE na období ÚPLŇKU!

Silný ÚPLNĚK 24. února přináší LÉČIVÉ energie - využijte je pro POZITIVNÍ proměnu vašeho života...

- možnost získat samostatně LÉČIVÉ meditační programy skončila!

Sobotní ÚPLNĚK přináší silné a LÉČIVÉ energie, které přináší jedinečnou příležitost pro hlubokou osobní transformaci a obnovu. Tyto energie jsou vždy přítomné i několik dní po ÚPLŇKU.

Využití této doby pro Vedené MEDITACE může pomoci odemknout hluboké vrstvy vědomí, podpořit emoční uvolnění a přinést klid do našich životů.

Léčivé energie Úplňku mohou pomoci rozpustit staré bloky, emocionální zátěže a negativní vzorce myšlení, které nás drží zpět. Toto je ideální čas pro meditace zaměřené na propuštění, odpuštění a nastavení nových záměrů pro naši cestu vpřed.

Proto jsem pro vás připravil na toto období možnost získat samostatně tyto LÉČIVÉ meditace - protože standardně je možné je získat jen skrze členství Meditačního MEDFLIXU zde! >>

💛💜 Vedené MEDITACE pro regeneraci a obnovu DUŠE! >>

chybí vám motivace, cítíte ztrátu směru a nevíte, co se s vámi stalo, že jste ztratili "vítr z plachet"? Tyto meditace jsou pro vás!

💗 Vedené MEDITACE: "Já jsem DOSTATEČNÝ/Á"! >>

- v těchto meditacích LÉČÍME tuto škodlivou myšlenku pocitu vlastní nedostatečnosti, abyste věřili, že si zasloužíte DOBRÉ věci...

💪 Vedené MEDITACE pro HUBNUTÍ a zdravý životní styl! >>

- v těchto meditacích LÉČÍME vztah k našemu tělu a jídlu což vede ke zhubnutí a změně životní stylu...

💥 Vedené MEDITACE léčení BLOKŮ k manifestaci! >>

- v těchto meditacích LÉČÍME způsoby naší sebesabotáže a uvolňujeme energetické BLOKY, které ovlivňují vaši schopnost manifestovat...

Využijte tuto magickou dobu k napojení na vaši vnitřní moudrost, obnovte svou energii a otevřete své srdce nekonečným možnostem léčení a růstu.

Úplněk je jako maják, který osvětluje temnotu, odhaluje skryté pravdy a vede nás k hlubšímu pochopení sebe sama a našeho místa ve Vesmíru. 

Ponořte se do meditace s otevřeným srdcem a nechte tyto mocné energie transformovat váš život.

P.S. 

Vedené MEDITACE pro manifestaci IDEÁLNÍHO podnikání nebo práce můžete získat ZDE se zahajovací cenou! >>


Mějte se krásně,

Jiří Majkus


/* ]]> */