fbpx

Vedené MEDITACE pro regeneraci a obnovu DUŠE...

Chybí vám vnitřní MOTIVACE , směr a nevíte, co se s vámi ​stalo, že jste ztratili vítr z plachet ?

 Vítejte na posvátné a magické cestě k vaší vnitřní proměně a TRANSFORMACI, hlubokému LÉČENÍ, sebelásce a regeneraci a obnově vaší DUŠE pomocí léčivých Vedených MEDITACÍ, které vám pomůžou v sobě najít ztracený plamen VÁŠNĚ, ​který vás spojí s vaším "MLADÝM JÁ", které bylo ještě plné naděje, snů a POZITIVNÍCH očekávání...

​Život může přinést různá zranění a výzvy, které nás mohou zanechat se ztrátou energie, radosti a směru. Tento meditační balíček vám přináší unikátní sadu meditací, které vám pomohou překonat obtíže, nalézt vnitřní rovnováhu a znovu se spojit s vaší vlastní silou.

​‚‚Když prož​íváme nebo jsme prožili náročné období a nebo když se nám dlouho dobu to, o co se snažíme nedaří, tak to nejlepší co můžeme udělat je se zastavit, obnovit své VNITŘNÍ ZDROJE, načerpat novou a svěží energii a ​regenerovat svoji DUŠI​​​​...‘‘​

- ​​Jiří Majkus

​​Toto je cesta k uzdravení a obnově vaší duše, která vám umožní načerpat novou energii a nalézt vnitřní klid. ​Tyto MEDITACE vás provedou hlubokými vrstvami vaší bytosti a pomohou vám znovu se spojit s vaší pravou silou...

- ​​dopřejte sami sobě LÉČIVÉ, vyživující a magické okamžiky, které udělají dobře vašemu tělu, mysli a duši...


​Jak poznat, že ​potřebujete regenerovat a obnovit svoji DUŠI a své vnitřní zdroje?

Abyste mohli dosáhnout celkové pohody a harmonie, tak je důležité si pravdivě přiznat, jestli máte potřebu regenerovat svoje vnitřní zdroje a svoji duši. Když tento krok přeskočíme a budeme tuto svoji potřebu ignorovat, tak k tomu nemusíme nikdy dojít.


Zde je seznam symptomů, které mohou naznačovat, že je čas načerpat novou energii a využít meditace k uzdravení:

​- Jste unavení a vyčerpaní: ​Máte pocit konstantní únavy a vyčerpání, i po dostatečném odpočinku.
..


​- Ztr​atili jste radost a nadšení: Ztratili jste zájem o věci, které vás dříve naplňovaly radostí a nadšením.
..

- Prožíváte emoční výkyvy: Máte časté emoční výkyvy, náladovost a pocit nesoustředěnosti a chybí vám emocionální stabilita...

- Nedostatek koncentrace: Obtížně se soustředíte, jste rozptýlení a máte sníženou produktivitu...

- Nedostatek inspirace: Máte pocit, že vám chybí inspirace a kreativita ve vašem každodenním životě.
..

- Zvýšený stres: Častý stres a napětí, který se vám hromadí může ovlivnit vaše fyzické i duševní zdraví.
 Máte problém se zastavit, uvolnit, relaxovat a PŘIJÍMAT...

- Jste nespokojení se životem: Máte pocit nespokojenosti s aktuálním stavem života a máte touhu po hlubším smyslu a naplnění.
..

- Pocit, kdy jste od sebe ​odtržení​: Prožíváte ztrátu kontaktu s vlastním já, pocit odtržení nebo nespojení s vlastními emocemi a potřebami. Díky tomu si je nemůžete naplnit a to vytváří nekončící nespokojenost...


- Nedostatek sebelásky: Máte těžkosti v lásce, ve vztazích a v tom akceptovat a přijmout sami sebe. Často se ​​kritizujete a máte nedostatek sebeúcty.


- ​Jste zaseknutí ve stejných vzorcích a situacích: ​Máte pocit, že se zasekáváte ve stejných vzorcích a situacích, ze kterých se nemůžete dostat ven...

- Fyzické nepohodlí: Máte možné fyzické projevy, jako jsou bolesti hlavy, zažívací problémy nebo nevysvětlitelné bolesti.
..


Pokud se u sebe rozpoznáváte některé z těchto symptomů, může to být známka toho, že vaše duše a vnitřní zdroje potřebují regeneraci a uzdravení.


Meditace zahrnuté v tomto balíčku vám mohou poskytnout prostředky pro obnovu a naplnění, abyste znovu našli harmonii a radost ve svém životě.

Proč je tak důležité regenerovat své vnitřní ZDROJE a obnovit svoji DUŠI...

​  - záznam živého vysílání na téma: Co se děje, když neobnovíme své VNITŘNÍ zdroje a co to má za důsledky...

​Regenerace vnitřních zdrojů a obnova duše jsou klíčové pro dosažení celkového fyzického, emocionálního a duševního zdraví.


Každý z nás se potřebuje pravidelně zastavit a načerpat novou energii a uvolnit starou a negativní. Tento očistný a léčivý proces je v přírodě naprosto přirozený​. 


Zde jsou důvody, proč je to tolik v našich životech důležité:


​Zachováte si energii a vitalitu, protože každodenní nároky a stres mohou vysávat vaši energii. Regenerace vám umožní načerpat novou vitalitu a sílu, abyste mohli žít plným tempem.​Větší emoční vyrovnanost a harmonie. Uzdravení a obnova duše pomáhají uvolnit usazené emoce a trauma. Tím se dosáhne emocionální rovnováhy a sníží se negativní vlivy na náladu a pocity.​Zlepší se kvalita vašeho života, protože ​když máte vnitřní klid a harmonii, zlepší se i vaše celková kvalita života. Budete schopni efektivněji zvládat stres a výzvy, které přináší každodenní život (rodina, děti, práce, podnikání, peníze, vztah, koníčky, povinnosti atd.)...


​Podpoříte své zdravé myšlení, protože regenerace duše pomáhá odstranit negativní myšlenkové vzorce a umožňuje získat jasnější perspektivu. To podporuje zdravé myšlení a kvalitní rozhodování.Když jedeme na prázdnou energetickou nádrž, tak často děláme velmi špatná rozhodnutí, která vytváří ještě více dalších problémů, ze kterých je náročně se dostat.


​Posílíte sebedůvěru a sebelásku, protože obnova duše vám umožní objevit vlastní hodnotu a sebelásku. To vede k vyšší sebedůvěře a schopnosti postavit se před výzvy s pozitivním postojem.​​​Proces regenerace podporuje osobní růst a vývoj. Umožňuje vám se otevřít novým způsobům myšlení a získávat hlubší poznání o sobě, svých přáních a potřebách, které jedině tehdy i můžete vůbe naplnit a dopřát.


Uvolníte energetick​é a emocionální bloky. Meditace vás provedou procesem uvolnění bloků a otevření energetických cest pro volný tok životní energie, která vás povede na cestě životem a se kterou si vytváříte vaši budoucnost.

​Posílíte své vztahy. Když jste vnitřně vyrovnaní a šťastní, můžete lépe komunikovat a interagovat s ostatními lidmi. To může vést ke zlepšení vašich vztahů.Když máme zdravé vztahy, tak se cítíme naplnění pozitivní energií, jsme inspirovaní, otevření a vše nám v životě funguje lépe.

​Hlubší naplnění a smysl života: Obnova duše vám může pomoci najít smysl a poslání ve svém životě. Pomáhá vám přemýšlet o hlubších otázkách a cílech., kterou jsou velmi důležitou potřebou vaší duše.


Ignorováním těchto hlubokých potřeb vede také k nespokojenosti, kterou odstraníme jedině tehdy, když si začneme tyto potřeby naplňovat.

​Zlepšení fyzického zdraví, protože emoční a duševní zdraví jsou úzce propojeny s fyzickým zdravím. Regenerace duše má pozitivní vliv na imunitní systém, zažívání a celkovou fyzičku.


​Větší radost a štěstí. Obnova duše vám umožňuje objevit pravou radost a štěstí, které vychází z vnitřního klidu a naplnění.
 S větší radostí se vá bude na denní bázi žít.


Obnovíte svůj ​vnitřní klid: Meditace vás provedou procesem uklidnění mysli a nalezení vnitřního klidu, který potřebujete k uzdravení.

Prozkoumáte vlastní Identitu: Léčivé meditace vás povzbudí ke zkoumání hlubších aspektů své identity a pravé podstaty.


Zajistit si pravidelný čas na regeneraci vnitřních zdrojů a obnovu duše je neocenitelným darem pro sebe. Pomáhá vám žít plnohodnotný a vyvážený život, plný radosti, lásky a smyslu.


​Bez pravidelné regenerace a obnovy DUŠE můžete zůstat uvězněni v cyklech negativních vzorců a starých bolestí. Mohou vás brzdit strachy a nedostatkem jasného směru. ​


Tyto meditace vám pomůžou se uvolnit a naplní váš život svěží energií a novým nadhledem.

Představte si na chvíli život, jak by to vypadalo, kdybste regenerovali své VNITŘNÍ ZDROJE a obnovili svoji energii a DUŠI?

​Na chvíli si představte, jak by se po něčem takovém změnil váš přístup k životu? Jak byste se sebou cítili, kdybyste se "znovu narodili" a mohli začít znovu?


​Jaké by to bylo se postavit k vašemu životu, PŘÁNÍM, cílů a výzvám s novou a svěží energií a s novou a naprosto úžasnou perspektivou, která navždy změní trajektorii vašeho života?


​Jaké by to bylo vědět, že jste součástí něčeho Vyššího a vědět, jaký to všechno, co se vám stalo mělo SMYSL a kam máte nyní směřovat?


​Jaké by to bylo ​získat si zachovat svoji energii a vitalitu, mít větší emocionální vyrovnanost, větší chuť do života, kdy jste spojení s vaším smyslem života?


​Jaké by to bylo posílit a zlepšit vaše VZTAHY?


​Jaké by to bylo zlepšit své FYZICKÉ zdraví?


​Jaké by to bylo posílit svoji sebedůvěru, SEBEVĚDOMÍ a SEBELÁSKU?


​Jaké by to bylo nechat za sebou MINULOST, poučit se z ní a otevřít se ve vašem životě něčemu zcela novému a naprosto ÚŽASNÉMU?


​Jaké by to bylo získat opět novou inspiraci, kreativitu, mít zdravé myšlenky a prožívat větší RADOST a ŠTĚSTÍ?


Jaké by to bylo?


​Na chvíli si to představte?


​Vyplatilo by se investovat trochu času do toho se to naučit?


​Vyplatilo by se vám investovat trochu času a vaší energie ​a toto všechno, co jste se na této stránce dozvěděli a i něco LEPŠÍHO prožívat ve vašem denním životě "na vlastní kůži"?


​Pokud ANO, tak to také dokážete udělat..


Pokud jste si odpověděli ANO, tak mám pro vás dobré zprávy...

​Za tímto účelem jsem vytvořil ​Vedené MEDITACE​ pro regeneraci a obnovu DUŠE...

​V těchto audio nahrávkách Vedených MEDITACÍ ​​budeme pracovat s magickými a velmi silnými meditačními technikami, které působí na nejhlubší úrovně vaší duše, kterou tyto metody vyživují a obnovují.


​Ucítíte obrovskou úlevu vaší emocionální zátěže ​a ​bude se vám mnohem lépe po těchto meditacích žít.


​Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost se vydat na transformační a hluboce LÉČIVOU meditační cestu do vašeho vnitřního světa.Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem ​​28 meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Jak je sestaven tento ​​meditační program Vedených MEDITACÍ?

Tento online meditační program je sestaven ​do těchto základních částí...


1⃣ První část je ​teorie, kde se ponoříme do tohoto tématu a řekneme si důležité informace, postoje a přístupy (formou videa, audio a nebo textu)...


2⃣ Druhá část je ​​audio nahrávka Vedené MEDITACE, která je navržená tak, ​abychom ​​regenerovali své vnitřní zdroje a obnovili svoji energii a DUŠI...

​Nyní také přístup k MEDITACÍM pomocí ​aplikaci Vedených MEDITACÍ...

​Aby pro vás bylo ještě jednodušší a snažší meditovat s těmito meditacemi, tak dostanete také přístup do aplikace vedených meditací, kterou si můžete stáhnout do mobilu nebo i tabletu.


Meditace a i videa je možné poslouchat na cestách offline (po jejich stažení) a na pár kliknutí máte přehledný přístup k vaším meditacím.


Tento přístup dostanete navíc ke klasickému přístupu do členské sekce.

Připravil jsem pro vás ​​Vedené MEDITACE, které si ZAMILUJETE...

Jaké konkrétní meditace jsou součástí tohoto programu?

Vedená MEDITACE č.1: ​​Hluboké LÉČENÍ a dárek od duchovního průvodce magické LÉČITELKY...

Tato meditace vás provede hlubokým procesem LÉČENÍ, kdy ještě získáte od tohoto mocného duchovního průvodce dárek, který vám pomůže překonat a vyřešit jakýkoliv problém.


Získáte novou energie a sílu a tato léčitelka bude harmonizovat vaši energii a energetické pole. Získáte také požehnání této ženské energie.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.2: ​​​Hluboké LÉČENÍ a transformace od duchovního průvodce magického ŠAMANA...

Tato meditace vás provede hlubokým procesem LÉČENÍ a obnovy vaší energi, vnitřních zdrojů a vaší DUŠE od mystického šamana v magické a posvátné džungli.


Tento další mocný duchovní průvodce a LÉČITEL harmonizuje a vyrovná léčivý proces svoji mužskou energií.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.3: ​​Pouštění a uvolnění MINULOSTI, nechání ji za sebou a vytvoření nového ZAČÁTKU...

​Uvolníte se z okovů minulosti a vytvoříte si prostor pro nové začátky.


Tato meditace vás osvobodí od břemene minulých zkušeností a umožní vám tvořit svůj životní příběh znovu a jinak. Příběh, který je v souladu a harmonii s vaším SKUTEČNÝM OSUDEM.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.4: ​​Hluboké léčení a sebepřijetí SEBELÁSKOU...

Naučíte se milovat a akceptovat sebe takoví, jací jste. Tato meditace posílí vaši sebevědomí a umožní vám budovat zdravý vztah sami k sobě.


Pomocí silného LÉČENÍ sebeláskou si vytvoříte nové a skvělé příležitosti, synchronicity a pozvete také vaší vnitnří proměnou magické ZÁZRAKY do svého života.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.5: Vložení ZÁMĚRU do mystického a PŘÁNÍ splňujícího energetického a léčivého VORTEXU...

​Meditace vám umožní vložit váš záměr a splňující přání do mystického víru energetického uzdravení.


Tento léčivý vortex bude působit jako ohnisko vaší pozornosti, přenášející vaše přání do hlubin vesmíru, což vás posílí k dosažení vašich cílů a přinášení transformace do vašeho života.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

a NAVÍC tomu dostanete ​BONUSY...

Bonusová MEDITACE: ​​Probuzení energie KUNDALÍNÍ a harmonizace 7 ČAKER...

​Otevřete se duchovnímu ​prožitku a prozkoumáte svět nových možností. Kundalíni energie vám poskytne nový pohled na život a jeho smysl.


​Vyživí a obnoví vaši energii a také harmonizuje všech 7 energetických center, skrze které se projevuje do tohoto světa vaše DUŠE.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Bonusová MEDITACE: ​​​Léčení a přijetí VNITŘNÍHO dítěte...

V meditaci se hluboce ponoříme do našeho vnitřního JÁ. Vytvoříme prostor a příležitost se setkat a komunikovat s naším VNITŘNÍM dítětem.

Mnoho názorů a myšlenek, podle kterých žijeme se vytvořilo, když jsme byly malé děti. Některé z nich jsou prospěšné a některé z nich nás nepodporují v tom, co chceme a kým se chceme stát.

Některé mohou být vyloženě škodlivé...

Když naše myšlení, cítění a jednání není v souladu s tím, co chceme, tak to unitř nás vytváří konflikt, napětí, stres a těžkosti.

Proto se v této meditaci zaměříme na to, co vám přináší ve vašem životě nyní těžkosti, trápení nebo frustraci.

S tímto záměrem se setkáte s vaším vnitřním dítětem a budete mít příležitost nahlédnout do myšlenek, které se nachází pod vaší stávající situací.

Jak se tam hluboce uvnitř skutečně cítite, jak přemýšlíte a co potřebujete, abyste se cítili MILOVANÍ, důležití a nepřehlížení.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Meditační deník BOŽSKÝCH vhledů...

 Hodnota 990,- Kč (43 eur)

Objednejte si Vedené MEDITACE pro regeneraci a obnovu DUŠE...

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​5 video lekcí..
 • ​5 LÉČIVÝCH vedených meditací...
 • ​Bonusová video lekce...
 • ​Bonusová meditace ​: ​Kundaliní energie
 • ​Bonus: Léčení VNITŘNÍHO dítěte...
 • ​Meditační deník Božských ​vhledů...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota programu je celkem 4 540,- Kč!

Ale protože chci, aby se meditace dostaly mezi co nejvíce lidí, tak jsem snížil cenu a můžete meditace získat je za:

4 540,- Kč!

990,- Kč

(40 eur)


Nebo Získejte tento online program v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

​V této variantě získáte:

 • 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 35 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto ​transformační jízdu do vašeho VNITŘNÍ SVĚTA...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba ​udělat objendávku a provést platbu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Objednejte si Vedené MEDITACE pro regeneraci a obnovu DUŠE...

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​5 video lekcí..
 • ​5 LÉČIVÝCH vedených meditací...
 • ​Bonusová video lekce...
 • ​Bonusová meditace ​: ​Kundaliní energie
 • ​Bonus: Léčení VNITŘNÍHO dítěte...
 • ​Meditační deník Božských ​vhledů...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota programu je celkem 4 540,- Kč!

Ale protože chci, aby se meditace dostaly mezi co nejvíce lidí, tak jsem snížil cenu a můžete meditace získat je za:

4 540,- Kč!

990,- Kč

(40 eur)


Nebo Získejte tento online program v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

​V této variantě získáte:

 • 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 35 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2023)

/* ]]> */