fbpx

Vedené MEDITACE: Manifestace IDEÁLNÍ práce/podnikání...

Toto je způsob, jak si MANIFESTOVAT svoji IDEÁLNÍ práci nebo podnikání, které je v souladu s vaší DUŠÍ, vašimi DARY, TALENTY a přednostmi, která vám bude dávat SMYSL,bude zdrojem vaší inspirace, radosti, kreativity a také FINANČNÍ HOJNOSTI...

Abyste si mohli do svého života PŘITÁHNOUT vaši vysněnou práci, tak je potřeba se na to prvně připravit, abyste příležitosti, které k vám přicházejí dokázali správně rozpoznat, která je ta IDEÁLNÍ pro vás...

‚‚Pokud chcete zlepšit svoji pracovní oblast z jakéhokoliv vašeho osobního důvodu, tak pozorně čtete dál...‘

- ​​Jiří Majkus

Kdyby existovala možnost, jak si MANIFESTOVAT vaši vysněnou práci - využili byste jí?

- i když si myslíte, že vám se to nestane a nebo nevíte, co přesně byste chtěli dělat...


Špatná práce pro vás narušuje vaši duševní pohodu, psychiku a emocionální stav...

Možná se ve vaší práci nebo podnikání tak netrápíte, že potřebujete nutně změnu, ale přece jen by to mohlo být lepší…


Já jsem se s tématem práce a obživy vždycky trápil a na své cestě jsem udělal spoustu chyb dovolil jsem ostatním lidem, aby mi moje inspirace pokazili, zastavili, zničili.


Proč vám to říkám?


Abyste věděli, že já to neměl všechno hnedka jasný, já nebyl to, kým jsem teď a strpěl jsem si hodně utrpení ohledně této oblasti opravdu hodně, takže moc dobře vím, jaké to je a jak se z toho dostat. 


Ten problém s tím, že když nemáme svoji ideální práci nebo podnikání je, že to poznamenává naši dušení pohodu, psychiku.


 V jaké náladě ráno vstáváme, jak se s tím každý den cítíme, s jakou energií a náladou se vracíme zpět z práce, třeba k rodině, protože náš emocionální stav nespokojenosti nepotlačíme a vždycky si tu frustraci někdy vyventilujeme.


Ať už je to z důvodu nedostatku peněz, stres který z toho prožíváte, možná se pak hádáte s partnerem, partnerkou, nebo jsou to činnosti které v práci děláte, které vás ubíjí, nebo firmou, kde pracujete, vedením, kolektivem nebo třeba poselstvím firmy, kde pracujete. že jste se za tu dobu změnili a máte jiné hodnoty.


Nechcete třeba už prodávat půjčky, i když vám to bylo před třema rokama jedno nebo dělat pro takové firmy, protože to nepovažujete ty prakticky za správné.


Tu frustraci si pak často ventilujeme na partnera, partnerku, děti, na sebe. nebo ji otupujeme, alkoholem, drogama, přehnanou prací třeba, sledováním filmů, seriálů, zábavou, abychom unikli z té své reality denního života.


Kdy se těšíme na víkend a v neděli odpoledne už přichází ten pocit frustrace, že zase pondělí a zase do té práce. A takto ještě 30, 40 let.

Vaše DUŠE se trápí a přichází ÚZKOST...

Když toto všechno pak projektujete do budoucnosti, tak se můžete cítit ohledně své budoucnosti opravdu příšerně, cítíte úzkost, obavy - zcela přirozeně, protože vaše duše trpí.


Vaše duše prostě trpí, protože se v takové vaší nevyhovující práci dusíte a cítíte úzkost. A ta úzkost vám ukazuje, že je potřeba něco změnit.


Když nejsme ve své práci nebo podnikání dobře situovaní, nevyužíváme své přednosti, dary a talenty, tak nás tento nevyužitý potenciál stejně nahání.


Každý z vás má v sobě nějaký sen, co by chtěl dělat, co by chtěl tvořit, na čem by se chtěl podílet, na čem by chtěl pracovat, protože nikdo z vás není líný, je to naprosto přirozené. Možná o takovém snu nyní nevíte, protože jste ho dávno pohřbili ale je tam. 


A když je tento potenciál pohřbený, tak vás stejně jako duch nahání a nedá vám pokoj. Pořád se ozývá a bude na vás volat, abyste mu věnovali pozornost.


Ve skutečnosti si myslím, že pokud nejste dobře situovaní ve své práci nebo podnikání a nemáte naplněné své potřeby ohledně svého uplatnění talentů, předností, životního stylu, smyslu a financí, tak moc dobře víte o čem mluvím.


Sami svým pocitům musíte každý den čelit, utíkat od nich nebo je potlačovat, protože věříte, že není pro vás jiná možnost, protože věříte, že nic lepšího mít nemůžete. 


Vždyť v práci průměrně lidé tráví 8h denně, to je značná část života.


A to stejné pokud se trápíte ohledně peněz, protože peníze které vyděláváte vám prostě nestačí a nebo prostě takto žít dál nechcete a chcete více peněz, abyste nemuseli kupovat všechno ve slevě a mohli sobě a svojí rodině poskytnou vše potřebné.


Chci vám říct, že to není pravda, že nemůžete mít něco lepšího. Můžete to mít jinak, můžete si manifestovat svoji ideální práci nebo podnikání, ale budete muset pro to udělat nezbytnou vnitřní práci, kterou vás provedu a která vám pomůže manifestovat vaši ideální práci nebo podnikání.


Většina lidí, jak jsem to dělal v minulosti já se v takové situaci snaží hledat hned řešení. Najít si lepší práci, najít nějaké podnikání, ale protože na to nejsou připraveni vnitřně, tak ho zpravidla nenajdou.


Neví kde, neví přesně co a vypadá to, že prostě není dostatek příležitostí tam venku. Ale takový člověk si jen potvrzuje, to, čemu věří uvnitř. Proto je potřeba udělat prvně tu vnitřní přípravu.


Za tímto účel jsem vytvořil online program Vedených meditací: Manifestace ideální práce nebo podnikání.

Tento online MEDITAČNÍ program je pro vás pokud...

✅ Jste nespokojení se svou prací nebo i podnikáním, které děláte a cítíte, že něco potřebujete změnit. Buď potřebujete kompletní změnu a nebo změnu v tom vašem oboru nebo vaší práci.


✅ Chcete si najít lepší práci, která vám bude vyhovovat po více směrech. Uplatnění, životní styl, smysl a peníze.


✅ Chtěli byste začít podnikat, ale nevíte s čím začít nebo z jakých všech těch možností, které dnešní doba nabízí si vybrat. 


✅ Sice podnikáte, ale cítíte, že to není ještě ono, nejste v tom dobře situovaní. Možná děláte to, co chcete, ale děláte to způsobem, který vám nevyhovuje, který vám někdo řekl, že tak se to dělá, ale vám to nejde. Nenašli jste ještě svoje Flow kdy se prostě věci dějí a proudí…


Například můžete dělat realitního makléře, protože vás vždycky lákali nemovitosti, byty, domy a prostě vás to téma baví máte k tomu sklony, ale způsob, jakým vás učili shánět kontakty vám prostě nejde, příčí se vám a trápíte se s tím. Nenašli jste ještě svoje flow.


✅ Myslíte si, že musíte podnikat, protože se to tak propaguje a že je špatně být zaměstnaný, protože je to něco méně než podnikat, ale raději by vám vyhovovalo mít svoji ideální práci.


✅ Myslíte si, že můžete dosáhnout svých životních cílů jen tím, když prostě budete dělat práci nebo podnikání, kde si myslíte, že jsou peníze a tím co byte chtěli skutečně dělat se vám žít život, který chcete nepodaří, protože tím peníze nevyděláte.


✅ Chcete si manifestovat ideální práci nebo podnikání podle svého životního stylu a nevíte, jak na to a proto si myslíte, že vám to práce bude celý život kazit a že to prostě musíte skousnout. 


V online programu Vedených MEDITACÍ na manifestaci ideální práce vás nebudu nutit do jedné konkrétní příležitosti a jednoho způsobu, který já sám dělám a využívám.


Protože ne každý může dělat to stejné, co ostatní.


Možná chcete malovat obrazy, zařizovat interiéry, prodávat domy, dodávat do kaváren svoje úžasný buchty, věnovat se líčení, módě, multi level marketingu, vyvinout aplikaci na telefony, vybudovat velkou firmu, online podnikání nebo je to úplně něco jiného.


Naučím vás v online programu jak manifestovat svoji ideální práci a podnikání metodou SPIRITUÁLNÍ MANIFESTACE. Využijeme k tomu cvičení osobního rozvoje a meditační a spirituální techniky, které vám pomůžou si to, co chcete manifestovat.

Jaký je rozdíl mezi hledání si lepší práce nebo podnikání klasickým způsobem a nebo Spirituální MANIFESTACÍ?

Když chcete lepší místo například, tak začnete hledat co je venku. Jaké jsou možnosti, jaké jsou volná místa a třeba zjistíte, že vás známý zná známého a ten má kamaráda, který má firmu, kde je přesně to místo, které byste chtěli.


A tak začnete vymýšlet, jak to udělat, jak v tom vnějším světě zařídit, jak se s tím člověkem setkat. Náhodné setkání, vytvořené scénáře a prostě přemýšlíte, jak to udělat. Chcete se tam prostě dostat a zařídíte si to nějak podle sebe, co si myslíte, že k tomu vede.


To se může a nebo nemůže podařit. Na tom není zas tak nic špatného, jste přece vynalézavý člověk. Problém je, že když takové místo získáte tímto spekulativním a vychytralým způsobem, tak způsob, jakým to získáte bude to, s čím budete muset nadále i pokračovat.


Cokoliv získáte manipulací, tak budete muset manipulovat dál ,abyste si takové místo udrželi.  A to není úplně nejlepší stav a tady končí zábava.


Manifestace 5D spirituálním způsobem znamená, že se otevřete možnosti, že existuje pro vás ta ideální práce. Vytvoříte pro ni prostor ve svém energetickém poli a pomocí spirituální manifestace si k sobě přitáhnete a vytvoříte ty správné příležitosti a okolnosti, abyste si manifestovali vaši ideální práci.


Tuto práci, jak se to stane, všechny ty detaily procesu necháte na životu a na vaší tvořivé síle podvědomí. 


Protože proces spirituální manifestace je založen na tom, že na všechno nejste sami a nemusíte si všechno zařídit sami. Máte záměr, děláte vnitřní práci, uvolňujete bloky, překážky a ty správné příležitosti, kroky a způsoby se začnou pro vás vytvářet a jste vedeni, jaké dělat pro to kroky skrze vaši inspiraci.


Na každém z vás je, kterou možnost si vyberete. 


V online programu si vytvoříte vizi vaší ideální práce nebo podnikání. Co to vlastně pro vás znamená. Kdybyste si to mohli navrhnout opravdu podle sebe, tak jak by to vypadalo? Dovolili jste někdy takto přemýšlet, ale se vší vážností, že to myslíte vážně. Ne jen jako mezi řečí mě by se líbilo to, ale je to jedno, protože to stejně nikdy nebude.


Odstraníme překážky na cestě k vaší vysněné práci, vnitřní i vnější, povoláme na pomoc energii Božského archetypu Ganéše, který žehná úspěchem a jeho energie podporuje manifestaci vaší vysněné práce.

Vytvoříme v energetickém poli prostor pro vaši vysněnou práci. Aby to mohlo k vám přijít. Objevíme vaše dary a talenty, v čem jste opravdu dobří, co je tím vaším posláním.


Odstraníme mentální, energetické a emocionální bloky a překážky, která vám v tom doposud brání. Také se ochráníme před negativními energiemi závisti a škodolibosti, které vám to dokážou celé sabotovat, zničit a poškodit. Velmi důležitá část programu.


Požehná vaší ideální práci také Bohyně hojnosti a prosperity, kterou povoláme a vytvoříte si pomocí meditace energetický základ pro vaši pozitivní finanční budoucnost.


Také se budeme věnovat tomu, jaké dovednosti si budete muset osvojit, naučit, abyste to, co chcete mohli dělat, protože se to také musíte naučit.


Abyste svoji ideální práci nebo podnikání mohli dělat, tak budete muset něco umět. Zjistíte co je to ve vašem případě, aby vám vaši manifestaci nesabotoval nedostatek dovedností.


Na chvíli si představte, že se vám do podařilo...


Manifestovali jste si vaši vysněnou práci nebo podnikání...


Ráno vstáváte s tím, že se těšíte na to, co budete dělat. Čeká vás vzrušující práce. Pracujete na něčem, co vás baví, co je pro vás důležité, co umíte, co rádi učíte. Nežijete jen pro víkendy, žijete každý den svůj život. Práce přestala být problémem, přestala vás trápit...


Je zdrojem inspirace, radosti, kreativity, dává vám to smysl. 


Využíváte u toho své dary a talenty…


Jste za to skvěle zaplaceni. Milujete svoji práci...


Výzvy a překážky zažíváte, ale dokážete se s tím vypořádat, vždycky vás to někam posune. Není všechno jen růžové, ale zvládáte to, protože to za to stojí.


Jste na sebe hrdí, vděční, že máte takovou práci…


Jak byste se cítili? Jaké by to bylo? Dokážete si to představit? Co si dokážete představit, tak dokážete také manifestovat.


Jakou by toto mělo pro vás hodnotu? Co byste za to zaplatili? Co byste kvůli tomu pro takovou práci udělali? Vyplatilo by se investovat své peníze a svůj čas, abyste si vytvořili takovou vaši budoucnost?


Jakou to má pro vás hodnotu? Pokud to pro vás žádnou hodnotu nemá, tak stránku zavřete a zapomeňte na to. Není to pro vás…


Pokud cítíte, že to je něco, co chcete také. Pokud cítíte, že je potřeba udělat změnu ve vaší profesi a že chcete pro sebe něco lepšího tak jste na správné adrese.


A nebojte se. Nebudete muset zaplatit 100 a ni 50 tisíc, abyste získali přístup do programu. Cenu jsem nastavil tak nízkou, aby byl program dostupný pro co nejvíce lidí, protože chci formou tohoto programu pomoci co nejvíce lidem. 


Jsem nesmírně vděčný životu, že mohu tento program vám dodat a že vám mohu pomoci s tímto tématem, které bylo většinu mého života pro mě trápením a budu nesmírně rád, když mi dáte šanci vám v této důležité oblasti života pomoci.


Dejte šanci ale hlavně sami sobě, protože si ji zasloužíte. Registrujte se do Vedených MEDITACÍ MANIFESTACE IDEÁLNÍ PRÁCE NEBO PODNIKÁNÍ.


Těším se na vás uvnitř...👇👇👇

Máte STRACH a obavy udělat změnu?

Změna, kterou bychom sami chtěli, může být pro nás tak děsivá, že ji raději od prvopočátku sabotujeme, protože si myslíme, že to nezvládneme. Bojíme se, že se může pokazit to, co již nyní máme...


Proto vás chci uklidnit, že v nových Vedených MEDITACÍCH pro manifestaci IDEÁLNÍ práce nebo podnikání vás do změny tlačit nebudu! 


❌ Nebudu vás nutit hledat si jinou práci, dát výpověď a bezhlavě udělat změnu...


❌ Nebudu vás nutit začít podnikat nebo začít podnikat v něčem jiném, když máte stávající podnikání...


✅ To, k čemu vás povedu bude ‌hlavně vnitřní práce a vnitřní příprava a když by pak mělo dojít k nějaké změně, tak to bude přirozeným vyústěním a na tuto změnu budete připravení...


‌Stejně jako v programu na HUBNUTÍ jsme si neříkali, že je potřeba ode dneška začít hubnout, ale že je potřeba si hlavně najít svoji cestu, kdy hubnete přirozeně...


Také se v mnoha případech stane, že se jen více najdete v oblasti, ve které již dnes pracujete nebo podnikáte.


Někdy stačí si najít jen svoje FLOW, více poznat, v čem vynikáte,jaké jsou vaše sklony a je to IHNED lepší.


Není pokaždé potřeba dělat VELKÉ ZMĚNY, ze kterých máme pak strach.


Je to stejné, jako kdybyste chtěli uběhnout MARATON. Tak vás ten správný trenér nebude nutit, abyste ho uběhli rovnou. Bude vás na to teprve připravovat.Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem 33 meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Jak je sestaven tento ​​meditační program Vedených MEDITACÍ?

Tento online meditační program je sestaven ​do těchto základních částí...


1⃣ První část je ​teorie, kde se ponoříme do tohoto tématu a řekneme si důležité informace, postoje a přístupy (formou videa, audio a nebo textu)...


2⃣ Druhá část je audio nahrávka Vedené MEDITACE.


3️⃣ Třetí část jsou cvičení osobního rozvoje a deníky...

​Nyní také přístup k MEDITACÍM pomocí ​aplikaci Vedených MEDITACÍ...

Aby pro vás bylo ještě jednodušší a snazší meditovat s těmito meditacemi, tak dostanete také přístup do aplikace vedených meditací, kterou si můžete stáhnout do mobilu nebo i tabletu.


Meditace a i videa je možné poslouchat na cestách offline (po jejich stažení) a na pár kliknutí máte přehledný přístup k vaším meditacím.


Tento přístup dostanete navíc ke klasickému přístupu do členské sekce.

Připravil jsem pro vás ​​Vedené MEDITACE, které si ZAMILUJETE...

Jaké konkrétní meditace jsou součástí tohoto programu?

Vedená MEDITACE č.1: Manifestace IDEÁLNÍ práce/podnikání...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.2: Objevení DARŮ a TALENTŮ (unikátní dovednost)...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.3: Vytvoření energetického PROSTORU pro IDEÁLNÍ práci/podnikání...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.4: Odstranění PŘEKÁŽEK k IDEÁLNÍ práci/podnikání...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.5: Projevení vaší UNIKÁTNÍ práce/podnikání 5D manifestačním způsobem...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.6: Odstranění a ČIŠTĚNÍ mentálních, emocionálních a energetických BLOKŮ k ideální práci/podnikání...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.7: Ochrana před NEGATIVNÍMI energiemi ZÁVISTI a škodolibosti ohledně vaší práce/podnikání...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

a NAVÍC tomu dostanete tyto skvělé BONUSY...

Bonusová MEDITACE: Požehnání vaší IDEÁLNÍ práce/podnikání od Bohyně HOJNOSTI a PROSPERITY...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Předprodejní BONUS přístupný IHNED!

Bonusová MEDITACE: Meditace pro vytvoření POZITIVNÍ finanční budoucnosti...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Speciální BONUS: 100 limitujících přesvědčení ohledně PRÁCE/PODNIKÁNÍ a vydělávání PENĚZ + video, jak s tím pracovat...

Toto video máte ZDARMA a dozvíte se...


- Jak pracovat s limitujícími přesvědčeními, jak je zbořit a přestat jim věřit...


- Také se dozvíte, jak instalovat do svého podvědomí nové a pozitivní přesvědčení, které jsou v souladu s vaším záměrem...


- Praktické příklady, jak se pak dle některých přesvědčení chováme a jak si tím můžete BLOKOVAT hojnost...


- A mnohé další praktické tipy pro pozitivní změnu myšlení.


Samotné video vám ukáže novou perspektivu na toto téma a jak můžete začít pracovat se svým myšlením.


Dokument, který obsahuje 100 limitujících přesvědčení na vás čeká v členské sekci nových Vedených MEDITACÍ pro manifestace IDEÁLNÍ práce nebo podnikání...

 Hodnota 990,- Kč (40 eur)

Speciální BONUS č.2: 100 nápadů a inspirací, jak můžete začít PODNIKAT ONLINE...

 Hodnota 990,- Kč (40 eur)

Bonusový DENÍK: Deník a pracovní sešit mé IDEÁLNÍ práce nebo podnikání...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Meditační deník BOŽSKÝCH vhledů...

 Hodnota 990,- Kč (43 eur)

Klikněte na tlačítko a vstupte do tohoto nového online programu ještě DNES!

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 7 video lekcí.
 • 7 vedených meditací.
 • Bonusová video lekce a meditace požehnání Bohyně HOJNOSTI.
 • Bonusová MEDITACE: Pozitivní finanční budoucnost.
 • Speciální bonus: 100 limitujících přesvědčení.
 • Speciální bonus: 100 nápadů a inspirací jak začít podnikat online.
 • Pracovní sešit a deník: Moje IDEÁLNÍ práce/podnikání.
 • Meditační deník Božských vhledů.
 • Privátní přístup do členské sekce.
 • Přístup do aplikace vedených meditací.

Celková hodnota programu je celkem 
7 970,- Kč!


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

​Nebo získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 33 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto ​transformační jízdu do vašeho VNITŘNÍ SVĚTA...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba ​udělat objendávku a provést platbu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Klikněte na tlačítko a vstupte do tohoto nového online programu ještě DNES!

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 7 video lekcí.
 • 7 vedených meditací.
 • Bonusová video lekce a meditace požehnání Bohyně HOJNOSTI.
 • Bonusová MEDITACE: Pozitivní finanční budoucnost.
 • Speciální bonus: 100 limitujících přesvědčení.
 • Speciální bonus: 100 nápadů a inspirací jak začít podnikat online.
 • Pracovní sešit a deník: Moje IDEÁLNÍ práce/podnikání.
 • Meditační deník Božských vhledů.
 • Privátní přístup do členské sekce.
 • Přístup do aplikace vedených meditací.

Celková hodnota programu je celkem 
7 970,- Kč!


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

​Nebo získejte tento online program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 33 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2021)

/* ]]> */