fbpx
Vedené Meditace

[7.-12.12] Meditace HOJNOSTI + ÚPLNĚK, který aktivuje KRÁLOVSKÉ vědomí HOJNOSTI…

V tomto článku si řekneme o Královském ÚPLŇKU hojnosti (tak se jmenuje dle Védské astrologie), který bude 12.12.2019 (krásné datum) a také o dnu hojnosti 7.12.2019.

A také se dozvíte, jak můžete ZDARMA získat nádhernou Vedenou meditaci manifestace FINANČNÍ hojnosti…

Nebo víte co…

👉 Můžete rovnou kliknout sem a pošlu vám odkaz na Facebook! >>

Toto období 7.-12.12. vytváří skvělé energetické konstelace a příležitost pro naši osobní transformaci.

👉 Také si přečtěte nový článek: 12.12. Poslední ÚPLNĚK roku 2019: Jste připraveni začít NOVOU kapitolu vašeho ŽIVOTA?

A možná už také víte, že když neprocházíme pravidelnou transformací a bráníme se vlastnímu růstu, tak to přináší zbytečně mnoho bolestivých lekcí... ⛔

Vesmír, Život neustále expanduje a my, jako individuální vyjádření Života musíme také. Když tomu vzdorujeme, tak jsme sami proti sobě.

Na druhou stranu, když se otevřeme svému osobnímu, duchovnímu rozvoji a transformaci, tak začneme vidět Život ze zcela nové perspektivy.

Přirozená podstata naší Duše je BLAŽENOST. Ale tato blaženost přichází pouze, když realizujeme sami sebe.

Nepříchází při čtení knih a ani ze sledování videí…

Přichází při pravidelné transformační praxi a praktikování učení, které vedou k této SEBE-REALIZACI.

Pokud jste již viděli nějaké video o Úplňku, které jsem natočil (na youtube je jich několik), tak víte, že jsem mluvil o tom, že Měsíci dle Védské astrologie vládne Bohyně HOJNOSTI a PROSPERITY… Bohyně LAKŠMÍ.

Bohyně LAKŠMÍ

Proto každý Úplněk přináší svojí magickou září její energii. Je to skvělá příležitost udělat velký skok a posun v našem osobním rozvoji a sebe-realizaci.

👉 Více o Bohyni LAKŠMÍ se dozvíte ještě na této stránce! >>

Energie Měsíce působí na náš život. Ať už jsme otevření si to přiznat a nebo to budeme popírat. Naši předkové o tom věděli už od pradávna a proto také vědomě pracovali s fázemi Měsíce.

Měsíc se také nazývá Luna. A víte, co znamená anglické slovo Lunatic? Dle wikipedie je to člověk, který je nějakým způsobem mentálně nemocný, nebezpečný a nebo blázen.

Takže to, že Měsíc působí na naši mysl a myšlenky je už dlouhodobě známo…

Ovlivňuje naše myšlenky, pocity a v době Úplňku je pro nás snažší pustit z našeho vnitřního světa, podvědomí to, co nám již neslouží a otevřít se něčemu novému, lepšímu.

Také je to skvělé období transformovat naše myšlení na vědomí HOJNOSTI a PROSPERITY. Nemyslím tím teď jen finanční stránku, ale celkovou prosperitu.

Když se podíváme do přírody a když chvíli budeme vědomě pozorovat Život, tak uvidíme, že je plný neustále expanze a HOJNOSTI.

Samotný ÚPLNĚK ja krásnou reprezentací HOJNOSTI. Září naplno, v celé své kráse a svoji hojnosti rozdává všem…

Povaha naší duše je SAT-CIT-ANANDA (sat, čit, ánanda). Je věčná, plná poznání a blaženosti. Hojnost a Prosperita je naše přirozenost.

Musíme si na ni vzpomenout a znovu ji probudit, protože to, jakým způsobem na hluboké úrovni přemýšlíme určuje, jakou si kolem sebe utváříme realitu.

Většina z nás má naučené myšlenky, postoje a přesvědčení, které nás oddělily sami od sebe a tím od naší blaženosti a hojnosti. Jsou to ty zděděné, převzaté a naučené programy, které potřebujeme uvolnit ze svého podvědomí.

A k tomu pomáhá skvěle každý a specificky tento ÚPLNĚK…

Pokud chceme ve svém životě něco změnit, něco nám nevyhovuje, tak to nejůčinnější je, se podívat na to, jak o tom přemýšlíme.

Když změníme myšlení na hluboké úrovni, se vším, co s tím souvisí, tak se to pak projeví změnou našeho života.

🌟✅ Když máme zcela novou perspektivu…

🌟✅ Když máme nové „AHA“ momenty a realizaci…

🌟✅ Když jinak přemýšlíme, tak také děláme jiné činnosti a to přináší jiné výsledky…

👉 A energie Bohyně Lakšmí je během ÚPLŇKU více přítomná a my se s ní můžeme spojit například pomocí meditačních technik.

Když to uděláme tak nás tato energie HARMONIZUJE. Dostává nás do většího energetického souladu s energií hojnosti.


👉 Také si přečtěte článek: Uvolněte těchto 7 BLOKŮ a žijte více v HOJNOSTI!


To, co tomu brání začne odcházet a dochází k silnému léčivému, TRANSFORMAČNÍMU procesu.

Často zjistíte, že musíte přehodnotit celý svůj život, protože začnete vidět, jak jsou všechny oblasti, jako jsou vztahy, zdraví, kariéra, peníze, rodina vzájemně propojené a jak se podporují a nebo na druhou stranu podkopávají nohy.

Při této vnitřní práci se nám dostává vedení, ochrany, podpory, požehnání od Bohyně LAKŠMÍ a otevírá se nám nová realita a dochází k silnému osobnímu rozvoji.

Odemknete ZLATOU bránu „Božských“ synchronicit, objevíte hluboké, extrémně silné a účinné esoterické praktiky, jak ​přijímat více HOJNOSTI a prosperovat, jak na materiální tak i spirituální úrovni.


Je to „MYSTICKÝ“ způsob, jak si plnit své CÍLE a žít více v HOJNOSTI…


I když je Lakšmí po tisíce let spojována s penězi, bohatstvím, tak to je pouze jeden aspekt její energie. Celkově nás otevírá a spojuje se ŽIVOTEM.

Bohyně je ŽIVOT SAMOTNÝ...

Záměrem není jen finanční hojnost, ale díky této vnitřní práci se automaticky začne více projevovat a probouzet vaše duše. Více poznáváte sami sebe, svoji unikátnost a jedinečnost! >>

Dochází ke zmíněné SEBE-REALIZACI a probouzení naší blaženosti a hojnosti.

Jde o mnohem více. Je to krásná, mystická, léčivá vnitřní práce.

A kromě silného Královského ÚPLŇKU hojnosti 12.12 je také den 7.12 dnem zrození Bohyně v její podobě Maha-Lakšmí. Otevírá se skvělé energetické okno, skvělá příležitost, protože vnitřní práce s její energií je mnohem více účinnější, silnější a více aktivovaná.

Tato vnitřní práce je ještě více podpořena její energií behěm tohoto období.

Proto jsem pro vás připravil 2 dárky:

👉 Online workshop: Manifestace finanční HOJNOSTI…

… který v sobě obsahuje krásnou a silnou meditaci manifestace finanční HOJNOSTI, ve které pracujeme s energii Lakšmí.

Dozvíte se 6 kroků, jak manifestovat HOJNOST a je zcela ZDARMA!


✅ Dozvíte se 6 důležitých kroků, jak rekódovat, přepsat a TRANSFORMOVAT svoje vnitřní nastavení směrem k HOJNOSTI na všech úrovních ŽIVOTA…

… aby se HOJNOST projevila ve vaší denní REALITĚ, způsobem, který uspokojuje VAŠI DUŠI.

Také společně prožijeme 25 minutovou Vedenou MEDITACI, která vám pomůže rekódovat a přepsat vnitřní nastavení na hluboké energetické úrovni…

… a zároveň AKTIVOVAT nové vzorce, energii, frekvenci a vibraci, která je v souladu s energií HOJNOSTI a PROSPERITY.

Workshop má celkem 1h, tak se podívejte na celý. Na začátku se dozvíte důležité základy, které pak použijeme v meditaci.

Využijte tohoto dárku, dokud je volně přístupný…

👉 A také na této stránce najdete informace o mém nejnovějším meditačním programu Vedených meditací Bohyně LAKŠMÍ pro život v HOJNOSTI! >>

Nyní máte unikátní příležitost získat tento program s velkou 67% slevou a ještě k tomu přihodím 3 nové BONUSY!

Tento program má základní část, která je na 6 týdnů. V těchto 6 týdnech projdeme 6 klíčových kroků a témat, abyste si manifestovali více hojnosti.

Dále obsahuje 3 bonusové meditace a nyní další 3 nové speciální Bonusy.

Všechny informace se dozvíte na této stránce a také se ještě dozvíte více o Lakšmí a jaké to přináší benefity, když s její energií pracujeme.

👉 Podívejte se na online workshop a pokud to s vámi rezonuje a chcete využít toto období pro začátek nové etapy vašeho života a žít více v hojnosti, jak na materiální tak i spirituální úrovni, tak si tento meditační program zamilujete.

👉 Klikněte na tlačítko získat Vedené MEDITACE a uvidím se s vámi v členské sekci u prvního videa a vedené meditace! >>

P.S. Přečtěte si navazující článek: Jak vytěžit MAXIMUM z meditace HOJNOSTI (kteoru máte ZDARMA!)


Vedené meditace Bohyně LAKŠMÍ pro život v HOJNOSTI s 67% SLEVOU!


Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */