fbpx
Vedené Meditace

(Jaro je tu!): Nová VLNA potenciálu a příležitostí…


Dnes, 20. března 2024, nastává rovnodennost, kdy se délka noci a dne vyrovnává a začíná jaro…

Říká se, že rovnodennost znamená posun v energetické síti planety směrem k větší harmonii. Můžeme tak posílit svá vlastní energetická centra a manifestovat svá přání do reality pomocí síly myšlenky a záměru.

🌷☀️ Skvělá příležitost pro JARNÍ emocionální a energetickou očistu pomocí síly léčivého FIALOVÉHO plamene! >>

Z astrologického hlediska začíná nový cyklus, nový oběh kolem Slunce, během něhož se znovuzrodíme do vibrací a energie každého z dvanácti znamení zvěrokruhu.

Březnová rovnodennost se tak stává klíčovým dnem našeho roku, kdy můžeme přivítat nové, zamyslet se nad uplynulým rokem a naplánovat budoucnost.

Silná, život měnící energie, kterou zatmění často přinášejí, může otřást a převrátit náš život. I když zatmění působí na různé lidi různě, všechna nás nějakým způsobem proměňují.

Při zatmění 25. března, které je spojeno s koncem, můžeme znovu prožívat dynamiku vztahů způsobenou zraněními z dětství. Toto zatmění má potenciál odhalit tyto skryté mechanismy a poukázat na vše, co je třeba udělat, než budeme moci vybudovat vztahy, jaké chceme.

🔥💜 Proto vidím jako skvělou příležitosti v tomto období pracovat s Vedenými MEDITACEMI léčivého FIALOVÉHO plamene a zaměřit se na harmonizaci vlastních energií! >>

Stanovení záměrů je mocným nástrojem a s blížícím se zatměním můžeme využít energie rovnodennosti k uskutečnění změn, které si přejeme.Jeho obrovskou energii můžeme využít ke stanovení cílů, změně denního rozvrhu a zavedení zdravých návyků.

Tipy a triky pro využití energie březnové rovnodennosti

Ve znamení březnové rovnodennosti nechte svou bytost prostoupit novými nápady, inspirací a názory. Zbavte se všeho, co nepřispívá vašemu růstu a rozvoji, ať už jde o staré myšlenky, pocity, okolnosti nebo zvyky.

Pročistěte svoji energii a několikrát se zhluboka nadechněte a propusťte vše, co již nepotřebujete.

Přečtěte si také:

🌀🖤 Co dělat se zátěží KARMICKÉHO dluhu! >>

(Už brzy!): Já jsem bytost FIALOVÉHO plamene! >>

Jsme to my, kdo se musí rozhodnout, jak tento dar energie využijeme.

V následujících dnech se ponořte do přírody a jejích regeneračních sil, meditujte, pište si do deníku a věnujte záměrně čas přemýšlení o tom, co chcete do nového období přinést a co chcete uzdravit, protože vás Vesmír podpoří.

Na podporu k tomu můžete využít Vedené MEDITACE léčivého FIALOVÉHO plamene, který vás očistí od NEGATIVNÍ energie a nízkých vibrací! >>

– odevzdejte se síle FIALOVÉHO ohně a sledujte, jak se ve vašem životě začnou dít ZÁZRAKY…


Vedené MEDITACE léčivého FIALOVÉHO plamene…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */