fbpx
Vedené Meditace

(Začněte!): „Já jsem bytost FIALOVÉHO plamene, který očišťuje moji ENERGII“..

Tato afirmace „Já jsem bytost FIALOVÉHO ohně“ je silným prohlášením, které vás spojuje s transformační energií Fialového plamene a se kterou pracujeme v nových Vedených MEDITACÍCH léčivého FIALOVÉHO plamene! >>

Specificky tak, že v hlubokém meditativním stavu vytvoříme emocionální kotvu, kdy instalujeme tuto AFIRMACI do svého podvědomí…

… abychom ji mohli povolat během dne kdykoliv potřebujeme a cítili, že Jsme bytosti FIALOVÉHO ohně a pocítili jeho léčivou a očistnou energii.

Můžete ji tak díky tomu aktivovat kdykoliv během dne pro okamžitou pozitivní změnu. Ale půjdeme ještě hlouběji…👇

Přečtete si také:

🌀🖤 Co dělat se zátěží KARMICKÉHO dluhu! >>

🌷☀️ (Jaro je tu!): VLNA nového potenciálu a příležitostí! >>

Když si během dne připomenete tuto emocionální KOTVU a vizualizujete, jak vaše bytost hoří FIALOVÝM ohněm, můžete to využít k několika účelům…

Očištění od negativní energie – 

Pokud se setkáváte se stresem, negativními myšlenkami nebo emocemi, připomenutí si FIALOVÉHO plamene může působit jako okamžité očištění, které vás zbaví negativity a obnoví vaši vnitřní rovnováhu.

Zvýšení sebevědomí – 

V momentech pochybností o sobě nebo svých schopnostech vám může FIALOVÁ plamen cítit se silnější a sebevědomější, jako byste byli doslova obklopeni ochranným a posilujícím plamenem.

Při přípravě na důležité schůzky nebo prezentace – 

Kdykoliv cítíte nervozitu před důležitou pracovní schůzkou nebo prezentací, připomenutí Fialového plamene vám může pomoci uklidnit mysl, soustředit se a nastavit se na úspěch.Pocit, že „hoříte“ fialovým plamenem, může posílit vaše sebevědomí a umožnit vám působit přesvědčivěji.

Podpora v rozhodování – 

Když čelíte důležitým rozhodnutím a nejste si jistí, kterou cestou se vydat, fialový plamen může symbolizovat moudrost a intuici, která vám pomůže najít správnou cestu.

Ochrana před vnější negativitou – 

V situacích, kdy jste vystaveni negativnímu prostředí nebo lidem, vám představa fialového plamene může poskytnout pocit ochrany a odolnosti proti vnějším vlivům.

Zvýšení pozitivní energie – 

Kdykoliv během dne, když potřebujete povzbudit nebo zlepšit náladu, může vám tato kotva pomoci připomenout si vaši vnitřní sílu a schopnost transformovat situace k lepšímu.

Tato praktika vám může být nástrojem pro každodenní zvládání výzev, posílení vašeho ducha a udržení pozitivního přístupu k životu.

👉 Naprogramujeme ji v online programu Vedených MEDITACÍ léčivého FIALOVÉHO plamene! >>

Využívání Fialového plamene na základě této praktiky je příkladem toho, jak mohou duchovní nástroje sloužit praktickým a pozitivním změnám v reálném životě.


Vedené MEDITACE léčivého FIALOVÉHO plamene…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */