fbpx
Vedené Meditace

Jak funguje a jak PŘIJMOUT pomoc Andělů (a jak ji od sebe neodehnat)…

🕊💚 (Andělská MEDITACE): Pomoc při stagnaci, zaseknutí, STRACHU, zmatenosti nebo frustraci! >>

Jak skutečně funguje Andělská pomoc a jak ji poznat? Je možné, že nám někdy andělé nepomůžou, nebo že sami nám pomoci nechtějí?

Jak ji do svého života pozvat a také přijmout? Je možné, že od sebe jejich pomoc, podporu a vedení sám ODEŽENU?

Také vás někdy napadly tyto otázky, když došlo na téma Andělské pomoci?

Na začátek je dobré si říct, že každý z nás má na výběr. Každý z nás si může zvolit, jestli pomoc, vedení, podporu a ochranu andělů, duchovních rádců a průvodců, archetypů atd. využijeme a nebo jestli se rozhodneme proto, že si poradíme sami.

Přečtěte si také: 7 kroků k POSÍLENÍ vašeho spojení s ANDĚLY! >>

Tento článek je jednak pro ty z vás, kteří jste prošli již online programem Andělských MEDITACÍ a je také i pro ty z vás, kteří se s tímto tématem setkáváte vůbec poprvé.

Volba č.1 v sobě obsahuje daleko zajímavější cestu a život, protože díky této pomoci našich duchovních pomocníků zažíváme v životě mnoho synchronicit, zázraků, léčivých okamžiků, magických a mystických situací a událostí a také žijeme ve větším souladu s naší duší.

Volba č.2 v sobě obsahuje více snahy a dosahování, dření a bojování, protože jsme se rozhodli proto, že si svůj život stížíme tím, že na vše budeme sami. My totiž nemáme být sami. Proto máme své duchovní pomocníky, aby nám pomohly.

To je jejich láskyplný záměr. Podporovat nás, pomáhat, CHRÁNIT a vést nás k naší Nejvyšší PRAVDĚ…

Pokud se rozhodujete pro volbu č.1 a nebo pokud ji chcete alespoň začít prozkoumávat, tak pokračujte ve čtení tohoto důležitého článku.

🕊🔮 A pokud to budete chtít sami vyzkoušet a nebo vaši práci prohloubit, tak si nenechte ujít novou Andělskou MEDITACI na pomoc při STAGNACI, zaseknutí, STRACHU, ztracenosti nebo frustraci a zoufalství! >>

Práce s pomocí andělů, duchovních rádců a navazování a prohlubování komunikačního kanálu s nimi je jako všechno v životě záležitostí praxe. Čím více to praktikujeme, tím více se do toho dostáváme a tím více rozeznáváme jejich poselství a pomoc.

Většinou jako děti jsme byly dokonce schopní duchovní bytosti a anděly vidět svýma očima, ale ve velmi brzkém věku díky programování společnosti si jich přestaneme všímat.

Je potřeba si říct, že duchovní pomocníci žijí v energetické a spirituální dimenzi, takže je svýma hmotnýma očima často vůbec nevidíme.

K tomu jsme dostali náš vnitřní zrak, duchovní smysly a vnímání, díky kterému můžeme naše duchovní pomocníky cítit. Můžeme tak cítit jejich přítomnost okolo nás.

Například teď při psaní tohoto článku cítím přítomnost minimálně jednoho svého duchovního pomocníka na pravé straně a vnímám, jak tento článek vlastně jen přepisuji. Zajímavé zjištění v reálném čase.

Můžeme je také ale někdy svým vnitřním zrakem spatřit – například v meditaci.

Vedené MEDITACE jsou obecně skvělou pomůckou, jak navázat kontakt a spojení s našimi duchovními pomocníky. Proto jsem na to vytvořil 2 programy.

Vedené MEDITACE: Spojení s Vyšším JÁ a duchovními RÁDCI a průvodci! >>

A velmi oblíbené Andělské MEDITACE! >>

Nejdůležitější postoj k přijímání Andělské pomoci…

Ten nejdůležitější postoj, jaký musíme zaujmout, abychom přijmuli pomoc andělů je ten, že si musíme přiznat, že nemáme vůbec ponětí, jakým způsobem nám naši duchovní pomocníci pomoc přinesou.

Nemáme ponětí… vůbec nevíme.

Odevzdáváme naši důvěru do jejich rukou a důvěřujeme, že nám pomůžou a OTEVÍRÁME se tomu, že to bude z největší pravděpodobností úplně něco jiného, než si my myslíme, jak by se to mohlo a nebo mělo stát.

Čím více uvolníme připoutanost k naší představě, tak tím uděláme lépe. Protože naše omezené představy, jak by andělská pomoc měla přijít vychází z našich omezených zkušeností.

A čím více se jich držíme, čím více chceme, aby pomoc přišla, jak si přejeme, tak tím více trpíme. Jako kdybyste pevně drželi lano v ruce, za které někdo na druhé straně tahá, abyste ho pustili, protože potřebujete do ruky přijmout něco jiného.

A čím více ho držíte, čím více se nechcete svého lana pustit, tím více řeže do ruky a tím více to bolí a tím více krvácíte.

Pusťte to lano! Otevřete svoji dlaň, abyste do ní mohli PŘIJMOUT pomoc, která k vám přichází od vašich duchovních pomocníků.

Andělé a duchovní pomocníci jsou vysoko vibrační bytosti doslova Vyšší inteligence, kteří mají úplně jiný nadhled na naši situaci než my sami. Vidí ji ze zcela jiné perspektivy a proto vědí mnohem lépe než my, jak nám s naší cestou pomoci.

Kde nás potřebují přesměrovat, kde nás potřebují OCHRÁNIT, kde potřebujeme něco v sobě UZDRAVIT, odpustit a tak dále…

V jejich pomoci, je také díky jejich perspektivě a LÁSKYPLNÉMU záměru šířit LÁSKU a světlo, zahrnuto DOBRO všech zůčastněných.

Nejen to naše. Takže proto je také potřeba nechat jim prostor k tomu, aby to pro nás mohli zařídit.

🕊🔮 Toto více společně prožijeme v nové Vedené MEDITACI: Aktivace ZÁZRAKŮ a Andělské pomoci a OCHRANY! >>

Takže, i když dopředu nevíme, jak konkrétně pomoc přijde, tak si ale můžeme popsat principy, jak jejich pomoc skutečně funguje a jak ji můžeme přijmout.

Jak od sebe jejich pomoc sami ODEŽENEME?

Mnoho lidí (a já jsem patřil mezi ně) v minulosti vyzkoušelo o pomoc Andělů požádat, ale protože měli pocit, že se nic neděje a žádná pomoc nepřichází, tak s tím přestali. Protože jim chybělo to, co se dozvíte v tomto článku.

A tím ji nakonec od sebe ODEHNALI, protože s tím přestali. A andělé a duchovní pomocníci pomáhají hlavně, když je o to sami požádáme.

Když se obracíme na pomoc andělské energie, tak aby tato vysoko vibrační energie na nás reagovala, tak musíme sami pozvednout svoji vibraci. Když se obracíme na anděly ve strachu, úzkosti, zoufalství a nebo hněvu, tak není na energetické úrovni žádná rezonance a tato energie nereaguje.

Proto je dobré na začátek změnit svůj stav – ponořit se do pocitu LÁSKY, VDĚČNOSTI a ocenění a poté v těchto vibracích andělská energie skvěle reaguje.

Proto Vedené MEDITACE na pomoc Andělů jsou skvělou volbou proto, jak se efektivně spojit s energií Andělů! >>

2 druhy andělské pomoci…

1) Pomoc PŘÍMÁ…

Toto je velmi přímočará pomoc se situací, kterou potřebujeme.

Například: Potřebujeme sehnat peníze na zaplacení nějaké faktury, nájmu, doplatku, splátky nebo na něco, co si chceme koupit.

Nevíme, jak to udělat. Sami jsme už přemýšleli, ale moc to nefunguje a tak nás napadne požádat o pomoc duchovní pomocníky. Pustíte si meditaci, spojíte se s jejich energií, požádáte o pomoc a po meditaci to necháte chvíli být.

Buď za chvíli a nebo v následujících hodinách nebo dnech nastane nečekaná událost, která vede k penězům a vy si můžete koupit nebo zaplatit to, co potřebujete.

Vzpomenete si, že vám někdo dluží peníze. Vzpomenete si na zákazníka, který ještě nezaplatil za vaše služby. Nebo peníze dokonce někde najdete, nebo vás napadne doma něco prodat, co už nepotřebujete.

Nebo vás napadne někam zavolat a „WOV“ cesta k penězům se nakonec našla. Napadl vás nějaký nápad, podle kterého jste jednali a vyšlo vám to.

Nebo jste cítili inspiraci jít na nějakou akci, kde jste potkali známého a ten tam byl s kamarádkou, kterou „a ejhle“ si nakonec za rok vezmete 🙂

Od koho vám ten nápad asi přišel? Kdo vás k tomu inspiroval? Kdo vám poslal potřebný impulz, pozitivní energii, abyste to udělali?

Já osobně věřím, že to byla právě pomoc našich duchovních pomocníků. Samozřejmě si můžete zvolit možnost, že to napadlo vás a nikdo vám nepomohl, ale v tom případě se na jejich pomoc ani příště znovu neobrátíte, protože si to vyřešíte vy sami.

Takovou pomoc máme všichni rádi. Je rychlá, přímá a máme často pocit, že se opravdu stal ZÁZRAK. Z ničeho nic se stalo toto něco ÚŽASNÉHO.

S tím mám zkušenost já i účastníci vedených meditací.

2) Pomoc přes náš DUCHOVNÍ RŮST…

Z této pomoci můžeme být zmatení, pokud nevíme, že se tak děje.

Aby mohli dojít k tomu, s čím chceme pomoci, obzvláště pokud je to nějaké naše PŘÁNÍ, CÍL nebo ZÁMĚR, tak se potřebujeme dostat na správnou cestu, která k našemu cíli vede.

Je potřeba si přiznat, že díky výchově a našemu naprogramování společností jsme často ztracení na naší životní cestě. Není potřeba se za to nějak obviňovat, prostě to tak je.

Často jsme se dostali do situace, do které jsme sami nechtěli, ale nedokázali jsme ze strachu říct NE. Nechali jsme se někam dotlačit a jsme v naprosto pro nás nevyhovující situaci a pozici.

A protože jsme sem jako DUŠE přišli růst a ne jen si plnit PŘÁNÍ a andělé nám přesně s tím pomáhají, tak aby nám mohli pomoci, tak nás musí prvně dostat z této nevýhodné situace nebo role.

Jsme mimo naši cestu. Jsme v nesouladu se svojí duší a prvně se musíme se sebou SLADIT, abychom mohli vůbec někam pokračovat. Jsme energeticky zasukovaní, a čím více chceme jít dopředu, tak tím více se náš suk utahuje a situace se ještě zhoršuje.

Musíme prvně rozvázat suk, otřepat se z toho, že jsme byli tak dlouho přivázaní, někdy si i pobrečet a odpustit. Odpustit sobě, že jsme sami sobě tak ubližovali a odpustit ostatním, že jsme byli zasukovaní jejich negativním vlivem.

Následně se musíme vrátit na svoji cestu a poté můžeme pokračovat dopředu.

Abychom mohli pokračovat, tak potřebujeme uzdravit bolest, pocit, který si neseme klidně celý život. Pocit a myšlenka, která je o nás falešná a LŽIVÁ, ale protože jsme ji uvěřili, tak nám způsobuje v životě REÁLNÉ PROBLÉMY.

Například dnes mě andělé vedli k tomu si uzdravit děsivý pocit a myšlenku, že když nebudu poslouchat to, co se má, tak se mi v životě něco hrozného stane.

Celý život žiji ve strachu z toho, že když si půjdu svoji cestou, tak se mi něco hrozného stane, že mě Život za to potrestá, protože tím ubližuji někomu jinému.

Jenomže to byl LEŽ, kterou mi vnukli rodiče, protože se hlava nehlava snažili o to, abych je poslouchal a žil podle jejich představ. Ale protože jsem této myšlence VĚŘIL, tak mi tato myšlenka a pocit způsoboval REÁLNÉ problémy.

Takže jsem dnes musel odpouštět hlavně sobě za to, že jsem tomu uvěřil a co mi to v životě přineslo za naprosto zbytečné problémy, které nebyly přirozené.

Takto probíhá Andělská pomoc – pomáhají nám v LÉČENÍ toho, co nám blokuje si splnit to, co chceme a co nás svazuje do většího a většího suku.

A abych se tomuto pocitu konečně postavil a abych ho mohl konečně prožít a tím tak UZDRAVIT, tak se musely některé věci v mém životě kazit. Musela se vytvořit KRIZE, abych mohl uzdravit sám sebe.

Protože, kdyby nebyla, tak bych za Boha před tím děsivým pocitem stále utíkal, jak jsem utíkal dodnes.

A proto až nyní vidím, co se přede mnou OTEVŘELO za možnosti, které byly pod mým celoživotním pocitem POTLAČENÉ.

„Děkuji vám Andělé a duchovní pomocníci. Jste naprosto úžasní a přesně víte, kde zasáhnout. Děkuji, děkuji, děkuji“…

Nacházíte se ve fázi této pomoci? Co se potřebuje ve vašem životě rozsukovat a přeskládat? Co potřebujete uzdravit. Co za pocit se dere ven, který je vytlačován okolnostmi, ve kterých se nacházíte?

Komu potřebujete ODPUSTIT. Kde si potřebujete pobrečet?

To je přesně odpověď na vaše žádosti, se kterými jste se obrátili na Anděly a duchovní pomocníky. Proto to nevzdávejte a dál s jejich pomocí pracujte.

Co skvělého pomáhá kromě meditací k prohloubení našeho spojení s duchovními pomocníky?

Naprosto skvělou pomůckou je psaní DENÍKU, kdy se po několika větách můžete napojit na proud myšlenek a inspirace, kterou vám posílají a kterou byste neodhalili, protože byste se nezastavili a nenaslouchali.

Vyzkoušejte to – budou se vám dít ZÁZRAKY, to vám garantuji.

Pokud je to něco, co chcete prožívat ve vašem životě také a chcete získat jejich pomoc, podporu, vedení a OCHRANU…

Tak si nenechte ujít novou Andělskou MEDITACI: Aktivace ZÁZRAKŮ a Andělské pomoci a OCHRANY! >>

Mějte se krásně.


(Andělská MEDITACE): Pomoc při STAGNACI, zaseknutí, STRACHU, ztracenosti, samotě a ZOUFALSTVÍ…

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */