fbpx
Vedené Meditace

7 kroků k POSÍLENÍ vašeho spojení s ANDĚLY…

🕊💚 (Andělská MEDITACE): Pomoc při stagnaci, zaseknutí, STRACHU, zmatenosti nebo frustraci! >>

Posilte své andělské spojení a přijímejte jasné vedení od svých andělů!

Vaši andělé jsou stále s vámi a pravdou je, že jste s nimi stále ve spojení… To však automaticky neznamená, že si jejich vedení a přítomnosti všimnete.

Společenská podmíněnost, názory a přesvědčení a vysoce efektivní (v udržování pocitu oddělenosti) egoistická mysl mohou způsobit, že vám spojení s anděly zcela unikne.

Dobrou zprávou však je, že to můžete změnit, a pokud je o to požádáte, vaši andělé vám skutečně pomohou naladit se na správnou frekvenci a všimnout si jejich přítomnosti.

Andělé jsou duchovní bytosti s vysokými vibracemi, a tak i když jsou vám vždy nablízku a ochotni vám pomoci, musíte se naladit na jejich vibrační frekvenci, abyste si jich všimli.

Vždycky se mi líbilo přirovnání k rádiu… Existuje stanice klasické hudby, která neustále vysílá, ale pokud nejste naladěni na tuto frekvenci, zcela ji přehlédnete.

I proto jsem vytvořil novou Andělskou MEDITACI: Aktivace ZÁZRAKŮ a andělské pomoci a OCHRANY, kde se ladíme na jejich energii a vibraci, abychom navázali s anděly spojení! >>

I když si uvědomujete, že na vás vaši andělé dávají pozor, někdy vám může připadat, že jsou na jiném kanálu, ke kterému se prostě zcela nedostanete…

Pokud se tak cítíte, zde je několik tipů, které vám pomohou vytočit frekvenci andělů, abyste mohli rozvinout a posílit své andělské spojení.

Přečtěte si také: Jak funguje a jak PŘIJMOUT pomoc ANDĚLŮ (abyste ji od sebe neodehnali!) >>

Necítíte se ještě vůbec propojeni?

Začněte s Andělskou MEDITACÍ, kterou můžete získat zde! >>

7 způsobů, jak posílit spojení s anděly

1) Váš záměr a rozhodnutí.

Rozhodně se můžete dostat do bodu, kdy se budete spojovat s andělským vedením na cestách a budete neustále cítit přítomnost svých andělů. Ale pro začátek… Vyhraďte si nějaký čas na vědomé naladění se na své anděly.

Najděte si příjemné a klidné místo, kde se můžete na několik minut spojit se svými anděly. Vypněte počítač, ztište telefon, zavřete dveře a případně vyvěste ceduli „nerušit“…

A dejte si záměr spojit se se svými anděly.

Můžete k tomu využít jako pomůcku novou ANDĚLSKOU meditaci protože není jednodušší způsob, než se nechat vést vedeným procesem a jen naslouchat mluvenému slovu! >>

2) Vyčistěte si prostor.

Přiznejme si to, život může být zaneprázdněný, přeplněný a trochu hektický. A pokud jste něco jako já, tak i váš dům! To není problém, ale když se teprve učíte naladit na vedení a přítomnost svých andělů, může to být opravdu rušivé.

Než se vědomě naladíte na vedení svých andělů, věnujte pár minut úklidu svého prostoru. Vyneste odpadky, ukliďte věci a odstraňte nepořádek.

Fyzicky čistý prostor vám pomůže připravit půdu pro vyčištění mysli, což je zásadní krok při navazování spojení s anděly. Možná budete chtít také otevřít okna, abyste do místnosti vpustili trochu přirozeného světla a čerstvého vzduchu, rozptýlit trochu esenciálního oleje, spálit šalvěj nebo zapálit několik svíček, abyste se naladili.

3) Vyčistěte svoji energii a zvyšte své vibrace.

To jde skutečně ruku v ruce s vyčištěním vašeho prostoru. Andělé jsou neuvěřitelně vysoce vibrující, světelné a čisté duchovní bytosti. Abyste se mohli „naladit“ na jejich frekvenci, musíte také zvýšit své vibrace! Dobrou zprávou je, že vaši andělé vám s tím rádi pomohou.

Tak to děláme v Andělské MEDITACI na aktivace ZÁZRAKŮ! >>

A také v Andělských MEDITACÍCH, kde nás tento proces čeká na začátku každé meditace! >>

Můžete také sami požádat své anděly, aby pročistili a zvýšili vaši vibraci. Na chvíli posaďte do uvolněné polohy, dýchejte a představujte si kolem sebe božské bílé světlo. Vědomě vdechujte světlo a při výdechu nechte odejít vše, co vás tíží.

Krásným doplňkem tohoto procesu je poslech povznášející hudby nebo puštění Vedené andělské MEDITACE.

Při tomto procesu vás také skvěle podpoří esenciální oleje. Dejte si několik kapek oleje na ruce a vychutnejte si vůni, která vám pozvedne energii a soustředí vás do přítomného okamžiku.

4) Požádejte o OCHRANU.

Věřte tomu nebo ne, ale strach je jednou z hlavních věcí, které lidem brání v hlubokém andělském spojení. Jednoduchým lékem na to je začít s nějakým ochranným rituálem, který vám pomůže cítit se bezpečně a jistě.

Mně se to daří povoláním a vizualizováním božského světla…

Zkuste jednoduché povolání, jako je toto: „Děkuji vám Andělé, že se se mnou nyní spojujete a chráníte mě na všech úrovních, zatímco já polevuji ve své ostražitosti a zvedám svoji vibraci, abych se spojil se svými anděly.“

5) Požádejte své anděly, aby se s vámi spojili.

Výše jsem zmínil, že vaši andělé vám pomohou posílit vaše spojení s nimi… Ale musíte je o to požádat!

Jak se dozvíte v článku: 5 způsobů, jak požádat ANDĚLY o pomoc (která přijde velmi RYCHLE!) >>

Zhluboka se nadechněte, zavřete oči a snažte se co nejlépe soustředit do svého nitra.

Možná si budete chtít položit ruce na srdce a požádat: „Andělé, prosím, vstupte a spojte se se mnou nyní. Pomozte mi rozpomenout se na vaši přítomnost a naladit se na poznání, moudrost a pravdu, které mi nyní nejvíce poslouží. Děkuji vám.“

6) Naslouchejte.

Když se ptáte… Vaši andělé vám odpoví. Nesnažte se usilovně příliš naslouchat, buďte uvolnění a soustřeďte se na svůj dech a věřte, že vaši andělé reagují na vaše volání.

Možná budete chtít zopakovat… „Andělé, děkuji vám, že mi pomáháte naladit se na to, co si nejvíce přejete, abych teď věděl.“

Ztište svou mysl, otevřete své srdce a naslouchejte vedení od svých andělů.

Mějte na paměti, že anděly můžete slyšet trochu jinak, než byste očekávali. Věnujte pozornost inspirujícím myšlenkám, pocitům a vjemům, které se objevují ve vašem vnitřním prostoru, a pak důvěřujte nebo si zapište vedení, které se objeví.

Někdy to nejdůležitější vedení, na které se můžete naladit, přijde spíše prostřednictvím vašich pocitů než prostřednictvím vaší mysli.

7) Hledejte světlo a lásku.

Pamatujte, že vaši andělé jsou neuvěřitelně vysoce vibrující duchovní bytosti, které vždy vibrují čistou láskou a světlem. Jakékoli vedení, které sdílejí, vychází z této perspektivy lásky a světla.

Pokud dostáváte jakákoli poselství nebo pocity založené na strachu, nechte je být, to nejsou vaši andělé!

Propusťte jakýkoli strach, pochybnosti nebo jiné rušivé vlivy z mysli vašeho ega do světla a znovu se soustřeďte na dýchání, naladění na Božské světlo, které je všude kolem vás, a naslouchejte s otevřeným srdcem vedení andělů, které je stoprocentně v souladu s Božskou láskou.

Pokud se vám opravdu nedaří pozastavit hlas pochybností z vašeho ega… Požádejte své anděly, aby vám pomohli myšlenky opustit a plněji se naladit na lásku a andělskou frekvenci přítomnou v tomto okamžiku.

Vaši andělé jsou s vámi!

Praktikujte, zachovejte jednoduchost a dodržujte výše uvedené tipy, abyste posílili své andělské spojení a získali jasný vhled a vedení z andělské říše.

Chcete-li získat další podporu nebo řízenou meditaci, která vás provede procesem napojení, tak se podívejte na VIDEO k Andělské MEDITACI na aktivaci ZÁZRAKŮ! >>

A nebo získejte celý online kurz Andělských MEDITACÍ se zvýhodněnou cenou zde! >>

Mějte se krásně a nechť andělé vám posílají jejich pozitivní energii…


(Andělská MEDITACE): Aktivace ZÁZRAKŮ a andělské pomoci a OCHRANY

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */