fbpx
Vedené Meditace

Dnešní černé Super NOVOLUNÍ (očekávejte obrovský příliv nové ENERGIE)…

Dnešní Novoluní přináší obrovský příliv energie a nových začátků a o síle tohoto období je doslova plný internet. Jak u nás, tak hlavně celosvětově.

Je to úžasný měsíční fenomén, protože je toto Novoluní také nazvané černým Super Novoluním dle západní astrologie.

Kombinace energií otevírá v našem životě nové brány, nové cesty a možnosti a všichni se máme na co těšit, protože vše nasvědčuje tomu, že by mělo jít to, co doposud šlo velmi těžce, nyní mnohem snadněji.

Dostane se nám k tomu podpory…

Nyní je čas začít znovu snít a vizualizovat si to, co skutečně v životě chcete. Je čas myslet ve velkém. Je čas se ponořit do sebe, zeptat se sami sebe, co skutečně chcete a poté jít krok za krokem za touhami vašeho srdce.

Co tedy skutečně ve vašem životě chcete? Kam vás to táhne? Kde vás to inspiruje? Kde se cítíte, že vaše duše ožívá?

Co chcete ve vašem partnerském vztahu? Jak by měl vypadat a jak se v něm chcete cítit?

Co chcete dělat za práci? Chcete být zaměstnaní a dělat práci, která vám bude dávat smysl, nebo chcete podnikat a vydělávat na sebe a realizovat se?

Jak se chcete cítit ve svém těle? Jak chcete vypadat?

Jaký chcete mít rodinný život, jaké chcete dělat koníčky a tak dále…

Vyjasněte si to a vizualizujte si to. Prvně vše musíme vidět v naší mysli, aby se to mohlo postupně realizovat v naší vnější realitě.

Vizualizace je extrémně efektivní pomůcka, pokud se s ní naučíme správně fungovat…

Proto jsem pro vás vytvořil 3 podpůrné Vedené VIZUALIZACE, které naleznete v programu Vedených MEDITACÍ: Manifestuj s fázemi Měsíce! >>

Tyto 3 vedené meditace podpoří realizaci vašich přání, vizí, cílů a záměrů.

  • Vedená meditace NOVOLUNÍ
  • Vedená meditace VISION boardu
  • Vedená meditace VIZUALIZACE splnění přání

Také se podívejte na video: Nedaří se vám plnit vaše záměry, vize a cíle? 

V tomto videu se dozvíte, co vám může nevědomě blokovat vaše úsilí a nakonec se ve vaše životě nic extra nemění. Moc dobře to znám, ve videu mluvím z vlastní zkušenosti.

S audio nahrávkami meditací můžete začít pracovat již dnes. A i po Novoluní vás udrží ve správném směru a budou vás podporovat v realizaci vašich záměrů, vizí a cílů.

Nejsou to meditace jen na Novoluní. Můžete s nimi pracovat kdykoliv, na Novoluní jsou jen podpořeny energií Měsíce a jsou více aktivované.

Pomůžou vám dát svoji pozornost tak, kam chcete…

Pomůžou vám myslet více pozitivně a otevřít se možnosti, že to, co chcete je opravdu možné…

Pomůžou vám dostat se do energetického souladu s vaším záměrem…

A díky tomu akcelerujete a urychlíte proces manifestování.

Je to velmi silná vnitřní práce a jsem přesvědčený, že si tyto meditace zamilujete a budete se k nim rádi vracet. Tak, jako mě píší účastníci tohoto programu.

A pokud chcete ještě více využít energii tohoto Novoluní a získat podporu, vedení a požehnání vašich předků a stát se bojovníkem světla, tak na vás čekají v tomto programu také meditace léčení rodových linií a rituál uctění předků.

Tyto techniky jsou opět v tomto období Novoluní, které je silné ještě 48h po Novoluní více aktivované. A zvláště během tohoto Novoluní, které je energeticky nejvíce příznivé pro léčení rodové karmy našich předků.

Nové začátky, brány, cesty a možnosti se odkrývají nám všem. Když ovšem vědomě budete pracovat s energiemi Novoluní a Úplňku, tak uděláte kvantový skok ve vašem osobním rozvoji a ve vašem životě.

Jednak jste schopni vědomě s přílivem energie tohoto období správným způsobem pracovat a také vám meditační techniky a rituály pomůžou změnit vaše myšlení, energii a vibraci, abyste se dostali z karmického kolečka, přestali být zaseknutí a pokračovali dál na cestě životem a postupně si realizovali vaše přání.

A k tomu vám skvěle pomůže program Vedených MEDITACÍ: Manifestuj s fázemi Měsíce! >>

Nyní máte možnost získat 55% slevu. Získejte svůj privátní přístup a začněte ještě DNES. Budete rádi, že jste to udělali. 

Klikněte sem pro více informací! >>

Vedené MEDITACE: Manifestuj s fázemi Měsíce s 55% slevou…

Mějte skvělý den,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */