fbpx
Vedené Meditace

Upozornění k zatmění SLUNCE 26.12. v kombinaci s posledním NOVOLUNÍM roku 2019…

⭐🎄 [Vánoční DÁRKY]: Meditace POŽEHNANÉ rodiny, 8 meditačních programů se SLEVOU a jeden ZDARMA!

Kromě toho, že 26.12. je velmi silné a poslední NOVOLUNÍ roku 2019, tak bude také částečné zatmění SLUNCE.

Toto Novoluní vytváří bránu do roku 2020 a je to velmi silné období v kombinaci se začátkem roku k tomu zasadit své ZÁMĚRY a určit novou trajektorii našeho života.

Energie Měsíce nás v tom skvěle podpoří…

Více o tomto Novoluní se ještě dozvíte v tomto Videu – [Novoluní 26.12.]: Zasaďte semínka vašich ZÁMĚRŮ a připravte se na Novou REALITU! >>

  • Jsme vedeni k tomu, abychom k sobě byli naprosto upřímní a spojili se se svými skutečnými touhami, které vycházejí z hlubin naší duše.
  • Jsme vedeni k tomu, abychom se dostali do energetického souladu s energií našich záměrů a abychom se postupně stali člověkem, který dokáže své touhy a záměry manifestovat do reality.

Je to o postupném procesu tvoření a manifestování.

Krok za krokem…

Je to o dlouhodobém závazku k vnitřní práci a naší vlastní seberealizaci.

Nemůžeme očekávat, že se naše záměry naplní pokud je my nedorosteme. Abychom je manifestovali, tak musíme s nimi být v energetickém souladu.

O tom je také vnitřní práce, kterou společně absolvujeme v online programech Vedených MEDITACÍ, které můžete nyní získat za zvýhodněnou cenu (klikněte pro více informací!) >>

Vřele vám doporučuji tedy využít energii tohoto Novoluní pro vyjasnění vašich záměrů, jak o tom mluvím ve videu…


Pojďme si nyní říct o částečném zatmění SLUNCE.


I když v různých článcích můžeme číst, že je to skvělá energetická kombinace tohoto zatmění s Novoluním, tak chci také zmínit i stinnou stránku.

Zatmění Slunce není podle Védské astrologie příznivý jev a dochází k silnému a hlubokému čištění naší KARMY.

Tato kombinace může přinést emocionální disharmonii a mohou být ovlivněny oblasti našeho života jakými jsou finance, vztahy a zdraví.

  • Je doporučeno dbát na pitný režim a na zdravou stravu během tohoto období.
  • Dále je doporučeno otevřeně komunikovat, aby nedošlo ke zbytečným konfliktům v rodině a ve vztazích.

Je potřeba ještě více poslouchat našemu vnitřní vedení a nenechat se ovládat neurotickými myšlenkami, které mohou způsobit, že uděláme během tohoto období špatné rozhodnutí.

Můžeme během tohoto období také o sobě zjistit způsoby myšlení a chování, které se nám na sobě nemusí vůbec líbit. Je důležité být k sobě upřímní a přiznat si je. To je jediný způsob, jak se jich zbavit.

Díky těmto energiím proto ještě více doporučuji si 26.12. pustit Vedenou meditaci POŽEHNANÉ rodiny, kterou máte ode mne jako Vánoční DÁREK! >>

Zároveň není potřeba se bát, jen mít na vědomí, že tento jev má na nás vliv, abychom k tomu mohli více zodpovědně přistoupit.

Celkově a ve výsledku toto hluboké čištění KARMY v kombinaci s Novoluním přinese do našeho života pozitivní efekt, protože budeme více očištění a více připraveni do roku 2020.

Jen jeho průběh nemusí být procházka růžovým sadem…

⭐🎄 I tak mějte krásné Vánoční svátky a nezapomeňte si vyzvednout Vánoční DÁRKY, které je pro vás připravil! >>


[Vánoční DÁRKY]: Meditace POŽEHNANÉ rodiny, 8 meditačních programů se slevou a jeden ZDARMA…


Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */