fbpx
Vedené Meditace

Takto vytváříme KARMICKÝ dluh…

Včera jsme si řekli o tom, že když výčitky nahlodávají naše SVĚDOMÍ, tak jim máme dávat pozornost, protože je to příležitost ke změně a našemu růstu.

Článek si můžete přečíst zde: Nahlodávají výčitky vaše SVĚDOMÍ? >>

Toto téma souvisí úzce s vytvářením KARMICKÉHO dluhu, o kterém si řekneme dnes…

👉 Protože toto téma jde ruku v ruce s novým online programem Vedených meditací SEBEÚCTY (který je nyní s NEJNIŽŠÍ cenou jen za 690,- Kč!) >>

– poté budou meditace za 1490,- Kč…

Dostali jsme od života kromě našeho těla i dary, které jsou v našem vnitřním světě – náš NAVIGAČNÍ systém.

🕊🔮 Tímto navigačním systémem není jen naše INTUICE, se kterou pracujeme ve Vedených MEDITACÍ: Rozvíjení INTUICE! >>

Tento navigační systém obsahuje i další pocity, kterými je například SVĚDOMÍ, o kterém si říkáme ve zmíněném článku.

Svědomí nás skvěle vede a ukazuje nám, kde vytváříme svůj KARMICKÝ dluh, pokud na něj nebudeme reagovat.

KARMICKÝ dluh vytváříme jednak vůči druhým lidem, kdy jednáme často nevědomě způsobem, kdy vytváříme směrem k těmto lidem NEGATIVNÍ energii.

Proto je dobré se snažit napravit to, co jsme udělali špatně a když jsme někomu něco způsobili.

Další KARMICKÝ dluh vytváříme také tím, že děláme činnosti, rozhodnutí a návyky, po kterých cítíme vůči sobě VINU a HANBU.

Jsou to činnosti, které víme, že nám NEDĚLAJÍ dobře a projevuje se to také tím, že neděláme to, co víme, že je naopak pro nás DOBRÉ.

Nejednáme ve svém Nejvyšším ZÁJMU. 

Vina a hanba nám ukazují, že potřebujeme udělat změnu, že potřebujeme dělat jiná rozhodnutí a vytvořit si POZITIVNÍ návyky, po kterých se budeme cítit se sebou SKVĚLE.Činnosti, po kterých cítíme na sebe HRDOST, SÍLU, povzbuzení a po kterých se sebou cítíme DOBŘE.

Když tyto pocity nereflektujeme, tak z nich nevědomě jednáme dál a protože jednáme z těchto nízkých vibrací, tak vytváříme více takových činností, po kterých se cítíme znovu a znovu se sebou hrozně.

A ne vždy vědomá snaha toto všechno změnit funguje, protože tyto činnosti vychází hlavně z naší NÍZKÉ SEBEÚCTY a nízkého obrazu SEBE-SAMA.

Jak bychom mohli také respektovat člověka, díky kterému cítíme stále vinu a hanbu – pohybujeme se díky němu v tak mizerných stavech.

Je rozdíl cítit vinu a hanbu za svoje činny, reflektovat je a změnit a mezi tím, že se v nich buď UTÁPÍM a nebo ze strachu, co to bude znamenat, na ně ani nereaguji.

To jsou naprosto rozdílné REALITY…

Když ale na ně nereagujeme, tak si vytváříme KARMICKÝ dluh, který jsme nuceni zaplatit.

Naše myšlenky, emoce, energie jsou stále zaseknuté v minulosti v tom, jak jsme jednali proti svému zájmu a tudy nám utíká velké množství energie.

Žijeme pak více v minulosti, díky energetickému CHAOSU nám chybí jasnost v tom, kam směřujeme, díky tomuto úniku energie ji nemůžeme používat na realizování našich ZÁMĚRŮ.

Tento KARMICKÝ dluh tedy není v tom, že nás BŮH trestá, ale v tom, že sami sebe okrádáme o svůj čas, energii, svůj lepší život – protože stále někde v minulosti něco „dlužíme“.

A také platíme tento dluh tím, že se se sebou cítíme MIZERNĚ – a jenom se nám potvrzuje náš podvědomý nízký SEBE-OBRAZ a že si nemůžeme vážit sebe, nemůžeme se respektovat a že máme nízkou ÚCTU sami k sobě.

Pokud je to něco, čeho už máte DOST a chtěli byste to jinak…

Tak se přidejte do Vedených meditací SEBEÚCTY, protože vám ukážu cestu, jak z toho ven! >>

Moc dobře to znám a také jsem musel říct sám sobě dost a začít jednat pro své Nejvyšší DOBRO.

Naskočte na palubu – nebudete litovat…👇


Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */