fbpx
Vedené Meditace

[Synchronicity]: Probuzení BOŽSKÉHO načasování, které nám pomáhá MANIFESTOVAT naše PŘÁNÍ…

Věřím tomu, že každý z nás je na tomto světě z nějakého důvodu. Tento důvod ve formě pocitu jsme přirozeně vnímali, když jsme byli malými dětmi.

Mnoha z nás se ale stalo, že projevování našich darů a poslání nebylo v souladu s představami tehdejší společnosti a s představami rodičů a lidí kolem nás o tom, kdo jsme a kým bychom měli být.

Bohužel se to stále děje v dnešní společnosti, ale naštěstí jsme na vzestupu a více a více si uvědomujeme, že každý z nás je unikátní a nemusíme zapadat do nějaké předem dané šablony.

Jak pokračujeme na naší životní cestě, tak na tento svůj důvod zapomeneme. Život na nás ale nezapomněl. Celou tu dobu dostáváme jemná a subtilní znamení všemi možnými způsoby.

Je nám ukazován směr. Dostáváme indície, které když začneme následovat, tak se vydáme na skutečnou cestu hrdiny. Abychom si znovu vzpomněli, abychom znovu probudili a aktivovali náš smysl potřebujeme velkou dávku odvahu.

Potřebujeme v prve řadě vidět všechno to, co nejsme, abychom byli skrze to, schopni prohlédnout a spatřit to, kdo ve skutečnosti jsme. V celé naší kráse a velikosti. Každý z nás se nachází v různé vývojové fázi, ale každý z nás, když se na chvíli zastaví, tak může slyšet toto hluboké VNITŘNÍ VOLÁNÍ!

Když se vydáme na tuto sebepoznávací cestu a vstoupíme do více autentického bytí sebe sama a postupně odhazujeme iluze toho, kdo nejsme, tak zjistíme, že se přirozeně nacházíme více a více v harmonii a v souladu s Božským načasováním.

To se projevuje obecně známými synchronními, „náhodnými“ jevy. Ale náhodné jsou jenom proto, že máme pocit, že se to stalo náhodou. Máme „náhodou“ momenty tohoto souladu. Souladu s tím, kdo ve skutečnosti jsme…

Když se ovšem naučíme být více a více v souladu s tím, kdo jsme, tak tyto „náhodné“ události a situace přestanou být už tak „NÁHODNÉ“, protože jsou více a více PRAVIDELNÉ a OPAKUJÍCÍ!

Když jsme v tomto souladu, tak události, situace a příležitosti se před námi vyjevují MAGICKÝM způsobem. A nejen v tom vnějším světě, ale také v tom vnitřním. Jak se to projevuje?

Dostáváme myšlenky, nápady a inspiraci jak nejefektivnějším, nejhladším a nejrychlejším způsobem manifestovat skutečné touhy a přání našeho srdce.

Synchronicita tedy znamená být v SOULADU, v HARMONII se sebou a s PROUDEM ŽIVOTA!

Když jsme v souladu s proudem života, tak to vypadá, že jsme získali MAGICKÉ schopnosti. Víme, co máme udělat. Víme, jak se rozhodnout. Prostě to VÍME!

Situace, události a okolnosti se utvářejí pro naše dobro a najednou máme pocit, že to zase není taková DŘINA, jak o ní někteří lidé mluví.

Stáváme se spolu-tvůrci našeho života…

Najednou si více a postupně manifestujeme své VIZE a CÍLE s radostí a lehkostí. S větším zapálením a hlubším smyslem.

A já osobně věřím, že posláním každého z nás je být více v SOULADU se sebou a s PROUDEM ŽIVOTA!

To, co mě v tom obrovským způsobem pomáhá jsou techniky a metody, které s vámi sdílím v programu Vedených MEDITACÍ: Manifestuj  s fázemi Měsíce! >>

Když začneme být v souladu s energií ÚPLŇKU a NOVOLUNÍ… Bože div se, ale dějí se ZÁZRAKY!

A zrovna v pondělí 3. června je další NOVOLUNÍ, tak klikněte a přečtěte si o tom více. Budete rádi, že jste to udělali! >>

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */