fbpx
Vedené Meditace

Předkové přicházejí na NOVOLUNÍ vám dát svá POŽEHNÁNÍ: Využijete toho?

★ Získejte Vedené meditace manifestuj s fázemi MĚSÍCE… 👉 

Pokud chcete jít více do hloubky, tak vám vřele doporučuji se podívat na tuto online přednášku, kde mluvím o tom, jak se osvobodit od těchto, negativních, rodinných vzorců! >>

V minulém videu jsme si povídali o tom, jak využít energii Novoluní proto, abychom vyslali svá přání do Vesmíru. Aby se dala do pohybu kreativní síla Vesmíru a vytvořili se pro nás příznivé okolnosti, situace a potkali jsme ty správné lidi, kteří nám pomůžou v realizaci našich vizí, cílů a přání.

Pokud jste neviděli minulé video, tak se na něj podívejte zde.

Dnes si řekneme o další energii Novoluní, které sebou tato fáze Měsíce přináší.

A to je energie, která je výborná k tomu léčit naše RODOVÉ linie a získat tak pomoc, podporu, péči a požehnání našich předků.

Díky tomu se předkové stanou našimi strážnými Anděly.

Chci také upozornit, že i když toto téma pochází ze starodávného esoterického učení, tak je také velmi praktické pro náš běžný život a pro náš osobní rozvoj.

A tyto metody s vámi nesdílím proto, abych působil duchovně, ale proto, že pomáhají mě v mém osobním růstu a věřím, že pomůžou i vám.

Plus ještě k tomu jsou to MAGICKÉ momenty, které nemírně obohacují náš život.

Podívejte se na video a…

Pokud vám to dává smysl, pokud to s vámi rezonuje, tak věřím, že budete z programu ★ Vedených MEDITACÍ: Manifestuj s fázemi Měsíce nadšení! ★>>

Obsahuje všechny ty praktiky, o kterých mluvím v tomto a ve včerejším videu.

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */