fbpx
Vedené Meditace

Podnikáte? Toto nepromeškejte (období HOJNOSTI)…

Na začátek chci ocenit vaši odvahu, sílu, vytrvalost a víru v sebe sama, že jste se vydali na cestu podnikání, kdy to, jestli uživíte sebe a svoji rodinu závisí pouze na vás.

Když jsem se v roce 2008 vydal na tuto cestu, tak jsem neměl vůbec tušení, co všechno mě čeká a na co všechno nejsem ani zdaleka připraven.

Až po několika měsících jsem si uvědomil, že to, jestli se mi daří a nebo nedaří je zcela závislé na mém vnitřním rozpoložení… 

… na tom jak o věcech přemýšlím, jak přemýšlím o sobě, o svých klientech a čemu nakonec věřím, že si zasloužím.

Ať už podnikáte několik let a nebo jste právě začali, tak víte, že v podnikání se začnou ukazovat všechny naše strachy, obavy, přesvědčení a limity, které jsou normálně schované.

Věděl, jsem že tedy potřebuji udělat změnu hlavně uvnitř.

Ale to nakonec stejně NESTAČILO!

Myslel jsem si, že když to vím, tak to znamená, že se tak poté začnu podle toho i chovat. Ale víte, co je nejhorší… že jsem stále dělal ty stejné věci dokola!

V té době jsem ještě nepochopil důležitost vnitřního nastavení k jakémukoliv úspěchu. Snažil jsem se najít lepší strategii, implementovat nové návody, postupy, nástroje a snažil jsem se více pracovat.

To jsou přeci ty klasické doporučení, které dostáváme na školeních.

Ale pořád se nic neměnilo. Pořád jsem měl STEJNÉ VÝSLEDKY! 

Cítil jsem se naprosto zoufale. Tak, co mám sakra udělat, aby mi to lépe fungovalo?

Ještě k tomu jsem pořád slyšel, že byznys není o emocích a emoce do podnikání nepatří. Bože!…. trvalo dlouho, než jsem zjistil, jaký to ale NESMYSL…

Všechno, co děláme je o EMOCÍCH. A emoce mají svoji specifickou energii a vibraci. Pokud se cítím mizerně, tak mám mizernou vibraci a jakoukoliv činnost, kterou vykonávám, tak přinese mizerné výsledky.

A s mizernou vibrací vnímáme svůj svět z velmi, velmi limitujícího úhlu pohledu. Myslíme jen na sebe a na to, jestli jsme schopni zaplatit účty.

Ale úspěšné podnikání se skládá z mnoha více věcí. Kromě všech těch vnějších strategií se to hlavně skládá z našeho postoje. 

A věřte mi, že můj postoj mi na začátku OTŘESNÝ!

Začal jsem tedy vyhledávat řešení, které půjdou opravdu do hloubky, protože jsem věřil, že nic jiného v mém životě ani fungovat nebude.

Moje výchova a pozadí bylo 200% proti tomu, abych uspěl.

Musel jsem najít řešení, které všechny moje vnitřní sračky bude postupně rozbíjet, abych byl schopen vůbec pokračovat dál a nemusel se vrátit do zaměstnání.

A za tu dobu jsem toho opravdu hodně vyzkoušel. Všechny možné kurzy, workshopy, školení, knihy, online kurzy… ale pořád nic moc. Akorát jsem měl za to ještě větší dluhy.

Vzhledem k tomu, že jsem ve svých 23 letech žil v duchovní komunitě téměř 2 roky jako mnich, tak jsem začal hledat řešení ve více esoterických a spirituálních učeních.

A tehdy přišla v mém životě VELKÁ ZMĚNA! Konečně jsem našel něco, co jde opravdu do hloubky a pomůže mi zbavit se těch otřesných přesvědčení a emocí.

A taky že jo. Začalo se to projevovat v číslech a všímal jsem si, že se ze mě stává nový člověk. Stával jsem se více sám sebou.

Proto mi věřte, když vám říkám, abyste věnovali zvýšenou pozornost blížícímu se období HOJNOSTI a PROSPERITY (více v tomto videu!) >>

Pokud správným způsobem využijete toto energetické období pro vaše nové finanční začátky a pro vytvoření nové finanční budoucnosti, tak získáte konkurenční výhodu na vašem trhu…

I proto jsem vytvořil nový 6-ti týdenní meditační program pro život v hojnosti, ve kterém pracujeme se silnými spirituálními technikami, kterou jdou na tu nejhlubší úroveň VAŠEHO BYTÍ! >>

✅ Pokud cítíte, že byste potřebovali vaše podnikání nakopnout, rozběhnout a nebo posunout na novou úroveň…

✅ A pokud se otevřete tomuto silnému, starodávnému učení, tak se můžete těšit na VELKÉ ZMĚNY ve vašem životě…

Nejde nyní jen o peníze a o to, že budete mít vyšší obraty a zisky.

🌟✅ Jde o to, jakým člověkem se pomocí kombinace tohoto období a mého meditačního procesu stanete…

🌟✅ Jde to to, jak větší dopad bude mít váš skvělý produkt, služba na společnost…

🌟✅ Jde o to, jak moc dobře se budete cítit ve vykonávání vaší práce..

🌟✅ Jde o to, jak se vaše podnikání transformuje, aby bylo v souladu s voláním vaší duše…

🌟✅ A jde o to, jak moc vaše podnikání bude uspokojovat vaši duši…

Pomocí těchto spirituálních technologií a procesu totiž budete manifestovat hojnost a prosperitu automaticky, jak na materiální i spirituální úrovni.

Více se dozvíte v tomto VIDEU! >>

Přidejte se na tuto společnou cestu, která posune vaše podnikání na novu úroveň a zpětně zjistíte, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí vašeho života.

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */