fbpx
Vedené Meditace

[Lepší to být už nemůže]: Svezte se na pozitivní vlně tohoto extrémně silného NOVOLUNÍ…

4.února 2019 (v pondělí), jak už asi víte bude extrémně silné Novoluní. Přinese do našich životů více souladu a celkově pozitivní energii.

O tomto Novoluní se dozvíte ještě v tomto článku a hlavně v tomto videu (kde se dozvíte skrytou MAGICKOU sílu tohoto Novoluní)! >>

🙌 Ve videu se totiž dozvíte, jak můžete získat požehnání, podporu a ochranu vašich předků (z obou rodových linií – matky i otce)… 🙌

Energie tohoto Novoluní nás bude směřovat směrem k našim snům. Tento Nov je hodně filozofický, takže můžeme očekávat osobní rozvoj na hluboké úrovni. Díky skvělému postavení planet přinese také naději a duchovní poznání.

Tato skvělá konstelace nám pomůže se více koncentrovat na komunikaci a hluboké myšlení. Přinese štěstí a velkorysost.

Můžete tedy očekávat, že budete lépe komunikovat a přinese vám to nové příležitosti pro spirituální a materiální růst.

Příležitosti znásobí vaši hojnost a Novoluní přinese více blahobytu do vašeho života. Energie Novoluní také přinese více optimismu a podpoří naši rozhodovací schopnost.

A díky lepším komunikačním dovednostem se nám také celkově zlepší vztahy. Budeme schopni si vytvořit nová přátelství, lépe navazovat kontakty a získávat nové obchodní příležitosti.

Díky této velmi pozitivní periodě můžete očekávat méně stresu během tohoto období. Energie Novoluní vám také umožní více věřit ve vaše sny a cíle.

Sice si budete vědomi stávajících limitů (v podobě limitujících přesvědčení), ale také bude jednodušší je zbořit a udělat raketový skok v osobním rozvoji.

Stejně jako každé Novoluní nás nutí jít hluboko do sebe, meditovat, tak při tomto to platí obzvláště. Velmi vám to pomůže v osobním růstu.

Toto unikátní Novoluní přinese spousty pozitivní energie do našich životů. Měli bychom se soustředit na náš osobní růst, protože pro nás bude jednoduššíudělat velké změny v našich životech.

Proto jsem také pro vás připravil speciální akci, kdy se se mnou můžete vydat na více než 40 denní online meditační cestu, která vám pomůže naplno využít tohoto Novoluní.

Klikněte na obrázek a podívejte se na toto důležité video, kde se dozvíte, jaké skvělé BONUSY jsem pro vás připravil! 

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */