fbpx
Vedené Meditace

Využijete BOHATOU energii unikátního NOVOLUNÍ 4.února 2019?

Novoluní 4. února 2019 bude ve znamení Vodnáře a toto Novoluní sebou nese nádhernou, bohatou a třpytivou energii. Pro všechny z nás…

O skryté MAGICKÉ síle tohoto Novoluní se dozvíte také ještě v tomto VIDEU! >>

Po intenzivním Krvavém ÚPLŇKU toto únorové Novoluní přináší úlevu a pomůže nám zjemnit a ztišit  rány a bolesti, které jsme mohli cítit.

Únorové Novoluní je opravdu jedno z nejlepších v roce 2019. Nese sebou optimistickou vibraci, která nám všem pomůže skočit do nového života.

Od začátku roku jsme kráčeli na mostě mezi starým a novým. Čistili jsme svoji minulost a budoucnost budujeme cihlu po cihle. Možná jsme neměli tak jasno v tom, jakým směrem se vydat, ale nyní s tímto Novoluním v jeho plné slávě uvidíme mnohem jasněji cestu, která se před námi bude odhalovat.

Toto Novoluní je perfektní čas proto zasadit semínka svých záměrů. Jakékoliv kroky, které vedou k naplnění těchto záměrů budou díky této energii jistě krásně rozkvétat do větších a zářivějších květin.

Toto je Novoluní na vytvoření plánů a k tomu začít dělat k jejich naplnění první kroky. Toto Novoluní je nakloněno k tomu začít nové projekty a nové partnerství. Toto je Novoluní vykročit ze zóny komfortu a jít za svými nejdivočejšími sny a touhami.

Pod unikátní vibrací tohoto Novoluní budete podporování udělat ten skok z komfortní zóny a posunout svůj život na novou úroveň.

Podívejte se, jak můžete udělat RAKETOVÝ skok ve vašem životě díky tomuto NOVOLUNÍ >>

Už není potřeba mít malé cíle. Už není potřeba následovat status quo. Toto je čas povstat a vzít si svoji sílu. Toto je čas žít skutečně pravdivou cestu své duše.

Je to čas nasadit si svoji korunu. Je to čas posadit se na trůn vašeho života a operovat s otevřeným srdcem a otevřenou myslí.

Je to čas postavit se na své místo, vylézt ze stínů a znovuzrodit se do svého potenciálu.

Musíte ukončit škodlivé návyky, zbavit se opakujících negativních vzorců. Zbavit se přesvědčení, která vás drží na místě.

Jediný způsob, jak toho dosáhnout je vydat se na cestu skutečné sebelásky. Zbavit se sebe-odsuzování a vykročit do živote v plné celistvosti. Ukázat světu, kdo skutečně jste.

Nikdy přesně nevíme, co nám život nadělí a jaké situace se objeví, ale máme velkou sílu a moc s tím něco udělat. A s energií tohoto Novoluní bude Vesmír naslouchat a bude nám pomáhat, abychom dosáhlo toho, po čem toužíme.

Abychom garantovali svůj úspěch, tak se potřebujeme dát do souladu. Do souladu s rytmem své duše a našeho srdce. Musíme spojit síly s Vyšším já a naslouchat moudrosti, které se nám bude dostávat. Naslouchat své intuici.

Když to uděláme, tak nám Vesmír vše dodá s větší rychlostí a laskavostí.

V tomto světě je možné si manifestovat hojnost a nádherné okamžiky, ale je potřeba mít na vědomí, že vše začíná naším mindsetem. Našimi myšlenkovými procesy a vzorci. Způsobem našeho myšlení.

Pod energií tohoto Novoluní musíme být tím, kdo skutečně jsme. Musíme dávat, musíme žít a musíme si dovolit, abychom stáli ve své plné síle.

V této cestě vám pomůže více než 40 denní meditační, transformační program Vedených meditací manifestace ZÁZRAKŮ! >>

Jsou navrženy pro přesně takovou cestu. Mě v mé cestě tyto meditace pomáhají dodnes. Proto jsem jejich propagátorem.

Pomocí spirituálních technik, které jsou v těchto vedených meditací začnete milovat sami sebe, projevíte svůj potenciál a zrealizujete, že když máte velkou touhu a správné nástroje (tyto techniky), tak dokážete cokoliv.

Klikněte a podívejte na video o tomto UNIKÁTNÍM NOVOLUNÍ!

👇👇👇

Ať se vám daří,

Jiří Majkus

 

Článek přeložený z webu o Astrologii

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */