fbpx
Vedené Meditace

[NOVOLUNÍ 23.4.2020]: Nová etapa KRÁLOVSKÉ energie PROSPERITY…

👉 Speciální AKCE jen do konce DUBNA – získejte až 87% SLEVY na 9 online programů Vedených MEDITACÍ! >>

Dnešním Novoluním začíná Nová ETAPA a přichází do hry svěží Kosmická energie PROSPERITY…

Dejme na chvíli stranou všechny ty „dramatické“ a „negativní“ titulky novin a pojďme se na stávájící situaci podívat z pohledu energií a Védské astrologie, protože to nám dodá mnohem více OPTIMISMU.

Ve skutečnosti totiž přichází začátek nového období, které je velmi příznivé k tomu zasadit hluboko do našeho psyché semínko vědomí NEUBÝVAJÍCÍ PROSPERITY…

Pojďme si říct, proč tomu tak je:

✅ Každé Novoluní přináší svěží energii nových začátků a je to velmi příznivé období proto vyjasnit si své záměry a požádat o splnění našich přání.

✅ Toto Novoluní je ve znamení Býka a to je znamení, které je velmi úzce spojeno s PENĚZI a materiálním komfortem a zabezpečením.

✅ A zároveň 26. dubna je Velký den PROSPERITY, který se ve Védské astrologii nazývá Akshaya Tritiya – Královský den PROSPERITY.

Tento den je úzce spojován s energií Bohyně LAKŠMÍ, která přináší na naši planetu Kosmickou energii PROSPERITY.


Bohyně LAKŠMÍ (Bohyně HOJNOSTI a PROSPERITY)…

Aksahya znamená neubývající a Tritya jako 3. fáze měsíce (3. den po Novoluní je spojován s hojností) – proto neubývající vědomí prosperity.

Z praktického pohledu je to velmi příznivé několikadenní období k tomu, se s její energií spojit, získat její požehnání a transformovat naše myšlení na vědomí HOJNOSTI a PROSPERITY…

… díky tomu začít novou FINANČNÍ etapu našeho života a pozvat do něho více HOJNOSTI (na všech úrovních).

💖✅ K tomu vám vřele doporučují využít Vedenou MEDITACI: Manifestace FINANČNÍ hojnosti (kterou máte ZDARMA zde!) >>

💃💸 A ještě více vám doporučuji vstoupit do celého, systematického a strategického online programu Vedených meditací Bohyně LAKŠMÍ (který máte nyní s 87% SLEVOU!) >>

Tento program je celkem na 7 týdnů a extrémně vás ve vytvoření vaší nové finanční budoucnosti podpoří, protože celou dobu pracujeme s energií Bohyně HOJNOSTI.

Pokud téma Peněz a Hojnosti není pro vás nyní aktuální, tak vám doporučuji využít energii Novoluní a vytvořit si NOVÉ ZAČÁTKY pomocí jiných online meditačních programů.

✅ Ještě pár dní máte možnost získat všech 9 s až 87% SLEVOU! >>

Energie Novoluní vás v tom skvěle podpoří, protože tato energie se bude postupně zvedat, jako tsunami a získáte díky tomu důležité MOMENTUM…

… které vám urychlí váš růst a splnění vašich VIZÍ, CÍLŮ a PŘÁNÍ.

To stejné mám v plánu já, proto vám to doporučuji. Sám jsem investoval hodně peněz, abych během tohoto období byl více v kontaktu s energií Bohyně.

A pokud nevíte, který meditační program si zvolit tak vám v tom pomůže toto video, kde získáte ucelený přehled…👇👇👇


Mějte se krásně a žije v hojnosti,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */