fbpx
Vedené Meditace

Negativita se přehazuje jako „horkej brambor“…

Přesně tak… Negativita se přehazuje jako „horkej brambor“….

Pokud si toho nejste vědomí a máte k tomu ještě slabé energetické hranice, tak je to nekončící negativní kolečko, že kterého se nedá vymotat.

Proto pokud ještě nemáte Vedené MEDITACE: Čištění AURY a energetických HRANIC, tak na nic nečekejte! >>

Tato NEGATIVITA, kterou totiž na vás někdo přehodil jako „horkej brambor“ není ani vaše, ale díky tomu, že už je ve vašem energetickém poli, ve vaší AUŘE, tak způsobuje paseku vám.

To jste možná už také spozorovali během Večerní MEDITACE na očištění od NEGATIVNÍ energie, kterou máte do neděle zdarma! >>

Jak to funguje…

Někdo z vaší rodiny, partner, blízkého nebo vzáleného okolí a nebo klidně úplně někdo cizí prožívá nějaký EMOCIONÁLNÍ problém.

Něco ho trápí, není spokojený, má výzvu ve svém životě. Pro tento příklad je úplně jedno, co konkrétně to je – jestli problém ve vztahu, se sebou, v práci, s penězi nebo v rodině…

Tyto emoce, které plynou z jeho NEGATIVITY možná už také nejsou ani jeho a protože s nimi neumí pracovat, tak je potřebuje někam odhodit.

Cítí se se sebou hrozně a potřebuje se tohoto pocitu zbavit…

A pokud to neudělá VĚDOMÝM způsobem, tak si takový člověk vybere nejčastěji někoho, kdo tuto jeho NEGATIVNÍ energii přijme.

A tady to funguje ÚPLNĚ stejně, jako s přepadením. Pokud si zloděj nebo násilník potřebuje vybrat oběť, tak si podvědomě vybere tu nejslabší.

Takže člověk, který se potřebuje zbavit své NEGATIVITY, tak si podvědomě (někdy i vědomě) vybere člověka, na kterého si myslí, že si to může odhodit.

Vybere si člověka, kde tak tuší, že mu to vyjde, protože má slabé energetické hranice a kde tuto „horkou bramboru“ může přehodit.

A je to… stačí jedna věta, stačí pár minut konverzace a vy se najednou cítíte špatně, něco vás štve, není vám dobře…

Pokud máte děti a nejste si toho vědomí, tak to první co uděláte je, že tuto NEGATIVITU přenesete na své děti.

A najednou se díte VZTEKÁ… najednou to vypadá, že máte problémové děti. Najednou to vypadá, že je u vás „dusno“ a říkáte si, co se sakra stalo. Kde se to všechno vzalo…

A přitom problémové děti vůbec nemáte… Přehodili jste na ně tuto „horkou bramboru“ v podobě NEGATIVNÍ energie, protože děti většinou své hranice neubrání.

Pokud tedy často prožíváte NEGATIVNÍ emoce, tak se vždy na začátek zeptejte sami sebe, jestli je to vůbec vaše energie a nebo někoho jiného. Inuitivně to poznáte.

Jako je řešení?

Pravidelně ČISTĚTE své energetické hranice, svoji AURU.

👉 Na to jsem vytvořil Vedené MEDITACE: Čištění AURY a energetických HRANIC! >>

👉 Můžete také vyzkoušet Večerní MEDITACI na čištění NEGATIVITY, kterou máte do neděle ZDARMA! >>

A naučte si chránit své energetické hranice, naučte se být ve své vlastní energii. K tomu vám také pomůžou Vedené MEDITACE: Čištění AURY a energetických HRANIC…


Večerní MEDITACE zdarma a POSLEDNÍ možnost získat samostatně 12 online programů Vedených MEDITACÍ…

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */