fbpx
Vedené Meditace

[Jahodový ÚPLNĚK 17. června]: Připravte se na MASIVNÍ energetický POSUN…

👉  ★ Získejte Vedenou meditaci na MANIFESTACI hojnosti ZDARMA zde (pošlu ji na Facebook)! >>

👉  ★ Získejte Vedené meditace HOJNOSTI 2.0! >>

V pondělí 17. června 2019 náš čeká další ÚPLNĚK. Přináší velmi silnou energii, kterou poznáme na našem životě hned několika aspekty. Jaké to jsou se dozvíte ve videu…

Období ÚPLŇKU je silné už 48h před a 48h po a je to úžasné energetické okno udělat rychlý skok v našem osobním rozvoji a ve změně našeho vědomí a myšlení.

Život nám nakonec neustále zrcadlí to, co se děje uvnitř nás. Jakým způsobem přemýšlíme, jak se cítíme a jakou vyzařujeme vibraci a frekvenci.

Povaha a kvalita naší energie a vibrace je určována našimi myšlenkami a podvědomými přesvědčeními. To čemu věříme a způsobem našeho myšlení.

Úplněk se sebou přináší energii hojnosti a prosperity a je to skvělá příležitost udělat změnu a transformaci v naší finanční situaci.

I proto v pondělí na ÚPLNĚK začíná program Vedených meditací HOJNOSTI 2.0, jehož záměrem je transformovat naše vědomí z vědomí nedostatku na vědomí hojnosti.

Podívejte se tedy na toto video a pokud vám to dává smysl, tak vyžijte tuto příležitost a přidejte se k nám na tuto společnou transformační cestu pomocí videí a Vedených MEDITACÍ…

Nyní máte příležitost získat 50% slevu na Vedené meditace HOJNOSTI! >>

Budete rádi, že jste to udělali.


Vedené meditace HOJNOSTI 2.0 s 50% SLEVOU!

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

 

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */