fbpx
Vedené Meditace

Dubnové NOVOLUNÍ a ÚPLNĚK přinesou dávku silných energií (jste připraveni?)

Novoluní 5. dubna bude ve znamení Berana. Březen mohlo být trochu divoké období, ale duben nás povede více do sedla, právě díky tomuto ohnivému znamení Berana.

Beran je znamení, které nás vede k tomu se nejen podívat na své cíle, ale také abychom podnikli nezbytné kroky směrem k našim cílům.

Každé Novoluní nás zároveň vede k tomu, abychom se na chvíli zastavili a podívali na se na to, kam náš život směřuje. A pokud to není tam, kam chceme, tak můžeme změnit svůj směr.

Je to ideální období k tomu revidovat své cíle a záměry. Zeptat se sami sebe na otázky:

– Ještě stále to chci?

– Je to v souladu s tím, kdo jsem?

– Není to cíl převzatý od někoho jiného?

Vyhodnoťte tedy vaše cíle. A pokud už není něco v souladu s vámi, tak je upravte.

Jen si dejte pozor na to, abyste nerezignovali, ale opravdu vyhodnotili, jestli je směr kam směřujete v souladu s touhami vašeho srdce.

Toto Novoluní bude úžasný čas k tomu začít něco nového. Nebo také začít to, co jste už delší dobu chtěli, ale z různých důvodů to prostě nešlo. Energie tohoto Novoluní vás podpoří v tom udělat ty první kroky. Dodá vám odvahu, kterou k tomu potřebujete mít.

To, co je od vás vyžadováno je vybrat si to, co skutečně chcete a udělat směrem k vašim cílům první kroky. Když si budete věřit, tak to dokážete. 

Vizualizujte si, jak se vaše cíle naplnily. Používejte tuto silnou techniku k tomu, abyste urychlili jejich naplnění.

Tyto Vedené MEDITACE: Manifestuj s fázemi Měsíce vám v tom skvěle pomůžou! >>

Beran je plný energie a nechceme, abychom tuto energii zbytečně vyplýtvali. Velmi pomocné je naučit se pracovat s touto kreativní energií a směřovat ji tam, kam chceme. Směrem k našim cílům a vizím. 

Díky tomu se začneme rychleji přibližovat ke svým cílům. Když do toho zapojíte silné vizualizační techniky, jaké jsou v meditačním programu Manifestuj s fázemi Měsíce, tak to, po čem toužíte se začne přibližovat směrem k vám…


Úplněk 19. dubna bude ve vzdušném znamení vah. Když je Úplněk v tomto znamení, tak to obecně znamená, že sebou přináší čas a energii, abychom se dali do rovnováhy a spojili se svými partnery.

Jeho energie nám pomůže růstu v našich vztazích a donutí nás postavit se čelem nevyřešeným záležitostem, které nás drží v našich vztazích od sebe.

Nálada a energie tohoto Úplňku povede k tomu, abychom byl společně silnější a opustili negativní lidi z našich životů. Váhy chtějí mír a budou usilovat o to, abychom tohoto míru dosáhli v našich partnerských a rodinných vztazích.

Také jeho energie znovu vytáhne témata, která se nevyřešila během minulého Úplňku.

Budou mít nový nádech a uvidíme je z jiné perspektivy a to nám umožní je dokončit a vyřešit, abychom vyrostli a posunuli se do další etapy našeho života.

Jako každý jiný Úplněk, také tento sebou přinese energii hojnosti a prosperity. Proto s tématem hojnosti pracujeme ve Vedených MEDITACÍCH: Manifestuj s fázemi Měsíce!

Tento měsíc bude nabitý energií tohoto Novoluní a Úplňku a proto je potřeba se naučit zvládat a transformovat tyto energie.

Meditace a vědomý osobní rozvoj budou velmi nápomocné, abychom úspěšně zvládli tuto energii použít pro splnění našich cílů a celkovému zkvalitnění našeho života ve všech oblastech.

Mrkněte, jaké metody a techniky využívám já pro svůj OSOBNÍ ROZVOJ! >>

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */