fbpx
Vedené Meditace

5 znamení od ANDĚLŮ, které byste neměli ignorovat…

🕊💚 (Andělská MEDITACE): Pomoc při stagnaci, zaseknutí, STRACHU, zmatenosti nebo frustraci! >>

Anděl je náš průvodce a strážce. Anděl je božská duchovní bytost světla a lásky, která spolupracuje s lidmi, aby nám pomáhala v našich životech. Anděl strážný je pro každého z nás jedinečný. Každý z nás má svůj tým andělů.

Anděl respektuje naši svobodnou vůli, aniž by přímo zasahoval do našeho života, dokud ho o to nepožádáme, nebo když jsme v nebezpečí.

Když požádáme o vedení, budou s námi naši andělé komunikovat prostřednictvím našich intuitivních pocitů nebo také jinými různými způsoby. Když si nejsme jistí nějakým rozhodnutím, můžeme své anděly požádat o náznak, aby nám naše pocity potvrdili.

Taková znamení nám pomohou pocítit přímé spojení, dodají nám sebedůvěru, abychom se mohli dále pohybovat, a posílí naši intuici.

Existuje mnoho způsobů, jakými nám naši andělé dávají znamení, a většina z nich může být pro každého z nás zcela jedinečná. Když by naši andělé chtěli upoutat naši pozornost nebo nás varovat a dokonce nám něco významného připomenout, udělají to několika běžnými způsoby.

Toto je pět znamení od našich andělů, která bychom nikdy neměli ignorovat:

1) Poselství a znamení, které dostáváte v meditaci.

Pokud pracujete už s Andělskými MEDITACEMI nebo o této možnosti slyšíte poprvé, tak vězte, že při hlubokém meditačním prožitku se v meditaci sektáváte s anděly, kteří vám už během meditace mohou ukázat do vašeho života důležitá poselství.

Co potřebujete změnit, jak vidět situaci jinak. Na co se potřebujete zaměřit, komu potřebujete odpustit, jaký postoj potřebujete zaujmout.

Mně například naposledy Anděl strážný ukázal, že si potřebuji dovolit více PŘIJÍMAT. Uvolnit se a dovolit, aby to, co chci ke mně mohlo přijít. Uviděl jsem v meditaci, že se mi Vesmír stále snaží pomoci a posílá mi řešení, ale já si je nedovoluji přijmout, protože věřím tomu, že to musím vymyslet sám.

To mi pomohlo se uvolnit a více důvěřovat a tento proces proměny mé energie jsem absolvoval s pomocí Anděla v meditaci.

Jednalo se o novou Andělskou MEDITACI na pomoc při stagnaci, zaseknutí, STRACHU, ztracenosti nebo frustaci a zoufalství! >>

2) Zvonění v uších.

Zvonění v uších je jedním z nejčastějších způsobů, jak se nás naši andělé snaží oslovit. Může to znamenat ujištění, které nám dává najevo, že naši andělé jsou někde poblíž a jsou nám také k dispozici, aby nám pomohli a utěšili nás.

Navíc to bude znamení potvrzení; vše, na co jsme mysleli nebo co jsme říkali, když se zvonění ozvalo, bylo určitě něco důležitého. Znamená to, že nás žádají, abychom jim věnovali větší pozornost a že jsme se svou intuicí tam, kde máme být.

3) Číslo 11 nebo jiné opakující se sekvence čísel.

Čísla jsou vlastně univerzálním jazykem, který používají i andělé ke komunikaci. Opakující se sekvence čísel mají své poselství a to bude záviset na konkrétním čísle, které vidíme.

Číslo 11 může být znamením, které má více významů. Je to znamení, které nám andělé posílají znovu a znovu, když máme vyjádřit svůj názor.

Posílají nám poselství, že jsme na správné cestě a že máme pokračovat ve vnitřní práci, kterou děláme. Jsou to čísla souladu.

Toto číslo znamená také probuzení. Dávají nám vědět, abychom věnovali větší pozornost svým slovům a myšlenkám, protože jsme tvůrci své reality.

Mohou to být také jiná opakující se sekvence čísel jako např: 222, 111, 333 atd…

4) Nacházení peříček.

Nalezení náhodných peříček bude zřejmým znamením od našeho anděla strážného, který nám říká, že je třeba stále věřit.

Bude to ujištění, že všechno bude v pořádku a že nikdy nejsme sami. Bude to naše připomínka, abychom skutečně požádali své anděly o vedení a pomoc.

Požádatejte ANDĚLY o pomoc pomocí Andělských MEDITACÍ zde! >>

Nebo získejte MEDITAČNÍ program 8 Andělských MEDITACÍ, kde s vámi sdílím svoje zkušenosti s prací s Anděly a jak se na ně můžete obrátit o pomoc už dnes! >>

5) Pocity v Solar plexus ČAKŘE.

Solár plexus je čakra, která je citlivá na energii. Naši andělé mají tendenci vysílat do oblasti Solar Plexus určité pocity, aby nás varovali, když něco není v pořádku.

Jelikož se nachází několik centimetrů nad naším pupkem, když nám andělé posílají znamení, můžeme v této oblasti cítit něco jako nevolnost, motýly, sevření nebo mírný diskomfort.

Takové pocity bychom neměli ignorovat, ale věnovat větší pozornost všemu, co se děje, když se také dějí.

Důvěřujte andělům, už teď vám pomáhají…


Andělská MEDITACE: Pomoc při stagnaci, zaseknutí, STRACHU, ztracenosti nebo frustraci a zoufalství…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */