(Webinář ZDARMA): 3 chyby, které podnikatelé dělají, které vedou k nižším ziskům a frustraci a nespokojenosti… | Vedené Meditace

Webinář Zdarma Odhaluje...

Pro všechny podnikatele a začínající podnikatele...

Začněte využívat sílu PODVĚDOMÍ ve vašem podnikání, staňte se MAGNETEM na zákazníky...

... A Získat Tak Více Prodejů, Inspirace a Motivace Do Vašeho Podnikání!

- vysílání začíná za:

00
Dny
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Prezentuje

Jiří Majkus - zakladatel VedeneMeditace.cz.

Vysílání začíná - DNES!

V tomto BEZPLATNÉM VYSÍLÁNÍ se dozvíte:

3 velké chyby podnikatelů, které jsem dělal také a které vedou k dlouhodobě nižším ziskům, frustraci, nespokojenosti a k vyhoření.

Jak proměnit největší překážku na vaší cestě k úspěchu ve svou nejsilnější zbraň a využít sílu podvědomí pro svůj úspěch!

Proč i když se snažíte více pracovat, tak vaše PŘÍJMY nerostou a ať děláte, co děláte, tak vaše podnikání neroste, jak byste chtěli.

Jak lépe zvládat VÝZVY v podnikání, jako je finanční stres, nejistoty, obavy, strach, pocit že si nezasloužíte ÚSPĚCH a další mentální a emocionální překážky.

✅ Prožijete 20 minutovou 🧲 Vedenou MEDITACI "Magnet na PENÍZE", která působí jako pokyn do vašeho podvědomí, abyste si přitáhli ty správné příležitosti, zakázky, klienty a obchody!

Co skrytě NEGATIVNĚ ovlivňuje váš výkon v podnikání a co mnoho podnikatelů přehlíží a podkopává jim snahy v růstu.

✅ Jak využít silné mentální, emocionální a spirituální techniky pro VNĚJŠÍ ÚSPĚCH ve vašem podnikání, pro více spokojených zákazníků, více peněz a také pro váš VNITŘNÍ KLID a spokojenost.

A mnohem více...


Webinářový host:

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem TRANSFORMAČNÍCH online meditačních programů.

Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.

Prodejem Vedených MEDITACÍ jsem vydělal již více než 15 000 000,- Kč a mými placenými programy prošlo více než 6500 lidí...

Nezůstaňte Pozadu - Těmto 3 chybám se chcete VYHNOUT a nebo je přestat dělat!

/* ]]> */