fbpx
Vedené Meditace

[ÚPLNĚK 15.8.]: 3 tipy, jak využít jeho energii k POZITIVNÍ změně ŽIVOTA…

Podívejte se také na VIDEO: [Úplněk 15.8]: Pusťte to, co vám neslouží a otevřete se nové, POZITIVNÍ energii! >>

Jak často říkám ve svých videích, tak energie Úplňku je přítomná již 48h před a 48h po Úplňku. A vše nasvědčuje tomu, že by energie Úplňku 15.8.2019 měla dát náš život více do rovnováhy.

Pomůže nám ho více harmonizovat. Ve všech oblastech…

Po divokém období, které bylo v poslední době jsou to skvělé zprávy. Pokud ovšem nebudeme spoléhat, že to za nás Měsíc udělá, ale že s tím budeme vědomě pracovat.

Život nás neustále vede a připomíná nám, abychom žili vědomý život. Abychom vědomě přemýšleli a abychom dělali vědomé rozhodnutí a vědomě jednali.

A co to vlastně vůbec znamená vědomě?

Jednoduše, že přebereme za svůj život odpovědnost a že se nenecháme vláčet našimi starými, negativními myšlenkovými procesy a přesvědčeními, ale že budeme jednat skutečně podle touhy naší duše.

Tuto pozitivní informaci o ÚPLŇKU 15. srpna 2019 neříkám proto, abych vás podpořil v tom si říct: „Hurá… konečně!“…

Nepíšu to proto, abych vás podpořil v tom dál myslet ty stejné myšlenky a dělat stále ty stejné činnosti a „DOUFAT“, že se váš život někdy sám změní.

ŠPATNÉ ZPRÁVY… NEZMĚNÍ!!!

Tyto 3 tipy vám pomůžou vědomě pracovat s energií ÚPLŇKU a aby se stal Měsíc vaším skvělým pomocníkem a podporovatelem ve vašem životě.

Energie Úplňku přináší specifické vibrace a když je využijeme, tak dokážeme udělat velké a pozitivní změny v našem životě.

1) Otevřete se energii HOJNOSTI

Úplněk pokaždé přináší energii hojnosti. Už tento samotný fakt nám říká a Měsíc nám ukazuje, že je potřeba se přestat bránit přijímání HOJNOSTI.

Je potřeba pustit ze svého života všechny ty negativní myšlenky a přesvědčení, že hojnost a peníze jsou špatné. Je to plnohodnotná část našeho života. Dokonce nezbytná pro náš skutečný osobní růst.

Tyto filozofie vytváří ve světě a v životech lidí více škody, než užitku.

Otevřete se hojnosti. V tomto období je energie hojnosti ještě více AKTIVOVANÁ, tak toho využijte! >>


Vedená meditace ZDARMA: Aktivace energie HOJNOSTI! >>

Když se otevřete hojnosti, tak postupně zjistíte, že jste si ji sami bránili. Celou tu dobu tato energii čekala, kdy jí PŘESTANETE VZDOROVAT…

Zasloužíte si to a zaslouží si to vaše rodina. Pusťte svoje ego, které vám říká, že když odmítáte hojnost a peníze, tak že jste duchovní a lepší než ostatní lidé.

Nikomu to neprospívá. Ani vám, ani vašemu partnerovi, ani vašim dětem a už vůbec ne vaší rodové linii, vašim následovníkům a poté celé společnosti.

Vím, že to není vždycky lehké, ale vy to dokážete!

Vytvořte si zdravý a harmonický vztah s energií peněz a transformuje se postupně celý váš život, protože peníze zasahují do všech oblastí našeho života…

Ráno se probudíte na posteli, která stála peníze. V oblečení, které stálo peníze. Jdete se umýt (peníze), nasnídat (peníze). Poté třeba obléct (peníze).

Pak jdou děti do školy a potřebují oblečení a pomůcky do školy (peníze), pak kroužky, osobní rozvoj, knihy, cestování, zábava atd….

Všechno stojí peníze. Přestaňte tomu vzdorovat, jak to dělala a stěžovala si generace našich rodičů: „Ty nevíš, že všechno stojí peníze?!“

Přijměte to, že směnný systém tu je z nějakého vyššího důvodu a otevřete se mocné a láskyplné energii, která za tím vším stojí.

Když transformujete váš vztah s energií peněz, tak se všechno změní. Neochuzujte se o to.

Pokud jste ještě nevyzkoušeli Vedenou meditaci: Aktivace energie HOJNOSTI (kterou nabízím zdarma), tak si ji stáhněte ZDE! >>

A pro ty z vás, kteří chcete jít se mnou hlouběji a ponořit se do tohoto tématu peněz a hojnosti, tak vás zvu do uceleného meditačního programu Vedených meditací HOJNOSTI! >>

Obsahuje celkem 21 videí a 21 Vedených MEDITACÍ, které vám pomůžou změnit vaši energii a vibraci, abyste si do svého života přitahovali více hojnosti…

2) Pusťte ze života to, co vám již déle neslouží a otevřete se něčemu novému

Kdykoliv ze svého života pustíme staré, tak přijde nové a pozitivní. Kdykoliv pustíme a rozloučíme se se starou energií, tak přijde nová, svěží a pozitivní.

Tak to prostě v tomto světě funguje. Je to zákon zachování energie.

Zeptejte se sami sebe, co už vám neslouží. Čeho se tak křečovitě ze strachu držíte a bojíte se pustit. Bojíte se toho pustit, protože se bojíte nového a neznámého.

Ale opravdu kdykoliv uděláme prostor, tak přijde nové a lepší…

Co můžete pustit ve vašem vnitřním světě?

  • Staré přesvědčení, programy, zranění křivdy…

A co můžete pustit ve vašem vnějším světě?

  • Vyházet a nebo prodat staré krámy. Rozloučit se s některými lidmi. Uklidit a vytvořit nový prostor? Přestěhovat něco ve vaší domácnosti.

Udělejte očistu vnitřní i vnější a uvidíte, že se doslova dějí zázraky. Může to být formou rituálu a nebo meditace.

Napište si to, co chcete pustit na papír a poté ho symbolicky spalte. A také…

Skvěle v tomto opět pomáhá meditace a vedené meditace! >>

3) Oceňte to, co již máte a oceňte sami sebe

Když máme ve svém životě vize, přání a cíle, tak často dáváme pozornost tomu, že tam ještě nejsme. Často se soustředíme na tu mezeru mezi tím, kde jsem teď a kde chceme být.

To bohužel vytváří často pocit neúspěchu. A přitom úplně zbytečně.

Dejte pozornost tomu, jaký jste udělali ve svém životě pokrok. Jak jste se už nyní posunuli a oceňte veškerou hojnost, které se vám již dnes dostává.

Když aktivně oceníte to, co máte, tak tím, že tomu dáte pozitivní energii a pozornost, tak poté má to, co oceňujete tendenci se zvětšovat a expandovat.

Aktivní ocenění a vděčnost automaticky zvyšuje naši frekvenci hojnosti a dostáváme se do stavu a frekvence přijímání hojnosti.

A nezapomeňte ocenit sami sebe. Za všechny ty volby, které jste učinili, které vás dovedly až sem. Poplácejte se po rameni, jak jste dobří a jak jste na sebe hrdí.

Zasloužíte si to…

Dejte si 5 minut odpočítávání na telefonu a napište na papír vše za co jste vděční a za co se můžete sami ocenit. Uvidíte, že se budete cítit poté mnohem lépe.

A protože jsem autor vedených meditací a sám tyto techniky a metody používám na denní bázi a vidím, jak skvěle fungují, tak…

Pokud s vámi rezonovalo to, co jste četli (jakýmkoliv způsobem), tak vás zvu do programu Vedených meditací HOJNOSTI! >>

Budete z video lekcí, ze cvičení a z audio nahrávek doslova nadšení!

Využijte energii ÚPLŇKU pomocí těchto silných technik a pozitivně změňte svůj život tím, že se otevřete HOJNOSTI! >>

Budete rádi, že jste to udělali…

Mějte krásný den,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */