fbpx
Vedené Meditace

3 otázky, které vám POMŮŽOU projít NÁROČNÝM obdobím a KRIZÍ…

👉 Získejte Vedené MEDITACE pro Životní VÝZVY se 77% slevou a nebo si vyberte MEDITACE z tohoto programu samostatně dle vašeho výběru! >>


Pokud nyní procházíte náročným obdobím, nebo jak se říká “KRIZÍ”, tak vám na začátek chci říct, že i když to tak na první pohled nevypadá, tak to vše směřuje k vašemu Vyššímu DOBRU.

Toto téma a tyto 3 otázky jsou obzvláště AKTUÁLNÍ během tohoto období, kdy po celém světě lidé mají STRACH z toho, že se vůbec neví, co bude dál.


Také se podívejte na tyto videa:

👉 Video: 3 kroky, jak překonat VÝZVY a PŘEKÁŽKY! >>


Každá krize s sebou přináší důležité životní lekce, které potřebujeme, abychom se mohli otevřít nové kapitole našeho života. Abychom byli schopni otevřít se nekonečnému dobru, které se nám snaží život nabídnout.

Krize přichází proto, že to, co jsme dělali před tím NEFUNGOVALO. Možná jen krátkodobě, ale dlouhodobě to není prostě udržitelné. Popírali jsme to a nyní se tomu už prostě nemůžeme vyhnout.

Důvod není proto, že máte špatnou KARMU a někdo vás nyní trestá…

Jak říká staré přísloví: „Když nám BŮH chce dát dárek, tak ho zabalí do problému.“

Tento vnitřní postoj k náročným a těžkým obdobím přináší radikálně jiné výsledky, než když se snažíme dělat, že žádný problém neexistuje, nebo jsme v roli oběti, kdy se snažíme sami sobě namluvit, že my přece za nic nemůžeme.

Já jsem se snažil dlouhá léta vyhýbat a popírat problémy, protože jsem měl přesvědčení, že když mám v životě problém, tak je to proto, že jsem “problémový člověk”.

V dětství mi říkali, že jsem “PROBLÉMOVÝ”…

Tato moje osobní “KARMA” se se mnou táhla až do dospělosti a převzal jsem tuto myšlenku za svoji vlastní, takže je vám asi jasné, jaké to přinášelo důsledky.

S tímto přesvědčením se vám těžko řeší problémy, protože uvnitř cítíte, že je neumíte vyřešit, protože je to výsledkem toho, že jste prostě problémový.

Trvalo mi dlouho, než jsem pochopil a zrealizoval, že to byla vnuknutá myšlenka v dětství, která pramenila z nepochopení mých rodičů, jak to funguje s problémy.

První krok je přestat ignorovat, bojovat a popírat to, že prožíváme náročné období. To je ta nejdůležitější část, protože abychom tímto obdobím mohli úspěšně a vědomě projít, tak potřebujeme vědět, že se v něm nacházíme.

Abychom na konci byli silnější a připraveni na novou kapitolu svého života, tak si potřebujeme klást otázky, které nám pomůžou najít to, co ve své krizi najít potřebujeme.

Čím déle budete popírat krizi, tak tím více se bude zvětšovat, až bude tak velká, že už ji nebudete moct přehlédnout a ignorovat.

Není to potřeba…

Pojďme se nyní podívat na 3 otázky, které vám pomůžou projít krizí, náročným obdobím.

Když tedy víme, že se vše děje pro naše Nejvyšší DOBRO, tak můžeme přestat s krizí bojovat, vystoupit z roli oběti, že my jsme ti jediní chudáčci a začít s tím něco dělat.

Můžeme přestat ten vnitřní souboj mezi tím jaká je realita a mezi tím, jak bychom si to přáli. Už toto samotné nám dá na začátek velkou sílu.

Můžeme přestat klást si podvědomé otázky, které jsou většinou ve smyslu: „Kdo za to může? Proč se to děje zrovna mě? Co je se mnou divného?“

Můžeme si začít klást VĚDOMÉ OTÁZKY…

Pokud si nebudete psát na papír odpovědi, tak alespoň chvíli setrvejte a meditujte s danou otázkou pár okamžiků, aby tento článek k něčemu také byl kromě toho, že budete mít více informací.

Když si dáte čas a budete o těchto otázkách meditovat, psát si odpovědi, které začnou zaručeně přicházet, tak uděláte velký skok ve vašem rozvoji a KRIZE rychle přejde.

Protože už SPLNILA SVŮJ ÚČEL!

Věřte mi…

Celý den můžete rozjímat a přemýšlet o těchto otázkách a upřímně hledat odpovědi, které jsou uvnitř vás. Já je pro vás nemám. To vy je máte… hledejte je, naslouchejte.

Otázka č.1: Co dobrého můžu najít na situaci, která se mně právě děje?

  • Napověda: Možná moc dobře víte proč se vám to děje. Kam vás to vede? K čemu vás to vede? Pomáhá vám tato situace udělat to, čemu jste se dlouho vyhýbali, ale víte, že je to potřeba?
  • Co jste dlouho před sebou schovávali? Nějaké pochyby, obavy, kterým jste báli podívat do tváře, ale nyní už nejde dál popírat pravdu?
  • Vede vás to k tomu začít žít upřímně vědomý život? Nutí vás to čelit svým pocitům? Nutí vás to říct něčemu ANO a něčemu NE?
  • Zeptejte se sami sebe a naslouchejte…

Otázka č.2: Co se snaží dobrého skrze mě projevit v mém životě?

  • Nápověda: Na začátku jsme si řekli, že za vším je vaše Vyšší Dobro. Co dobrého se snaží touto situací skrze vás projevit? Je to váš potenciál? Jsou to vaše dary, talenty, které na vás zevnitř křičí, abyste je použili pro službu společnosti a vyššími smyslu?
  • Co dobrého se snaží skrze mě projevit? Naslouchejte a řekněte tomu velké ANO! Přijměte to! Je to přesně to, co potřebujete!

Otázka č.3: Pokud by tato situace byla natrvalo, tak jakou kvalitu/kvality bych musel ztělesnit, abych i tak našel vnitřní mír?

  • Nápověda: Kým se musíte stát? Jakým člověkem? Jaké vnitřní kvality byste museli přijmout, probudit, ztělesnit, abyste našli klid mysli.
  • Více trpělivý? Musíte přehodnotit své hodnoty? Možná dát na první místo sebe? Nebo jste byli moc sobečtí a je potřeba začít myslet i na druhé?
  • Potřebujete žít více vědomý život a otevřít se vlastnímu růstu více proaktivně a ne jenom, když jsou krize? Jakou kvalitu/kvality bych musel ztělesnit, abych i tak našel vnitřní mír?

Když to uděláte, tak jak krize pomine, tak to budete více vy. Na konci budete silnějším, celistvějším a autentičtějším člověkem, který je připraven na novu kapitolu svého života.

Naslouchejte odpovědi a začněte je ŽÍT…

Cítíte ten vnitřní klid? Cítíte ten soulad? Vidíte nyní světlo na konci tunelu?

Pokud ANO, tak jsem moc rád, že jsem vám pomocí tohoto článku byl nápomocný.

A podívejte se na toto video… 👇👇👇


(Video): Krize a PROBLÉMY jako příležitost ke ZMĚNĚ…

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */