fbpx
Vedené Meditace

10 tipů, jak čelit přicházející ENERGETICKÉ turbulenci…

👉 Vedená meditace ZDARMA: Spojení s proudem ŽIVOTA a HOJNOSTI! >>

Jak všichni víme, tak nyní probíhá po celém světě velký chaos. V kolektivním energetickém poli je mnoho turbulence, což znamená turbulence ve světě.

Není moc cesta, jak se tomu vyhnout, protože jsme součástí tohoto světa.

Není to pouze o dění a chaosu, který se děje v USA ohledně volby prezidenta. A nebuďme najivní, že to, co se děje v USA jde mimo nás. Jak to tam dopadne ovlivní nakonec celý svět.

Tato stejná energie je po celém světě. Je to jednoduše vyjádřením toho, co se děje na energetické úrovni na naší planetě. Můžeme očekávat ještě mnoho různých a šokujících odhalení, zmatku, nejistoty a vyhroceného dramatu.

Naštěstí, když se na to podíváme z vyšší perspektivy, tak za každým chaosem můžeme vidět řád. Nic se neděje náhodou a nakonec to vede k pozitivní změně na této planetě.

Stejně jako když dochází k čištění uvnitř nás, tak musí vyjít ven mnoho sajrajtu, tak to stejné se děje se světem. To špatné musí odejít a když to odchází, tak je to více vidět.

Souboj, který vidíme je souboj mezi starým paradigmatem (vnímáním světa) a tím NOVÝM. A ten starý způsob světa se snaží zuby nehty o to, aby k přeměně nedošlo. 

Je to stejné, jako když chce ze vztahu jeden partner odejít a ten druhý se s tím nemůže smířit, tak použije jakékoliv donucovací prostředky, manipulaci, citové vydírání k tomu, aby partner zůstal. 

Toto se nyní děje ve světě. Souboj energií. Naštěstí je SVĚTLO vždy SILNĚJŠÍ než TEMNOTA.

Potřebujeme se ale na tuto přeměnu připravit na osobní úrovni.

Některé lidi tyto turbulence ovlivňují více a některé méně. Někteří lidé jsou s tím ok a nedávají tomu ani moc pozornosti. A někteří lidé o tom ani neví, že se to vůbec děje.

Z mé zkušenosti je ale na nás, jak budeme navigovat sami sebe skrze náročné období...

Jaké uděláme rozhodnutí a jak budeme pracovat se svým vnitřním světem, emocemi a myšlenkami.

Je na nás, jak na tyto situace budeme REAGOVAT…

Už jenom to, že víme, že tyto energetické turbulence přichází nám pomůže se na ně lépe připravit a úspěšně je zvládnout.

Popsal jsem z mé zkušenosti 10 tipů, jak čelit přicházející ENERGETICKÉ turbulenci…

1. Když to vypadá, že se svět zbláznil, tak si připomeňte, že je to tím, že se čistí stará energie odchází a že to nebude trvat věčně.

Přemýšlejte o tom, jako o o bouřce. Ochraňte se před nebezpečím, pomozte těm, kteří jsou okolo vás a dělejte co je potřeba, ale nepropadejte panice, že svět už není takový, jaký byl dřív. Už ani nikdy nebude.

Svět prochází transformací a stejně jako, když projdeme transformací my, tak už taky nejsme stejní, jací jsme byli. To je vůbec smysl transformace.

Nyní dochází k čištění energií a to je dobře… 

Stejně jako u osobní transformace, ky prožíváme různé nepříjemné emoce a odchází bolest, smutek, staré křivdy (celkově se čistí energie), tak to vede ke zrození něčeho NOVÉHO a LEPŠÍHO.

Buďte bystří, ale věřte tomu, že to vede k vytvoření lepšího světa. Vždyť o tom také mluví tolik proroctví a astrologických výkladů.

2. Když se budete cítit, že je toho na vás hodně a emočně to bude silné, tak si připomeňte, že jste součástí této bouřky.

Prostě se to děje, ale je stále na vás, jak na to budete reagovat. Nemusí vás to ovládat.

Je důležité pracovat se sebou a se svojí vnitřní silou, abyste měli zdravou psychiku, protože ta vám v těchto časech podrží a pomůže vám je úspěšně zvládnout.

Stále jste to vy, kdo určí vaše chování.

👉 Proto krátce připomínám, že stále ještě máte možnost získat 10 online programů Vedených MEDITACÍ s až 90% SLEVOU! >>

Tyto praktiky vám pomůžou zvládnout výzvy a náročně situace, které se dali do pohybu…

3. Dělejte dál svoje denními praktikami osobního a spirituálního rozvoje, i když se vám nechce.

To je těžké, ale důležité. Je velmi jednoduché všeho nechat, co děláme a čekat, dokud bouřka nepřejde. Schovat se a na všechno zapomenout.

Je lepší každý den 10-15 minut věnovat důležité vnitřní práci, i když jste hodně zaneprázdnění a nechce se vám, než se na to úplně vykašlat.

Pravidelná vnitřní praxe například pomocí Vedených meditací nám pomáhá projít náročnými obdobími a ne to jen tak nějak přežít, ale projít nimi ÚSPĚŠNĚ…

… způsobem, že až bouřka přejde, tak jste se stalo novou a lepší verzí sebe sama. To je klíčové.

Není nic jednoduššího, než si pustit na 15 minut do sluchátek vedenou meditaci a nechat se vést. Pozitivní efekt, který to ale přináší na naši psychiku a celkové vnitřní rozpoložení a nastavení je k nezaplacení.

🙏 Však to sami vyzkoušejte s touto Vedenou MEDITACÍ, kterou máte ještě pár dní ZDARMA! >>

4. Najděte si denní prakticky osobního nebo spirituálního rozvoje pokud ještě nemáte.

Osobně doporučuji meditaci a vedené meditace, protože to je to, co dělám já…

Do toho můžete přidat cokoliv dalšího. Najděte si to, co vyhovuje vám.

5. Buďte k sobě laskaví a citliví. Obzvláště, když to emocionálně nezvládnete a budete se cítit úplně na nic.

Nebo když vynecháte vaši denní praxi. Dejte si pochopení a soucit. Jsme přece jenom lidi, ne roboti. Mnohem lépe ze pak postavíte znovu na nohy a budete pokračovat. 

6. Sebe-integrita je klíčová a v těchto náročných časech obzvláště důležitá.

Možná bude potřeba prozkoumat vnitřní pochody a svůj vnitřní svět a přehodnotit vaše názory, nastavení, přesvědčení a projít důležitou osobní transformací.

Možná bude potřeba přehodnotit své hodnoty a postoje. Možná bude potřeba udělat generální úklid vašeho vnitřního světa, který vás brzdí a podkopá podvědomě nohy.

Obzvláště během měsíce ZÁŘÍ, který určuje, jaký bude rok 2021 (více o tom v tomto videu!) >>

Definitivně se tomu věnuji také…

K tomu vám opět skvěle pomůžou strategické online programy Vedených MEDITACÍ! >>

Nebo si k tomu najděte cokoliv jiného, co bude vyhovovat vám. Nejde o to jak a čím, ale důležité je to udělat. 

7. Dělejte opak toho, co dělá většina. Většina lidí se schová a čeká až to přejde.

Běžte do akce a dělejte to, co není ochotna lidí v těchto náročných období dělat. Sledujte vaše automatické reakce a udělejte přesný opak. 

8. Ať už uděláte jakékoliv rozhodnutí, tak buďte připraveni za ně přijmout odpovědnost.

I když se vám výsledky vašich činů nebudou líbit. Dovolte si přiznat chybu a mylný úsudek, protože to je jediný způsob, jak se poučit a něco nového se naučit.

Pokud to neuděláte, tak budete svoje chyby opakovat zas a znovu…

9. Nesnažte se zachránit svět. Začněte tím, že si uděláte pořádek ve svém vlastním domě a ve svém vnitřním světě.

Nevyhýbejte se svým emocím a důležité vnitřní práci. Nedělejte to, že budete ignorovat svoji intuici a potřeby jen proto, že to vypadá, že se svět zbláznil.

Nehledejte důvody se vyhnout sami sobě a maskovat to tím, že se snažíte zachránit svět. Nebude to mít stejně účinek a nebudete podpořeni svoji vlastní silou a energií.

Dejte pozornost svému vnitřnímu světu. Ten vám pomůže.

10. Zpomalte, udělejte si čas na sebe.

Přemýšlejte o tom, co vám pomáhá získat svoji sílu a čelit životním výzvám. Co vám dělá dobře a dodává energii a inspiraci?

Vy jste v tomto světovém dění důležití, tak nepodceňujte sami sebe. Dejte si čas a pracujte na sobě. Vyplatí se vám to…

A ještě 11 tip na závěr: Důvěřujte ŽIVOTU, že se vše děje pro naše Nejvyšší DOBRO! 

Životní výzvy a překážky nám pomáhají aktivovat náš potenciál a vnitřní zdroje. Tak jak se dozvíte v tomto VIDEU! >>

Kromě toho všeho nastává mnoho zlomových momentů. Lidé získávají sílu a odhalují lži a skryté agendy. Mění se struktury síly a moci a vytváří se nové a lepší modely.

Mějte na vědomí, že ale ta největší bouřka se stane uvnitř každého z nás. Nikdo tomu není imunní. Není to vždy příjemné, ale je to tak důležité.

Nepropadejte depresím čtením konspiračních teorií a strachu, které vyvolávají (není teď téma, jestli je to pravda a nebo ne, ale jak to na některé lidi působí až destruktivně).

Mějte vizi lepší budoucnosti. Vizi vašeho lepšího života a lepšího světa. Vytvořte si svůj nejlepší scénář, jak chcete, aby to dopadlo.

Buďme upřímní, pravdivý, spojme se svojí silou, silou Života, který nám kryje záda a všechno to společně ÚSPĚŠNĚ zvládneme.

Pojďme společně na sobě pracovat a energeticky a vibračně se připravit na LEPŠÍ a NOVÝ SVĚT. Buďme toho součástí. Záleží na každém z nás.

👉 Vyzkoušejte Vedenou MEDITACI: Spojení s proudem ŽIVOTA a HOJNOSTI !>>

A vyberte si své Vedené meditace, které jsou nyní s až 90% SLEVOU!


[MIMOŘÁDNÁ akce]: Meditační programy s až 90% SLEVOU!

Držím vám palce…

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */