fbpx
Vedené Meditace

[ÚPLNĚK 1.10.]: Počátek CHAOSU, FRUSTRACE a POBOUŘENÍ…

Dnešní ÚPLNĚK ve znamení Berana přináší bouřlivé energie a započne náročné energetické období… 🌕⚡

Toto období CHAOSU, FRUSTRACE a pobouření bude trvat až do 16.10. a bude uklidněno Novoluním ve Vahách… 🌑⚖

Je dobré vědět, že budeme prožívat náročné energetické období, protože se na něj můžeme lépe připravit a díky tomu ho úspěšně zvládnout.

Zvládnout ho způsobem, kdy dojde k naší TRANSFORMACI a díky tomu naše staré já zemře a narodíme se do nové a lepší verze sebe sama.

👉 Zároveň vás chci také upozornit, že právě do NOVOLUNÍ 16.10. máte možnost získat až 87% SLEVY na 10 meditačních programů! >>

Poté ceny za meditace půjdou opět nahoru…☝️☝️☝️

Uvolnění napětí je jedno z hlavních témat tohoto Úplňku…

Kromě vlivu nestabilní energie planety Uran je také tento Úplněk ovlivněn energií planety Mars, který je nyní v retrogádu.

V kombinace s planetou Saturn nás energie budou ovlivňovat a způsobovat stoupající hněv a frustraci v následujících dnech.

Toto napětí, hněv a frustrace se bude chtít samozřejmě z nás projevit, aby to vše odešlo, ale čím více to budeme dělat chaoticky, tak tím více budeme trpět.

Najít svoji vnitřní STABILITU bude klíčové…

I když to bude náročné období, tak jak jsem psal již dříve, tak za každým pomyslným CHAOSEM je schovaný ŘÁD…

Vše to vede k očištění energií a vibrací jednak uvnitř nás a také ve světě. Proto budeme svědky, jak některé události budou eskalovat.

I když se to na první pohled bude zdát divoké a že se to vše sere, tak nezapomínejme, že ŽIVOT je na naší straně, kryje nám záda a vše se děje pro naše NEJVYŠŠÍ DOBRO…

Toho budeme svědky také, ale až dojde k důležité očistě, bez které Nový SVĚT nemůže nikdy vzniknout. 

Je tedy důležité se naučit pracovat s nestabilními energiemi, které se budou skrze nás projevovat.

Pravidelná meditace, sebereflexe a důležitá VNITŘNÍ práce je to, co nám pomůže toto období nejen „přežít“, ale také na něm vyrůst.

Každá očista nižších vibrací, potlačených emocí hněvu, frustrace, zloby, bolesti, neodpuštění sebou přináší pomyslný chaos.

Je to ale nezbytné, aby to z nás vše mohlo odejít a abychom mohli žít LEPŠÍ ŽIVOT…

Vítejme tedy toto náročné období jako VÝZVU, která nám ukáže, kde máme vyrůst, ukáže nám naše slabá místa a také díky našemu správnému přístupu a postoji ještě více aktivuje náš POTENCIÁL…

Držím vám palce…

✅ A pokud chcete získat moji podporu, tak vás srdečně zvu do online programů Vedených MEDITACÍ, které vám POMŮŽOU tímto obdobím úspěšně projít (nyní až 87% SLEVY!) >>

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */