fbpx
Vedené Meditace

Rozdíl mezi 3D a 5D manifestací (z pohledu vědomí, vibrace a přístupu)…

🔮 Protože ve videích ZDE mluvím o tom, že Vedené MEDITACE „Spirituální MANIFESTACE“ jsou zaměřené na 5D tvoření reality! >>

Tak vám chci ukázat, jaký je rozdíl mezi klasickou 3D manifestací a 5D manifestací, protože pak si budete sami zvolit, kterou cestou chcete jít.

A také najdete ještě video, kde vysvětluji názorný příklad na tom, jak se nám s Lucy podařilo ZHUBNOUT 5D manifestací zde!

💪 Mimochodem ještě stále není pozdě na to, abyste ZHUBLI do plavek – proto využijte Vedené MEDITACE pro HUBNUTÍ a zdravý životní styl! >>

Rozdíl mezi 3D a 5D manifestací lze nejlépe pochopit skrze koncepty, které se vztahují k různým úrovním vědomí a dimenzím reality v duchovních a metafyzických učeních.

3D Manifestace:

  • Úroveň Vědomí: 3D manifestace je zakotvena v materiálním světě, ve fyzické realitě, kde dominují čas a prostor. Jedná se o tradiční pojetí manifestace, kde věci trvají svůj čas a úsilí k dosažení cílů je často vnímáno jako náročné.
  • Přístup: Tento typ manifestace se zaměřuje na externí činnosti a hmatatelné kroky k dosažení cílů. Může zahrnovat tvrdou práci, plánování a postupné dosahování mezicílů.
  • Vibrace: Vibrace spojené s 3D manifestací mohou být často nižší, protože se lidé mohou zapojovat do pocitů strachu, nedostatku nebo soutěživosti.

5D Manifestace:

  • Úroveň Vědomí: 5D (pátá dimenze) manifestace vychází z vyššího stavu vědomí, kde je kladen důraz na jednotu, lásku a spojení se zdrojem. Je založena na principu, že vše je již energeticky přítomno a dostupné ve vesmíru.
  • Přístup: 5D manifestace se soustředí na energetickou práci, jako je nastavení vibrací, meditace, vizualizace a hluboká víra ve spojení s vesmírem. Je méně závislá na fyzickém úsilí a více na energetickém a vibracím stavu bytí.
  • Vibrace: V tomto přístupu je důležitá vibrace lásky, hojnosti a vděčnosti. Přitahování toho, co si přejeme, je vnímáno jako přirozený proces, kde klíčovou roli hraje energetická rezonance a intence, namísto tvrdé práce a boje.

Zatímco 3D manifestace je více spojena s materiálním světem a vnějším úsilím, 5D manifestace se zaměřuje na vnitřní stav bytí, energetickou práci a uvědomění si, že jsme již spojeni se vším, co potřebujeme.

Přechod od 3D k 5D manifestaci představuje posun v tom, jak vnímáme sebe sama ve vztahu k vesmíru a jak se domníváme, že se naše přání stávají realitou.

🔮 A přesně k tomu jsem vytvořil Vedené MEDITACE „Spirituální MANIFESTACE“, které vám s tímto přechodem pomůžou! >>

Dáte sami sobě tu šanci vstoupit do nové úrovně vašeho bytí?

Pokud ANO, tak budete z programu nadšení. Nestane se to přes noc a bude to vyžadovat vaše úsilí a vědomou práci se sebou, ale výsledek stojí za to.

👉 Pokud jste připraveni začít, tak vstupte a udělejte objednávku MEDITAČNÍHO programu zde! >>


Vedené MEDITACE „Spirituální MANIFESTACE“ se 2 novými BONUSY…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */