fbpx
Vedené Meditace

Modrý ÚPLNĚK 18. května je plný OČISTNÉ ENERGIE – příležitost pro NOVÝ ŽIVOT…

👉★ Získejte Vedené meditace manifestace ZÁZRAKŮ! >>

👉 Nové VIDEO: ÚPLNĚK 18. května – Vyčistěte MINULOST a vytvořte si NOVÝ ŽIVOT! >>

18. května bude Modrý ÚPLNĚK ve znamení štíra. Tento ÚPLNĚK v sobě obsahuje mnoho potenciálu pro naši světlejší budoucnost.

Jeho energie nás vede k čištění. Vnitřního i vnějšího. Je to energie znovuzrození, smrti, spirituální transformace a vytvoření NOVÉHO ŽIVOTA.

Během tohoto Úplňku budete zváni k tomu odhodit své masky a odhalit Vaše skutečné a PRAVÉ JÁ. Už se sebou nemusíte nosit otěže minulosti.

Toto je období, kdy je na čase říct “UŽ DOST!” a dovolit si pustit z našeho života to, co nám již déle neslouží.

Dát sami sobě svolení být osvobození od těchto energetických kotev, které nás drží v nepříjemných situacích! >>

Je to období k tomu se ponořit hluboko do sebe a hledat místo klidu a míru, po kterém tak toužíme. Nadechnout, vydechnout a uvolnit se. Více důvěřovat, že se o nás život postará a že se vše děje pro náš prospěch.

Každý ÚPLNĚK je vždy období k tomu pustit ze svého života to, co nám již déle neslouží. Zbavit se vnitřních problémů a potíží. Energie tohoto Úplňku ve znamení Štíra nám umožní identifikovat to, co nás drží zpět a díky tomu jsme schopni to pak uvolnit a jít dál.

Je to období výborné k čištění naší KARMY. K čištění našich vnitřních podvědomých bloků, negativních programů, myšlenkových procesů a k čištění naší energie, abychom do života vyzařovali vibraci, která je více v souladu s naším PRAVÝM JÁ.

Přesně na toto jsem vytvořil program Vedených MEDITACÍ manifestace ZÁZRAKŮ. (Klikněte pro více informací, jak vám v tomto může pomoci)! >>

Zeptejte se sami sebe: Využíváte naplno svůj potenciál? Stáváte se tím, kým jste se vždycky chtěli stát?

Toto jsou důležité otázky a čím častěji si je budete pokládat, tak tím budete mít více jasno v tom, kdo skutečně jste.

Energie tohoto ÚPLŇKU položí základy do našeho života a pomůže nás nasměrovat správným směrem.

Naše duše sem přišla za účelem růstu, za účelem své vlastní evoluce. A naše EVOLUCE se odvíjí od našich voleb. Dostali jsem svobodnou vůli jednat a záleží na nás, jak ji využijeme.

Nejsou dobré a špatné volby. Jsou to prostě volby, které sebou akorát přinášejí různé důsledky a my se s nimi musíme vypořádat. Přijmout je a vyřešit. Jedině pak můžeme jít dál.

Vnímejte tedy své vlastní volby, které si vybíráte už od rána. Budete dál pokračovat v nevědomém chování a necháte vaše podvědomé, negativní vzorce a programy, aby dál ovládali váš život, nebo už toho máte dost a jste ochotni s tím něco udělat a změnit svůj život? >>

Energie ÚPLŇKU vás zve jít hlouběji do sebe a ptát se na tyto důležité otázky. Ptát a naslouchat vašemu vnitřnímu hlasu. Tomu tichému, klidnému šeptání, které přichází z hloubi vaší duše.

Dovolme energii ÚPLŇKU, aby nás vedla na naší životní cestě. Dovolme si důvěřovat, naslouchat své intuici a také podle ní JEDNAT a KONAT!

Jste úspěšnější více než si myslíte. Uvnitř vás je hluboká moudrost, stačí se na ni naladit a odpovědi k nám přijdou.

Naše duše zná PRAVDU, má svůj vlastní PLÁN evoluce. Dovolme ji nám ho odhalit.

Chcete využít energie ÚPLŇKU pro vytvoření vašeho NOVÉHO ŽIVOTA? Zbavit se otěží MINULOSTI a získat přístup ke kreativní síle, díky které si splníte své SNY, VIZE a CÍLE? (tak klikněte a přečtěte si více!) >>


[ÚPLNĚK 18.května 2019]: Očistěte MINULOST a vytvořte si NOVÝ ŽIVOT…


Inspirace – Conscious Reminder

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */