fbpx
Vedené Meditace

7 PRAKTICKÝCH přínosů vizualizace modré AURY…

💙 V nové Meditaci Archanděla MICHAELA si v první části vizualizujeme, jak naše AURA září modrou barvou! >>

Později do této energie začne vstupovat energie samotného Archanděla, které je také modrá a ještě více zesiluje tyto účinky.

Ochutnávku Andělské MEDITACE si můžete ještě pár dní vyzkoušet ZDARMA zde! >>

Proto si meditaci klidně zopakujte, protože pravidelnou meditací s modrou AUROU začnete vnímat tyto benefity ve vašem životě.

Přečtěte si také: Aktivujte 4 mocné síly Archanděl MICHAELA! >>

⭐🔥 Vyberte si Vedené MEDITACE – všechny MEDITAČNÍ programy v rámci přesunu do Meditačního MEDFLIXU jsou jen za 497,- Kč! >>

1) Klid a uvolnění…

Modrá barva je spojována s klidem, harmonií a uklidněním mysli. Vizualizace modré aury vám může pomoci nalézt klid a uvolnění v hektickém a stresovém prostředí. Může to být efektivní technika pro snížení úzkosti, napětí a stresu.

2) Posílení komunikace…

Modrá barva je také spojována s komunikací a vyjádřením.Vizualizace modré aury může posílit vaše schopnosti komunikace a vyjadřování svých myšlenek a pocitů. Může vám pomoci být jasnější ve svém sdělení a lépe se vyjádřit.

3) Ochrana a energetická vyváženost…

Modrá barva je často spojována s ochranou a energetickou vyvážeností. Vizualizace modré aury může vytvořit ochranný energetický štít kolem vás a pomoci vám udržet vyváženou energii. Může vám poskytnout pocit bezpečí a ochrany před negativními vlivy.

4) Posílení intuice a moudrosti…

Modrá barva je také spojována s intuicí a moudrostí. Vizualizace modré aury může pomoci posílit vaši intuici a propojení s moudrostí ve vás. Může vám pomoci nalézt odpovědi a směr ve svém životě.

5) Podpora sebepřijetí a sebevědomí…

Vizualizace modré aury může také podpořit sebepřijetí a sebevědomí. Pomáhá vám přijmout se takového, jaký jste, a posiluje vaši víru ve vlastní hodnotu a schopnosti. Může vám poskytnout pocit síly a jistoty v sobě.

6) Harmonie a vyváženost…

Modrá barva je spojována s harmonií a vyvážeností. Vizualizace modré aury může přispět k dosažení vnitřní rovnováhy a harmonie. Pomáhá vám nalézt stabilitu a vyváženost ve svém životě.

Vizualizace modré aury v této Andělské MEDITACI může být užitečnou technikou pro podporu vašeho duševního, emocionálního a energetického blaha! >>

7) 4 energie Archanděla Michaela…

Když si do vizualizace povoláte ještě energii a přítomnost Archanděla Michaela, tak také získáváte tyto 4 energie. Ochrana, síla, sebevědomí a moudrost.

Do větší hloubky a do větších detailů s tím pracujeme v nové Andělské MEDITACE na získání OCHRANY, síly, sebevědomí a moudrosti! >>

Přečtěte si také…

3 kroky, jak začít VNÍMAT poselství ANDĚLŮ! >>

Aktivujte mocnou sílu Archanděla MICHAELA a získejte OCHRANU, sílu, sebevědomí a moudrost! >>


(Andělská MEDITACE): Archanděl MICHAEL a aktivace OCHRANY, síly, sebevědomí a moudrosti…

Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */