fbpx
Vedené Meditace

5 jednoduchých KROKŮ, jak si začít tvořit NOVOU realitu

5 jednoduchých kroků, jak si začít tvořit novou realitu
👉 Získejte 9 online meditačních programů s až 85% SLEVOU a k tomu jeden jako DÁREK ZDARMA! >> Přáli byste si někdy pro sebe vytvořit novou a lepší realitu? Chtěli byste něco ve svém životě změnit? Ve skutečnosti to není tak složité, jak by se mohlo zdát. Proces tvoření je velmi jednoduchý. Není ovšem snadný. Ne každý si dokáže zachovat správný postoj, když chce ve svém životě něco změnit. Ne vždycky to, co je jednoduché, musí být také snadné. Když se vám to ale povede, začnete si do života přitahovat to, po čem vaše srdce touží a co si přejete. Pomocí těchto pěti kroků, si můžete začít tvořit novou realitu ještě dnes. Držte se jich a váš život se začne velmi brzy měnit. Ať už je to zdraví, peníze, láska, kariéra, rodina, nebo cokoliv jiného.

Krok 1: Musíte vědět, co chcete a po čem toužíte

Také jste si už sepisovali cíle a co všechno byste chtěli, aby se ve vašem životě změnilo? Možná jste si dokonce tvořili nástěnku snů (vision board), ale stále se nic významného neudálo. Nejčastější problém je v tom, že si přejeme něco, co ve skutečnosti nechceme. Zní to divně, ale je to tak. Toužíme po tom, co mám soused, kamarád, kolega v práci. Nebo toužíme po tom, co chtějí oni. Toužíme po penězích, bohatství, ale vlastně ani nevíme proč. Je to skutečně to, co chcete? Nebo to chcete, protože to chce většina? Udělejte si čas pro sebe a opravdu se zamyslete, nebo ještě lépe na ciťte se na své srdce a zeptejte se ho, po čem touží. Pak si to klidně napište na papír. První krok je tedy vyjasnit si, co chcete a po čem toužíte.

Krok 2: Požádejte, aby to, co chcete přišlo do vašeho života

Požádejte Vesmír, Boha, Anděli, Vyšší Sílu. Požádejte ať vám to, po čem toužíte přijde do života. A pokud nevíte koho požádat, tak jednoduše požádejte Život samotný. Dokonce i v Bibli je napsáno: “Požádejte a bude vám dáno.” Dovolte si být pokorní a požádejte. Můžete buď nahlas, nebo v tichu, v meditaci, nebo pomocí vedené meditace. Budou se dít zázraky, uvidíte. Pokaždé, když jdeme s manželkou do kina, tak si položíme otázku na určité téma… a BUM, odpověď najdeme ve filmu. Pokaždé, když si nevím rady co dál, požádám o odpověď a BUM, odpověď přijde. Někdy přijde za chvíli, někdy za pár minut, nebo hodin. Někdy přijde za pár dní. Přijde pomocí vnitřního hlasu, nebo pomocí jiných lidí, nebo třeba pomocí filmu. Je jedno, jak se to stane, ale stane se to vždycky. Požádejte a dostanete. Pokud třeba nevíte, co přesně chcete, tak požádejte a dovolte ať odpovědi přijdou sami. Funguje to. Často se říká, že je potřeba věřit. Ano, je to pravda, ale když budete věřit na základě vaší zkušenosti, dostane vaše “víra” nový rozměr. Tím se dostáváme ke třetímu kroku

Krok 3: Věřte

Věřte, že se to stane. Jak to udělat? Věříte, že zítra vyjde slunce? Jak moc tomu věříte? Jak moc jste o tom přesvědčeni? Pochybujete, nebo je to přece jasné! Když budete mít takhle pevnou víru, že to, co chcete, k vám do života přijde, tak to prostě přijde. O tom není pochyb. Jak říká americký herec Will Smith: “Když se rozhodnu, že se to stane, tak se to prostě stane. Vidím to ve své hlavě. Teď to chce jen čas, abyste to pak uviděli také.” Když se rozhodnu, že se to stane, tak se to prostě stane. Vidím to ve své hlavě. Teď to chce jen čas, abyste to pak uviděli také. Slovo víra ve vás možná vyvolává různé asociace a pocity se slepou náboženskou vírou. Nenechte se zmást. Když na 100% věříte, že zítra vyjde slunce, je to slepá víra? Nebo je to opodstatněná víra v proces dne a noci? Když dokážete pevně důvěřovat, můžete naplnit krok čtvrtý.

Krok 4: Odpoutejte se a žijte tady a teď

Po té, co s pevnou vírou požádáte Život, aby vám poslal to, co chcete, je potřeba se odpoutat od výsledků. Ve starodávné knize Bhagavad Gítě je řečeno, že je potřeba se odpoutat od výsledků svých činů a vykonávat činnost jak nejlépe dovedeme s vědomím pohrouženým v přítomném okamžiku.  Nemůžete totiž nikdy na 100% ovlivnit výsledek. Nemůžete na 100% ovlivnit, jak se to stane. To, co můžete na 100% ovlivnit je vaše činnost. Akce tady a teď. V přítomném okamžiku. Vykonávejte to, co děláte, jak nejlépe dovedete.V knize čtyři dohody se píše o tom, jak je potřeba dělat činnosti jak nejlépe dovedeme. A to, co dokážeme dnes, nemusíme dokázat zítra. Někdy jsou dny, kdy toho uděláme hodně a extra kvalitně. Někdy jsou dny, kdy nejsme tak výkonní. A to je v pořádku. Důležité je dělat činnost jak nejlépe dovedeme. A někdy to nejlepší, co můžete udělat, je nedělat nic. Nezapomeňte, že potřebujete také odpočívat, regenerovat. A když budete relaxovat a odpočívat, tak to dělejte pohrouženi tady a teď a jak nejlépe dovedete. Čili pokud máte volno, tak nepracujte. Život není jen o práci a dělání. Dovolte si také BÝT a ŽÍT. Život není jen o dosahování cílů a výsledků. Ať už v práci, v obchodě, nebo třeba když chcete zhubnout. Uvolněte se. Vše se děje tak, jak má. Vše přijde v ten pravý okamžik. Vykonávejte činnost naplno, ale uvolněně.

Krok 5: Přijímejte to, co přichází s vděčností

Vyjádřete vděčnost za to, co máte. Vyjádřete svoje DĚKUJI za to, co skvělého jste v životě už prožili a prožíváte. Vyjádřete vděčnost za lidi, které ve vaše životě jsou, za rodinu, za peníze, které máte v peněžence nebo na účtě (ať už je tam jakkoliv malá částka). Buďte vděční za to, že žijete. Buďte vděční za to, že můžete dýchat, že vám bije srdce 24 hodin denně a vy proto nemusíte dělat nic. Proces tvoření funguje v cyklech a vděčnost zakončuje tento cyklus. Je na začátku i na konci. Čím víc budete vděční, tím víc si budete do života přitahovat další věci, situace, zážitky, lidi za které můžete být znovu vděční. Vděčnost je silný nástroj manifestace. Vděčnost ale hlavně otevírá srdce. Díky vděčnosti dokážete odpustit. Vděčnost vám pomůže dostat se do kontaktu se sebou a se Zdrojem. Vděčnost dokáže spustit slzy štěstí a radosti. Stáhněte si na této stránce meditaci vděčnost, která vám pomůže procítit hlubokou vděčnost ve vašem srdci. Začněte praktikovat tento pěti-krokový proces na menších věcech. Jak si to ošaháte a vyzkoušíte, budete moci více důvěřovat v proces. Začněte již dnes. Proč čekat do zítřka?

[ZDARMA]: Vedená MEDITACE – Vytvořte si ŽIVOT podle vašeho NEJLEPŠÍHO scénáře…

Ať se vám daří, Jiří Majkus Zakladatel projektu VedenéMeditace.cz a spoluzakladatel portálu osobního rozvoje zaměřeného na partnerské vztahy HarmonickýVztah.cz. Profil kruh

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */