Vedené Meditace

10 limitujících přesvědčení o PENĚZÍCH, které vám brání v ÚSPĚCHU a HOJNOSTI

Vaše přesvědčení určují, jaké budete mít v životě výsledky.

Mít ne-podporující (negativní) přesvědčení o penězích jako, že bohatí lidé jsou špatní nebo mít peníze znamená, že berete ostatním je garantovaný způsob, jak žít neustále v nedostatku a také vám to brání žít v hojnosti.

První krok k tomu, jak žít více v hojnosti je rozpoznat svá limitující přesvědčení o penězích. Ten další krok je změnit je na ty pozitivní, podporující, které vám přinesou do života více hojnosti.

Je důležité si uvědomit a pochopit, že přesvědčení je jen přesvědčení. Je to myšlenka, které jsme uvěřili a to, že jsme jí uvěřili neznamená, že je to KONEČNÁ PRAVDA. Neznamená to, že jí musíte věřit do konce života a že je to něco, podle čeho musíte žít.

Máte svobodnou vůli věřit něčemu jinému. Máte svobodnou vůli začít věřit myšlenkám a přesvědčením, které vám v životě pomůžou manifestovat to, co chcete.

Vytvořil jsem pro vás infografiku 10 nejčastějších limitujících přesvědčení, které vám mohou bránit v úspěchu a v bohatství.

Mít podporující přesvědčení o penězích je pro náš úspěch a finanční nezávislost kritické. Bohužel většina lidí má ne-podporující (negativní) přesvědčení o penězích, hojnosti a úspěchu, které byly vytvořeny díky vlivu rodičů, společnosti, školství, novinami atd.

Dobrá zpráva, že tyto přesvědčení nejsou dobrá nebo špatná. Jsou to prostě přesvědčení a my je můžeme změnit. Pokud vás dané přesvědčení nepodporuje, tak jej můžete nahradit tím podporujícím.

Podívejte se na níže uvedenou info-grafiku, jestli nějaké také rozpoznáváte a pokud ano, tak jej nahraďte tím podporujícím, které je uvedené vpravo na obrázku.

Pokud byste se chtěli více ponořit do tématu vytváření hojnosti ve vašem životě, tak klikněte sem, protože máte poslední možnost získat online meditační program HOJNOSTI s 52% SLEVOU >>

Tento meditační program stahuji z prodeje, tak máte nyní poslední šanci získat svůj privátní přístup ke 14 videím a 14 vedeným meditacím, které vás budou podporovat, abyste žili více v HOJNOSTI…

Programem prošlo již více než 460 účastníků. Otázka je, jestli máte také odvahu vstoupit do této 14 denní MEDITAČNÍ VÝZVY >>

10 limitujících přesvědčení o PENĚZÍCH, které vám brání v ÚSPĚCHU a HOJNOSTI

Tato infografika je inspirovaná z webu T. Harv Eckera. Doporučuji vám udělat to, co jsem udělal před několika měsíci já. Vytiskněte si tento obrázek a dejte si ho doma nebo v práci na nástěnku ať ho máte několikrát denně před očima.

Rozjímejte o těchto nových přesvědčeních, aby se integrovali do vašeho podvědomí a vstupte do online programu Vedených meditací HOJNOSTI nyní jen za 2490,- Kč 1190,- Kč ještě DNES! >>

Ať se vám daří,

Jiří Majkus

 

Jiří Majkus

Add comment

Autor projektu: Jiří Majkus

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */