fbpx
Vedené Meditace

10 limitujících přesvědčení o PENĚZÍCH, které vám brání v ÚSPĚCHU a HOJNOSTI

💸 Poselství energie PENĚZ pro stávající období + Vedené MEDITACE pro práce s energií PENĚZ! >>

Vaše přesvědčení určují, jaké budete mít v životě výsledky.

Mít ne-podporující (negativní) přesvědčení o penězích jako, že bohatí lidé jsou špatní nebo mít peníze znamená, že berete ostatním je garantovaný způsob, jak žít neustále v nedostatku a také vám to brání žít v hojnosti.

První krok k tomu, jak žít více v hojnosti je rozpoznat svá limitující přesvědčení o penězích. Ten další krok je změnit je na ty pozitivní, podporující, které vám přinesou do života více hojnosti.

Je důležité si uvědomit a pochopit, že přesvědčení je jen přesvědčení. Je to myšlenka, které jsme uvěřili a to, že jsme jí uvěřili neznamená, že je to KONEČNÁ PRAVDA. Neznamená to, že jí musíte věřit do konce života a že je to něco, podle čeho musíte žít.

Máte svobodnou vůli věřit něčemu jinému. Máte svobodnou vůli začít věřit myšlenkám a přesvědčením, které vám v životě pomůžou manifestovat to, co chcete.

Vytvořil jsem pro vás infografiku 10 nejčastějších limitujících přesvědčení, které vám mohou bránit v úspěchu a v bohatství.

Mít podporující přesvědčení o penězích je pro náš úspěch a finanční nezávislost kritické. Bohužel většina lidí má ne-podporující (negativní) přesvědčení o penězích, hojnosti a úspěchu, které byly vytvořeny díky vlivu rodičů, společnosti, školství, novinami atd.

Dobrá zpráva, že tyto přesvědčení nejsou dobrá nebo špatná. Jsou to prostě přesvědčení a my je můžeme změnit. Pokud vás dané přesvědčení nepodporuje, tak jej můžete nahradit tím podporujícím.

Podívejte se na níže uvedenou info-grafiku, jestli nějaké také rozpoznáváte a pokud ano, tak jej nahraďte tím podporujícím, které je uvedené vpravo na obrázku.

Tato infografika je inspirovaná z webu T. Harv Eckera. Doporučuji vám udělat to, co jsem udělal před několika měsíci já. Vytiskněte si tento obrázek a dejte si ho doma nebo v práci na nástěnku ať ho máte několikrát denně před očima.

Rozjímejte o těchto nových přesvědčeních, aby se integrovali do vašeho podvědomí a podívejte se na toto video… 👇👇👇

Ať se vám daří,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */