fbpx
Vedené Meditace

02.02.2020 unikátní ENERGETICKÁ brána pro spojení s INTUICÍ a manifestování ZÁMĚRŮ a PŘÁNÍ…

[Už jste si vyzvedli tyto DÁRKY?]: Vedená meditace VDĚČNOSTI a jeden online program ZDARMA! >> 💖

02.02.2020 je speciální den jednak z pohledu numerologie, tak také z pohledu energií, které budou tento den více aktivované a přístupné.

Otevírá se nám skvělé energetické okno, příležitost a konstelace k tomu se spojit více s naším vnitřním vedením a díky tomu tak manifestovat naše skutečná přání.

Nemyslím tím takové ty přání, co by se líbilo našemu ego, ale po čem skutečně toužíme. To, po čem naše srdce a duše přirozeně touží.

Je to energetická brána z mnoha důvodů a některé si řekneme v tomto článku…

Je to přístupový bod k našemu Vyššímu Já a větší příležitost k tomu začít (nebo pokračovat) v naší transformaci a manifestovat dobré věci pro nás a pro celý svět.

  • Když chceme věci jen pro sebe (dalo by se říct to, co chce ego), tak v tom může a nemusí být zahrnuto dobro ostatních lidí…
  • Když ovšem manifestujeme naše skutečná přání, tak v nich je automaticky zahrnuto dobro ostatních lidí. 

Jednak samotná cesta je cíl, protože neustále rosteme a protože následujeme cestu naší duše, tak je to nesmírně naplňující, i když po cestě přichází mnoho překážek a výzev.

A také když si své vize a záměry postupně naplňujeme, tak to má ve výsledku pozitivní dopad na ostatní lidi a na společnost.

Pokud je to něco, co vás zajímá, tak čtěte dál…

Co tedy znamená, reprezentuje energetický kód 02.02.2020?

Nula reprezentuje čistý potenciál. Nula reprezentuje jeden nekonečný zdroj, ze kterého všechno pochází. Spojuje nás s jednotou. Spojuje nás s naším Zdrojem a tím nás spojuje také se sebou.

Tento den se nám tedy otevírá brána nekonečných možností.

✅ Mohou se začít otevírat pro nás nové cesty a možnosti…

✅ Mohou se před nám otevírat takové možnosti, o kterých se nám ani nesnilo… 

Možná už nyní pociťujete, že řešení na vaši situaci přicházejí, ale ne způsobem, jakým jste si představovali.

Když si budeme připomínat, že Život pracuje pro nás, ne proti nám, tak začneme vidět i v na první pohled problémech, nová řešení, které bychom sami nevymysleli.

Přestane to být takový BOJ mezi tím, co se děje a mezi tím, co si myslíme, že by mělo být!

Otevřete se tedy těmto nekonečným možnostem. Dovolte si pustit svá přesná očekávání, jak by se to všechno mělo stát a více důvěřujte životu, že vám kryje záda.

Když jsme moc připoutaní k naším očekáváním, tak nevidíme ty jiné příležitosti a cesty, které k nám přicházejí, protože jsme zaslepení vnitřním bojem, že by to přece mělo být JINAK! 

Takže ANO, tento den může být pro nás velmi a pozitivně zlomový, ale pokud budeme stále lpět na našich představách a očekáváních, tak bohužel budeme sami sobě sabotovat LÁSKU, ŠTĚSTÍ, ÚSPĚCH a celkově naší vlastní EVOLUCI.

A kdykoliv to děláme, tak jdeme proti proudu a přichází bolest, krize, abychom se probrali a pustili své představy a očekávání.

K tomu vám skvěle pomůžou online meditační programy, kde si dovolíte více pustit kontrolu a pravidelnou praxí meditace začnete více důvěřovat ŽIVOTU.

👉 Nyní si můžete vybrat z 8 meditačních programů, které jsem vytvořil a všechny jsou za zvýhodněnou cenu (pro více informací klikněte sem!)

Dvojka je silné číslo intuice, partnerství, vytvoření harmonie, diplomacie, kreativity a sensitivity. 

A tyto dvě čísla dohromady vytvářejí silný energetický vliv a pomůžou nám více tvořit a manifestovat náš život, který je více v souladu s naší intuicí, vyšším já, s naší duší. 

Když se spojíme více sami se sebou, s intuicí a budeme následovat vedení…

Když alespoň trochu přestaneme dávat takovou důležitost neurotickému štěbetání naší mysli a budeme více naslouchat intuici. 

👉 K tomu vám skvěle pomůže cvičení, které najdete v tomto videu: Co dělat, když byla MYSL unesena našimi NEJHORŠÍMI obavami! >>

Je to nyní silné znamení k tomu více koukat dovnitř. Ne doleva, doprava, co kdo dělá a podle toho směřovat náš život.

Je to znamení k tomu začít koukat více dovnitř, do sebe a ptát se sami sebe, po čem ve skutečnosti toužíme.

Ponořit se do sebe a přinést ven to, kdo jsme uvnitř. Dovolit si být sami sebou a pustit staré koncepty o tom, kým se máme stát podle rodičů, společnosti a přátel…

Tento den nám pomůže se tedy více spojit s naší intuicí a vnitřní moudrostí a pomůže nám pomoci započít naše NOVÉ ZAČÁTKY, které budou více v souladu s tím, kdo jsme.

Poté je pro nás jednodušší naše skutečné záměry přenést do REALITY a manifestovat.

👉 K manifestování vašich záměrů vás také skvěle podpoří a pomůžou transformační audio nahrávky Vedených MEDITACÍ, které jsem vytvářel přesně s tímto záměrem! >>

A také do nedělní půlnoci, což je právě 02.02.2020, máte možnost si ZDARMA pustit Vedenou meditaci VDĚČNOSTI a získat jeden online program ZDARMA…

Pro více informací se podívejte na toto video…👇👇👇


Vedená meditace VDĚČNOSTI a jeden online program ZDARMA…


Mějte se krásně,

Jiří Majkus

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */