fbpx

(Zdarma): Vedená MEDITACE pro psychickou POHODU, HUBNUTÍ a zdravý způsob života...

"Pokud budete věřit, že vám to bude fungovat, tak začnete vidět příležitosti, jak si Splnit to, po čem TOUŽÍTE!"...

- Wayne Dyer

Před meditací se podívejte na toto VIDEO!


Tato nahrávka Vedené MEDITACE vám působí na vaše PODVĚDOMÍ a tak skvělým a efektivním způsobem, vám může pomoci udělat změny, po kterých toužíte.

Zaměřujeme se na 3 oblasti:

  • Psychickou pohodu
  • Zdravé stravovací návyky
  • Pohyb a cvičení...

V meditaci využijeme síly METAFORY, která působí na naše podvědomí a navštívíme krásnou zahradu, která reprezentuje právě vaše podvědomí.

Před meditací se podívejte na VIDEO, kde se dozvíte všechny potřebné detaily a jaké mohou být případné vaše další kroky, abych vám mohl pomoci s touto oblastí vašeho života.

Možná není vaším záměrem HUBNOUT, ale jednoduše žít zdravě a vytvořit pozitivní změny v této oblasti. Tato meditace vám může také skvěle sloužit.

Také se dozvíte, že výsledkem této vnitřní práce není omezování a drastické diety, ale ve výsledku budete s jídlem více svobodní a budete schopni se rozhodovat podle sebe - ne podle zlozvyků.

Užijte si meditaci a pokud byste chtěli se mnou pokračovat do strategického a komplexního procesu...

Tak vstupte do Vedených MEDITACÍ pro HUBNUTÍ a zdravý životní styl! >>

Tato meditace je takový úvod do online programu Vedených MEDITACÍ pro HUBNUTÍ a zdravý životní styl, který je součástí Meditačního MEDFLIXU - členství, skrze které získáte přístup ke všem 34 online programům Vedených MEDITACÍ a obsahuje již více než 300 meditací na různá témata a oblasti života.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o možnosti získat OKAMŽITÝ přístup ke všem Vedeným MEDITACÍM, tak se podívejte na tuto možnost ZDE! >>

Meditace na poslech v online v přehrávači...

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.


Zbavte se NEZDRAVÝCH stravovacích návyků a přebytečných kil, uvolněte NEGATIVNÍ emoce, které máte ke svému TĚLU a vytvořte si EFEKTIVNÍ cestou ZDRAVÉ a pozitivní návyky, které vám přinesou vaši IDEÁLNÍ FIGURU, zdravý život, energii a VITALITU, kdy se budete cítit děsně SEXY (a to i když jste si mysleli, že vás se to už netýká a nejste sportovní typ)...


Přestaňte na to jít přes suchou disciplínu, kdy vedete neustálý boj se sebou a svými nezpracovanými EMOCEMI, který je plný dřiny, "krve" a opakovaných zklamání...

/* ]]> */