fbpx

VIDEO: Co se vám může stát po vedené meditaci...

“Když utišíte vaši mysl, vaše duše začne promlouvat." -  Ma Jaya Sati Bhagavati


V dnešním videu se dozvíte, co můžete čekat, že se vám v životě bude dít po audio nahrávce vedené meditace: Jak si odstranit bloky z minulých vztahů.

Ještě jste si nepustili vedenou meditaci? Můžete zde na tomto odkaze >>

Toto video je důležité proto, abyste využili potenciál vedené meditace na maximum. Hodně lidí se mě ptá, jak poznám, že meditace funguje. Častá otázka je také, jak to vlastně celé funguje.

Tohle vše se dozvíte v dnešním videu.


Meditace pomáhá soustředit se, zbavit se stresu, zlepšit si náladu, uzdravit se a léčit, vzdát se dobrovolně věcí a zanechat určitých činností, zlepšovat svou intuici a udržovat vlastní život v rovnováze.

Představuje dodnes jediný možný způsob, jak se stále cítit pokojně a uvolněně. Jiné způsoby pro zklidnění, jako jsou drogy nebo alkohol, přinášejí pouze dočasný útěk od reality a chvilkovou úlevu.

To, jací jste a jaký máte život, vychází z vaší mysli. Svůj svět si můžete vytvořit a vaše mysl je dílnou, kde všechno začíná. Zvolíte si, kým chcete být, kdo ve vašem životě bude přítomen a jak s ním budete jednat.

Můžete si vybrat zaměstnání, své bydliště i styl, kterým se prezentujete.

Vy jste ten jediný, kdo skutečně ovládá svůj život, a nikdo další vás k ničemu nemůže přimět, pokud mu to nedovolíte.

Když jste opravdu šťastní, nepřemýšlíte a vaše mysl je opravdu klidná...

Pokud vám však připadá, že nejste dost dobří, nebo se obáváte, že se nikdy nedočkáte vytoužených věcí, opravdu se to stane.

Strachy a fobie, myšlenky o tom, že bez něčeho nedokážete žít nebo že to, co chcete, nikdy nezískáte, jsou pouze představy vaší vlastní mysli. Ve skutečnosti vám nic nebrání žít tak, jak chcete, a být tím, kým opravdu chcete být.

Meditace je cesta, jak můžete jemně a uvolňujícím způsobem pracovat se svou myslí a být schopni si uvědomit, pochopit a odstranit cokoliv, co vás omezuje nebo kvůli čemu se cítíte nešťastní.

Také umožňuje poznat své pravé já a vykonat změny, které vám pomohou komunikovat a zvládat život snadněji. Díky meditace si možná lépe poradíte se strastmi každodenního života a dokážete se nad ně povznést.

Meditace pomáhá rozvíjet kreativitu, intuici, soucit, klid mysli a pomáhá na cestě osobního růstu.

Získejte všechny tyto benefity a vydejte se na 4 denní TRANSFORMAČNÍ cestu do vašeho VNITŘNÍHO SVĚTA pomocí vedených MEDITACÍ >>

Tyto 4 meditace začnou vaši dobrodružnou meditační cestu do vašeho VNITŘNÍHO SVĚTA...

/* ]]> */