fbpx

Vedená meditace: Odstranění bloků z minulých vztahů

“Pokud nevytvoříte mír s vaší minulostí, tak se bude stále objevovat ve vaší přítomnosti.” - Wayne Dyer

Před meditací se podívejte ještě na toto úvodní video


Vedená meditace je výborný způsob, jak začít čistit emoční bloky, které nás v životě tíží a kvůli kterým si do života nepřitahujeme to, po čem toužíme.

Naše minulé vztahy ovlivňují, jak se chováme, nebo nechováme ve stávajícím vztahu. Mají také zásadní vliv, jak moc jsme ochotni ve vztahu dávat, jak moc jsme schopni milovat.

Naše zraněné srdce potřebuje léčit, protože pokud naše srdce nejsou otevřená a milující, tak způsobujeme bolest sami sobě. Naše srdce touží po lásce. Naše srdce touží po otevřenosti.

Díky této vedené meditaci uděláte pro sebe první krok, abyste do svého života pustili více lásky.

Tím se spustí procesy léčení a přijetí, které je potřeba poté prožít. To znamená, že pocitům, které poté prožíváte i následující dny je potřeba dát volný průběh.


Pokud to tak budete cítit, tak si napište vaše postřehy, které jste měli během meditace, nebo po meditaci.

Všímejte si toho, co se děje během dne a večer si to sepište, zrekapitulujte. Pomůže vám to být více vědomí a naučíte se, jak vnímat, že k vám život, Vesmír promlouvá.

Upozornění: Pokud trpíte epilepsií, nebo podobnými potížemi, tak konzultujte používání podobných audio nahrávek s vaším lékařem.

Sledujte moje emaily, protože mám pro vás další překvapení...

Před tím, než si pustíte vedenou meditaci, tak pro kvalitnější a vědomější efekt si pusťte video nahoře

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.

Meditaci si můžete pustit online níže a nebo stáhnout meditaci v mp3 na tomto odkaze >>>

Co dělat potom, když si pustíte Vedenou meditaci: Odstranění bloků z minulých vztahů? Pokračujte v dalších meditacích. Je to další LOGICKÝ KROK...

/* ]]> */