fbpx

Podívejte se na krátké, ale důležité video...

Poslední možnost získat ÚVODNÍ meditační balíček 4 Vedených MEDITACÍ...

Možnost získat ÚVODNÍ meditační balíček SKONČILA!

Vedená meditace, která na vás čeká vám pomůže odstranit bloky, které si sebou z minulých vztahů nesete. Věřím, že se vám bude líbit a že vám pomůže ve vašem vztahu nebo ve vztahu budoucím, pokud jste nyní single.

Tato meditace byl jeden ze skvělých nápadů mé ženy Lucy...

"Klikněte sem pro přístup k meditaci: Odstranění bloků z minulých vztahů"

Doporučuji vám si ji pustit co nejdříve. Stačí, když si uděláte na to 20 minut. Pohodlně se usadit, pustit si do sluchátek meditaci a nechat se vést mluveným slovem, které je doplněno nádhernou meditační muzikou. 

Vedená meditace pracuje s vašim nitrem na podvědomé úrovni a je to skvělý, jednoduchý a velmi praktický způsob, jak něco ve svém životě změnit, který můžete dělat z pohodlí vašeho domova.

A ještě k tomu je to VELMI SILNÝ a PŘÍJEMNÝ PROŽITEK...

Abych ještě více podpořil proces odblokování těchto bloků a aby se to ještě více projevilo ve vašem vztahu, tak jsem pro vás připravil další 3 vedené meditace.

Pokračujte ve čtení...

Podívejte se, jaké další vedené MEDITACE jsem pro vás připravil...

Meditace č.1: Vedená meditace odpuštění sobě

V této vedené meditaci uděláte důležitý krok a tím je ten, že odpustíte sobě. Pocit viny, že naše chování někomu něco způsobilo nás na podvědomé úrovni blokuje v tom mít kvalitní a harmonické vztahy.

Dáte si pochopení, přijetí a lásku. Po této meditaci se budete cítit lehčí, svobodnější, protože ze sebe pustíte energetickou kotev, kterou si v sobě tak dlouho nesete.

Meditace č.2: Vedená meditace vizualizace ideálního vztahu

V této vedené meditaci si budete vizualizovat, jaké by to bylo mít ideální vztah. Jak takový vztah vypadá? Jak se v něm cítíte? Co společně děláte? Jaká je vaše ideální verze.

Díky vizualizaci si takový vztah buď vytvoříte z vašeho stávájícího nebo si takový vztah do vašeho života přitáhnete. Vše, po čem toužíme začíná prvně v naší hlavě. Stejně tak to platí i pro partnerský vztah.

Meditace č.3: Vedená meditace vděčnosti

Když si vážíme toho, co ve svém životě máme, tak dostaneme mnohem více. V této meditaci vyjádříte vděčnost za veškerou hojnost, které se vám dostává. Odložíte na chvíli svého vnitřního kritika a oceníte také sami sebe.

Nádherná meditace, která vám pomůže procítit hlubokou vděčnost ve svém srdci. V meditativním stavu poděkujete za vše, co k vám přijde na mysl.

+ Dostanete ještě tento BONUS...

BONUSOVÁ meditace: Vedená meditace spřízněné duše.

Opět nádherná meditace, ve které si prvně dáte lásku sami sobě a pomůže vám si do svého života přitáhnou svoji spřízněnou duši. Vašeho životního parťáka. A pokud jste již ve vztahu, tak vám pomůže toho pravého partnera probudit v tom stávajícím. 

+ Bonus č.2: Ke každé vedené meditace dostanete úvodní VIDEO...

Před meditací si pustíte úvodní video, ve kterém si řekneme o každém tématu důležité informace a také, co vás čeká ve vedené meditaci, abyste na ni byli připravení.

K meditacím se budete rádi vracet a věřím, že se stanou oblíbenou pomůckou na vaší životní cestě.

Podívejte se, jak se lidem vedené meditace líbí...

 Lukáš Mičko 

 Umělec a tvůrce 

quote-left

"Tvoje meditace jsou naprosto úžasné. Nemám slov - Perfektně si to namluvil překvapil si mě. Mám husí kůži, je to hluboký - povedlo se ti to hodně. Dost jsem to nečekal. Když jsem se v devatenácti seznámil s hudbou byla to obrovská vlna která mě ze dne na den změnila pohled a směr pohltilo mě to komplet. Teď při seznámení s meditacemi cítím stejně silnou vlnu, ta se totiž pozná a nezapomíná. Děkuji."

Klikněte na tlačítko "Získat okamžitý přístup" začněte s meditacemi ještě DNES...

Rekapitulace toho, co vše dostanete:

  • 3 úvodních videa + 3 vedené meditace
  • 1 bonusová videa + 1 bonusová meditace
  • Možnost si stáhnout vedené meditace do počítače nebo telefonu
  • Privátní přístup do členské sekce

1190,- Kč

 290,- Kč

To je 73,- Kč za Vedenou MEDITACI...!

Vedené Meditace.cz

/* ]]> */