fbpx

​​Vedené meditace Božských ARCHETYPŮ...

Zde je "MYSTICKÝ" způsob, jak v sobě probudit Božské kvality, aktivovat potenciál, své VNITŘNÍ ZDROJE a povolat pomoc Božských​ Archetypů, kteří vám pomůžou překonat VÝZVY a splnit si vaše SNY, VIZE a CÍLE...

​​Objevte extrémně účinné, hluboké a starodávné esoterické praktiky probouzení potenciálu, programování podvědomí, LÉČENÍ, transformace a osobního a spirituálního růstu k naplnění ŽIVOTNÍHO poslání…

‚‚​​Využijte sílu Archetypů pro vlastní sebe poznání. Využijte tento vzorec a učení pro svůj RŮST."

- D​eepak Chopra

Video: Vaše NEFÉR výhoda...

Častokrát v životě musíme jít na úplné dno, abychom na něm našli POKLAD, který potřebujeme k tomu, abychom ve svém životě vytvořili nové začátky a ve výsledku zlepšili kvalitu svého života…

Ještě dnes si pamatuji ten okamžik, kde jsem před asi 12 lety seděl na své posteli a brečel zoufalstvím, že už takto dál nemůžu žít.

✅ Každý den jsem se snažil prosadit v podnikání, do kterého jsem se vrhl pohlavě a na které jsem si půjčil 300 000,- Kč, které byly za 3 měsíce pryč, protože jsem většinu investoval do reklamy a softwarů.

✅ Každý den jsem se cítil, že jsem bačkora, že mě žádná žena nebude chtít a že snad skončím zadlužený, bez peněz, nebudu schopen splácet dluhy a ve výsledku budu muset žít na ulici nebo se vrátit k rodičům.

✅ Každý den jsem bojoval s vnitřním pocitem, že stojím za nic, že je se mnou od základu něco špatně a že mě Bůh asi trestá za to, co jsem někdy v minulosti udělal (možná i v minulých životech).

Byl jsem plný ZLOBY, VZTEKU a ZOUFALSTVÍ…

Brečel jsem a modlil jsem s k Bohu, aby mi pomohl. Aby mi dodal odvahu, abych se vzchopil a začal se svým životem něco dělat.

Modlil jsem se, aby mi pomohl a nenechal mě v tom samotného.

Sice jsem byl úplně na dně, ale zároveň jsem cítil ve svém srdci BLAŽENOST. Cítil jsem přítomnost Vyšší energie a doslova mi to rozzářilo oči.

Byl to důležitý okamžik v mém životě, kdy jsem zrealizoval, že na to opravdu NEJSEM SÁM. Cítil jsem přítomnost Zdroje, Boha, Vesmíru…

Poté za několik dní mě bylo Životem připomenuto to, na co jsem zapomněl.


Narazil jsem na články a videa o Božských Archetypech, jak po tisíce let se lidé obrací na tyto zářící bytosti světla pro pomoc s řešením daných problémů.


Dva DŮVODY, v čem vám tato ESOTERICKÁ práce ve vašem životě POMŮŽE...

🙏 Jednak tyto starodávné esoterické praktiky používají proto, aby jim pomohly překonat VÝZVY, PŘEKÁŽKY a KRIZE...


Když potřebují zatáhnout ruční brzdu, restartovat svůj život, nebo prostě potřebují OKAMŽITOU pomoc z náročné situace.

🔥 A také je používají pro akcelerování dlouhodobého ÚSPĚCHU, HOJNOSTI a PROSPERITY. A nejen materiální ale i spirituální. K dlouhodobému osobnímu a spirituálnímu růstu.

Je jedno, jaké zažíváte nyní VÝZVY a PROBLÉMY.

Jestli je to ve vztahu, s penězi, se zdravím, v práci, V podnikání, v rodině, jestli řešíte vyhoření, hledáte smysl života, hledáte pro sebe toho vhodného partnera a nebo jednoduše na tom jste nyní tak špatně, jako jsem byl já.

Když požádáte o POMOC, tak se vám ji také DOSTANE.

Konkrétně to v té době byla pro mě Bohyně LAKŠMÍ (Bohyně hojnosti a prosperity) a GANÉŠ (Král odstraňování překážek, úspěchu a vytváření nových začátků).

✅ Začal jsem zkoumat praktiky a učení pomocí Archetypů a manter proto, abych zlepšil kvalitu svého života.


✅ Aby se mi začalo dařit v podnikání…

✅ 
Abych byl schopen začít vydělávat peníze a splácet své dluhy.

✅ 
Aby ze mě nebyl takový SRÁČ, jakým jsem se cítil být a abych se stal vhodným adeptem pro svoji budoucí životní partnerku.


✅ Abych do svého života pozval pro sebe IDEÁLNÍ partnerku.

✅ 
Abych byl schopen mobilizovat své vnitřní zdroje a začal aktivovat svůj potenciál, který jsem cítil, že se snaží doslova prodrat na povrch.

✅ 
A abych objevil své životní poslání a abych časem byl schopen předáváním svých DARŮ a TALENTŮ vydělávat peníze.

Začala moje dlouholetá cesta poznávání a praktikování těchto starodávných praktik a učení, které se zachovaly po tisíce let.

Několikrát jsem přestal, protože to nenaplnilo mé očekávání a také jsem se k tomu vždy nakonec znovu vrátil. S nových pochopením, realizací a větší a hlubší důvěrou v proces transformace.

Na začátku jsem nechápal tento proces, jak funguje. Nevěděl jsem, co od toho očekávat a díky tomu to přineslo na moji cestě zklamání a frustraci.

Trvalo několik let, než jsem si uvědomil HLOUBKU a SÍLU těchto učení a praktik, které pak začali v mém životě skvěle FUNGOVAT.Autor projektu

Pro ty, kteří mě znáte, tak víte, že nejsem žádný nováček v oblasti meditace a spirituálních technik. S různými pauzami medituji více než 18 let. 


Vyzkoušel jsem všechny možné druhy meditací a meditace mě po té době ještě více a více FASCINUJE.


Svoje zkušenosti s meditačními, esoterickými a spirituálními technikami, které přináší HMATATELNÉ VÝSLEDKY sdílím ve svých online programech.


​Mými placenými programy prošlo již více než 4400 lidí. A většina z nich si koupila více meditačních balíčků, což o něčem vypovídá.

Tato starodávná, mystická a esoterická práce pomocí Archetypů se stala součástí mé meditační praxe a také jsem díky ní vybudoval PROSPERUJÍCÍ podnikání.


​Díky ní jsem mohl POZITIVNĚ přeprogramovat svoje podvědomí, uvolnit hluboce zakořeněnou NEGATIVITU a dostat se do většího energetického souladu se svojí VIZÍ.


​Přišlo ke mě mnoho nápadů, inspirace a vhledů, jak ÚSPĚŠNĚ překonat své VÝZVY a pozvat do svého života více HOJNOSTI a PROSPERITY.

A nyní je čas, abych tyto svoje zkušenosti předal i vám…

Ve skutečnosti jsem vytvořil už dva meditační programy, ve kterých pracujeme s těmito praktikami.

Konkrétně to jsou:

👉 Vedené meditace Bohyně LAKŠMÍ pro život v HOJNOSTI! >>

👉 Vedené meditace GANÉŠE! >>

Na této stránce se dozvíte jednak to, jak tato vnitřní a silná meditační praxe funguje, co od ní můžete očekávat a také jaké vedené meditace jsem pro vás připravil.

Tentokráte rozšíříme pole působnosti a do naší meditační cesty zahrneme i jiné Archetypy. Bude to opravdu silná meditační a transformační cesta do hlubin vašeho podvědomí.

Jak tato VNITŘNÍ PRÁCE funguje a proč se jí vůbec zabývat...

Kromě toho, že do vašeho života přidá MYSTICKÝ nádech, je také velmi praktická pro váš osobní a spirituální rozvoj, projevení potenciálu, aktivaci vnitřních zdrojů a ve výsledku zlepšení života a splnění vašich VIZÍ, CÍLŮ a přání.

Archetypy sídlí hluboko v kolektivní nevědomí a když pracujeme s energií, symboly nebo mantrami daného archetypu, tak se v našem podvědomí začnou aktivovat a probouzet kvality, aspekty a energie toho daného Archetypu.

Archetyp je v podstatě zosobnění daných kvalit v personifikovaném vyjádření.

Tyto kvality potřebujeme jednak k překonání našich VÝZEV a PŘEKÁŽEK a také je potřebujeme k tomu, abychom byli schopní realizovat a manifestovat naše VIZE a CÍLE... 


Bez nich toho nejsme schopni...


Na této stránce se ještě dozvíte s jakými kvalitami v tomto online programu Vedených MEDITACÍ budeme pracovat. Kvality, které jsou spojeny s daným Archetypem.

Tyto kvality jsou věčné. Jsou v nás vloženy už právě teď. My je pouze aktivujeme a kultivujeme... 🔥🌟⚡


​Je to něco, jako kdybyste měli zasazené semínko těchto kvalit uvnitř vašeho podvědomí. A toto semínko je schopné vzklíčit a vyrůst v nádhernou rostlinu pouze tehdy, pokud má vhodné podmínky.

Úrodnou půdu, světlo a vodu. A my touto vnitřní prací vytváříme uvnitř našeho psyché a vnitřního světa vhodné PODMÍNKY, aby se tyto kvality mohly projevit skrze nás do našeho denního života.

Do našeho viditelného, MATERIÁLNÍHO SVĚTA…


​​Během tohoto procesu můžete cítit a vnímat, jak se probouzejí uvnitř vás.

Čeká na vás hluboký a LÉČIVÝ proces, který vám pomůže zbavit se toho, co vám již déle NESLOUŽÍ...

Je to opravdu NÁDHERNÁ a LÉČIVÁ vnitřní práce.


Léčivá proto, že aby se tyto kvality mohly projevit a abychom je měli k dispozici, tak začne z našeho energetického pole a systému postupně odcházet vše, co tomu brání.

Naše VNITŘNÍ BLOKY…

Zranění, křivdy, limitující přesvědčení, potlačené emoce a tak dále…

Započne se LÉČIVÝ, TRANSFORMAČNÍ proces, který je důležitý k tomu, abyste se stali člověkem, který je poté schopen PŘIJMOUT to, po čem toužíte.

Pomůže vám dostat se do energetického souladu s vaší VIZÍ a CÍLEM. Abyste ho nesabotovali a zbytečně od sebe neodháněli.

Tato podvědomá sebe sabotáž se projevuje v klíčových momentech. Proběhne tak rychle na podvědomé úrovni, že ji často ani nezaregistrujeme. A pokud ano, tak děláme, že se nic nestalo. Ignorujeme to, předstíráme, že neexistuje.

A v těchto klíčových momentech místo toho, abychom udělali krok vpřed, tak uděláme krok vzad. Místo toho, abychom šli do akce, tak stojíme na místě a najdeme si stovky výmluv a důvodů, proč to nejde.


Naše podvědomí totiž v těchto situacích zasáhne.

Proto je tak důležité dostat své podvědomí do souladu s tím, co chceme MANIFESTOVAT.


Co chceme zhmotnit za PŘÁNÍ, VIZI a CÍL...


K tomu vám tato meditační práce skvěle pomůže.


Jak můžeme začít pracovat s energií daného ARCHETYPU?

S Archetypy můžeme pracovat různými přístupy pomocí meditace, vizualizace, manter, symbolů a také rituálů.

Každý Archetyp má své zosobněné vyjádření a obsahuje specifické symboly.


Vzhledem k tomu, že naše DUŠE a podvědomí komunikuje v symbolech, tak samotným koukáním, meditováním, rozjímáním a vizualizováním o daném Archetypu se uvnitř nás probouzí jeho kvality.

Tyto symboly REZONUJÍ s kvalitami, které jsou uvnitř nás...


Aktivují je a kultivují. To, že symboly provází naší civilizaci v podstatě už od začátku není náhoda.

Dále také můžeme pracovat s energií Archetypů pomocí Manter (posvátných VIBRACÍ)...


Mantra je zvuková vibrace, která v sobě obsahuje specifické zvukové vzorce a pomocí této vibrace opět rezonancí aktivujeme uvnitř nás kvality daného archetypu.

Starodávné Archetypy, které pochází z východních učení mají svoje MANTRY. Zvukové vyjádření jejich kvalit...


A tato mantra, vibrace se neliší od svého ARCHETYPU. Opakováním dané mantry povoláváte jeho přítomnost.

Pomocí pravidelné mantra meditace postupně harmonizujeme, transformujeme a rekalibrujeme naší energii a vibraci, abychom projevili dané kvality.

Mantry POZITIVNĚ programují a HARMONIZUJÍ naše podvědomí...


Zvukové vzorce, které obsahují přeprogramovávají myšlenkové vzorce a programy na podvědomé úrovni. Každá myšlenka má totiž svoji vibraci.

Touto meditační praxí své myšlenky doslova “PŘEVIBRUJEME”.

Mantry také ochraňují naši mysl před NEGATIVITOU. Jednak zvenčí, a také tou naší vnitřní. Jako plevel ji vytrhají z našeho povědomí.

Mantry tedy plní dva úkoly...


1⃣ POZITIVNĚ programují naši mysl..


2⃣ Ochraňují ji před NEGATIVITOU...

Díky tomu kolem sebe vytváříte ochranný energetický štít.


A také vaše energetické pole začne vibrovat energii, která začne přitahovat do vašeho života přesně to, co potřebujete, abyste byli schopni realizovat a manifestovat vaše VIZE, CÍLE a PŘÁNÍ.

​Získejte pomoc, podporu, vedení a POŽEHNÁNÍ Božských bytostí SVĚTLA...

Plus ještě k tomu navíc (už tak je toho hodně) dle starodávných učení se tyto Archetypy nazývají DÉVA. Božské bytosti SVĚTLA...


Jsou jako Andělé, které sídlí v jiných dimenzích, které vibrují na jiné frekvenci než je naše 3D. Vedou nás a pomáhají nám v našem života.

Skrze naši intuici k nám promlouvají a ukazují nám cestu. Co je pro nás to správné. Ochraňují nás a podporují na naší životní cestě.


A touto meditační praxí začnou žít více a více uvnitř nás, jak vyvstávají z hlubin našeho podvědomí.

Proto se také říká, že Bohové žijí uvnitř každého z nás. ‍‍


👁‍🗨 Aktivací čakry třetího oka jsme schopni je více vidět, vnímat jejich přítomnost. Jak v našem vnitřním světě, tak i ve vnějším různými znameními a symboly.


Čakra třetího oka je náš vnitřní zrak, kterým jsme schopni vidět to, co je našim dvou fyzickým očím neviditelné.

Postupně začnete vidět rukopis jejich podpory, požehnání a ochrany na událostech, které v životě prožíváte. Je to opravdu hluboká, mystická a nádherná cesta.

Srdečně vás do ní nyní zvu.

Pojďme se podívat, jaké meditace jsem pro vás v programu Vedených meditací Božských ARCHETYPŮ připravil.


Připravil jsem pro vás program poskládaný do silného procesu transformace...

Jaké konkrétní ​moduly jsou obsahem tohoto ​online programu?

Meditace a Archetyp č.1: GANÉŠ...

Archetyp GANÉŠE je velmi milostivá a podporující energie. Pomůže vám odstranit překážky a vytvořit NOVÉ ZAČÁTKY, nové cesty, možnosti a způsoby, jak se přiblížit k manifestování vašich skutečnýh VIZÍ, CÍLŮ a PŘÁNÍ.

Meditace a Archetyp č.2: Bohyně DURGA...

​Někteří lidé nám nepřejí a posílájí nám NEGATIVNÍ energii. Negativní energií jsme také bombardováni z vnějšího světa a duchovních temných entit.


DURGA nám pomůže se před nimi ochránit a také zboří nefukční struktury, programy a vzorce, které jsou uvnitř nás zakořeněné. Díky tomu nás nebudou držet zpět v našem růstu a ÚSPĚCHU.


Meditace a Archetyp č.3: Bohyně LAKŠMÍ...

​Lakšmí je Anděl PROSPERITY. Její energie nám pomáhá probudit v sobě vědomí HOJNOSTI, nasměrovat nás na naši skutečnou Životní cestu a přinés BLAHOBYT ve všech úrovních našeho života.


Pomáhá nám zlepšit vztah, který máme sami k sobě a k ŽIVOTU. Bohyně je totiž ŽIVOT...


Meditace a Archetyp č.4: Bohyně Várahi LAKŠMÍ...

​Várahi je Avatár (podoba) Bohyně LAKŠMÍ​, která je zaměřená na materiální bohatství a prosperitu...


​Je to Bohyně RYCHLÝCH změn a výsledků. Nerada čeká a proto můžete vidět rychlé výsledky. Kly, které má ba tváři nám z našeho vědomí vytrhají jako plevel hluboce zakořeněné NEGATIVITU a NEDOSTATEK ohledne peněz.


Meditace a Archetyp č.5: Bohyně SARASWATI...

Energie SARASWATI přináší probuzení kreavitity, inteligence, moudrosti a hlubokého poznání. Pomáhá tvořit umělecká díla a celkově umění je její SILNÁ stránka.


Její krása probouzí v ženách vnitřní BOHYNI. ​Tato energie je velmi jemná a láskyplná.


Meditace a Archetyp č.6: Šiva a Šakti...

​Šiva - mužský prinic a Šakti - ženský princip na Kosmické úrovni se neustále milují. Toto posvátné manželství probíhá i uvnitř nás, kde spolu tančí mužská a ženská energie.


V této meditaci probudíme a harmonizujeme obě POLARITY, ​složky uvnitř nás. Ať už jsme muž nebo žena, tak obě dvě složky máme uvnitř a obě dvě potřebujem pro HLUBOKÝ, INTIMNÍ VZTAH a pro manifestaci toho vhodného partnera. ​


Meditace a Archetyp č.7: MURUGA...

​Muruga je Archetyp, který přináší jak OCHRANU před nepřáteli a negativními energiemi, tak také VÍTĚZSTVÍ. ​Je to duchovní bojovník, kterého probudím a aktivujeme v našem podvědomí.


Také nám pomůže uzřít PRAVDU, před kterou tak často v našem života utíkáme, ale kterou potřebujeme vidět, abychom udělali skutečnou změnu v našem životě. Nemůžeme změnit to, co ​​POPÍRÁME.


Meditace a Archetyp č.8: HANUMÁN...

​Energie Hanumána přinese do našeho života důležitou ODVAHU, vnitřní sílu bez které se můžeme těžko v tomto světě prosadit a překonat VÝZVY a realizovat své VIZE a CÍLE.


​Také nám jeho energie a podpora pomůže dosáhnout ​NEMOŽNÉHO. Co byste chtěli, ale věříte, že pro vás NENÍ MOŽNÉ?  ​V meditace se tomtu všemu otevřeme a pozveme do vašeho života.Meditace a Archetyp č.9: KUBÉRA...

​Probuzení svého vnitřního BANKÉŘE nebes začneme harmonizovat své vnitřní nastavení k hojnosti a penězům. 


To nám pomůže se vypořádat s DLUHY a nastavit své vnitřní rozpoložení směrem k vytváření skutečné PROSPERITY...


Meditace a Archetyp č.10: KÁLA BHAIRAVA...

Kála Bhairava je Archetyp času. Jeho energie nám pomáhá lépe pracovat se svým časem a v meditace probudíme kvality, které nám pomůžou být produktivní a také udělat rychlou ZMĚNU.


a NAVÍC tomu dostanete tyto BONUSY...

Bonus č.1: Manifestační meditace SLUNCE a MĚSÍC...

​V této bonusové meditaci využijeme síly Slunce a Měsíce pro rychlé manifestování našich VIZÍ, CÍLŮ a ZÁMĚRŮ. Tyto energie nás v tom podpoří a pomůžou. Krásná meditace...

3 denní GARANCE vrácení PENĚZ...

Vstupte do programu a projděte si celý první tři videa a meditace a pokud se vám obsah a meditace nebudou líbit, tak mi napište a vrátím vám peníze. Nic neriskujete...

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do meditačního programu a vydejte se na tuto MANIFESTAČNÍ cestu Vedených meditací Božských ARCHETYPŮ...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba zaplatit fakturu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Rekapitulace toho, co získáte:

 • ​10 video lekcí o Archetypech a daných kvalitách
 • ​10 transformačních Vedených MEDITACÍ
 • ​1 bonousové video
 • check
  ​1 bonusová ​vedené meditace
 • ​Privátní přístup do členské sekce

​Získejte program v rámci členství Meditačního MEDFLIXU...

​V této variantě získáte:

 • ​Více než 300 Vedených MEDITACÍ...
 • ​Všech 28 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Nová meditace každý týden...
 • ​Přístup přes aplikaci Vedených meditací...

​Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím v rámci vašeho členství.


​Můžete se zvolit buď měsiční a nebo zvýhodněné nyní v akci roční...


Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2019)

/* ]]> */