fbpx
Vedené Meditace
Proč nemáte v životě to, po čem toužíte

Proč nemáte v životě to, po čem toužíte

Proč nemáte v životě to, po čem toužíte

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“23″ font_font=“Helvetica“ font_style=“300″ font_color=“%23ffffff“]„Vibrace vděčnosti přitahuje více pozitivních věcí do vašeho života.“ – Cherie Rob Dirksen[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]Pokud na sobě pracujete, snažíte se dosahovat svých cílů a přejete si mít lepší a kvalitnější život, ale stále se vám to nedaří, tak toto video a zítřejší vedená meditace bude to nejdůležitější, co potřebujete slyšet.

Nebo pokud se vám to naopak daří, jste úspěšní a máte život takový jaký jste si přáli, ale necítíte se spokojeni, tak toto video je také pro vás.

Vděčnost mi změnila život. Tak moc jsem se snažil dosahovat lepších výsledků. Tak moc jsem chtěl být lepším člověkem. Více otevřeným, více milujícím. Chtěl jsem být ještě úspěšnějším. Ale i když se mi to dařilo, tak jsem uvnitř cítil nespokojenost a nepohodu.

Dokud jsem se nezastavil a nezačal cítit, za co všechno mohu již DNES projevit hlubokou vděčnost. Za co už dnes mohu PODĚKOVAT.

Podívejte se na krátké video, kde s vámi sdílím tento extrémně důležitý životní postoj a zítra se podívejte do emailu, protože jsem pro vás připravil nádhernou vedenou meditaci vděčnosti.[/text_block]

Podívejte se na DŮLEŽITÉ 9 minutové video

Proč nemáte v životě to, po čem toužíte a jak to změnit

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Zítra vám pošlu do emailu vedenou meditaci vděčnosti, kde si dovolíte prožít hluboký pocit vděku a také poděkujete sami sobě za to, co jste pro sebe udělali.

Jak získat to, co chcete a ještě mnohem víc pomocí Vedených Meditací Hojnosti

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]Sledujte zítřejší email. Pošlý vám další meditaci a tím je meditace vděčnosti.

Uvidíme se zítra.

S láskou,

Jiří Majkus[/text_block]

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */