fbpx
Vedené Meditace
Vedené meditace hojnosti jednorázová nabídka

Vedené meditace hojnosti jednorázová nabídka

Jste připraveni odstranit svoje strachy a limitující přesvědčení, které máte s PENĚZI, vydat se na cestu za svým BOHATSTVÍM a HOJNOSTÍ tím, že budete DĚLAT co vás baví?

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Pokud jste připraveni eliminovat svoji úzkost a strach, který máte s penězi a svůj VNITŘNÍ HLAS, který vám říká „ty BOHATÝ nikdy nebudeš“, tak si pozorně přečtěte tuto stránku, protože vám to změní ŽIVOT!

Speciální AKCE na vedené meditace hojnosti…

Dočasně omezená nabídka. Možnost získat přístup k meditacím končí za:

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

!!! SCROLL ENHANCER ELEMENT !!!

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Pro ty z vás, kteří chtějí používat nejpraktičtější a nejjednodušší pomůcku osobního rozvoje, která vám pomůže prožívat ve svém životě HOJNOST…

Ano, chci meditace hojnosti

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

„Být BOHATÝ je stav vaší mysli… nemá to co dočinění s penězi.”

– Harvey MacKay

Jste připraveni začít NOVÝ ŽIVOT?

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]Jste připraveni začít používat svoji mysl a energii na vytvoření FINANČNÍ svobody a nezávislosti?

Jste připraveni se vypořádat se svými BLOKY a STRACHY, které máte ve vztahu k penězům?

Chcete znát TAJEMSTVÍ, jak zvýšit svoji vibraci HOJNOSTI, která vám dlouhodobě bude zajišťovat přítok peněz?

Patříte také mezi ty, které už „obyčejná“ práce nebaví? Chcete objevit svoje ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ a věnovat se tomu, co vás bude konečně BAVIT? Chcete se přestat dívat na hodinky, kdy už „padla?“

Jste připraveni se ponořit do svého nitra a najít NEKONEČNÝ zdroj HOJNOSTI, o který nemůžete už NIKDY přijít?[/text_block]

Pokud jste odpověděli „ANO”, tak tato stránka je pravě pro vás…

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]Naučil jsem se, že jeden z nejdůležitějších kroků při manifestaci hojnosti je pochopení toho, co je OPRAVDOVÝM zdrojem vašeho bohatství.

Zajímá vás, co to je?

No… peníze to nejsou!

Tím PRAVÝM ZDROJEM bohatství je zdroj samotný.

A ano, mluvím o Lásce, Pravdě, Spiritualitě, Vesmíru, Duši… nebo ať je to jakékoliv jiné slovo, které vás napadne, když se bavíme o Vyšší Síle.

Každý z nás má přístup k tomu, abychom mohli cítit a prožívat mocný, donekonečna se otevírající přítomný okamžik, jeho hloubku, hojnost a svobodu uvnitř nás. Toto PROŽÍVÁNÍ je skutečnou esencí toho, KDO JSME.

A je to ta stejná energie, která nám umožňuje cítit nekonečnou hojnost ve svém nitru.

Svoji realitu vytváříme ZEVNITŘ-VEN. A pokud se naučíme cítit hojnost ve svém nitru (díky napojení se na energii Zdroje, napojení se na Sebe), tak naprosto přirozeným efektem bude, že se hojnost začne projevovat v našem vnějším světě, v naší každodenní realitě.

Prvně musíte procítit a prožívat hojnost svého nitra. Cítit, že jste bohatí už právě teď. Díky tomu, že se naladíte na frekvenci bohatství, tak začnete přitahovat situace, příležitosti, lidi, aby se bohatství projevilo ve vašem životě.

Toto je klíč k manifestaci hojnosti. [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

O autorovi

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23ffffff“]Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před třinácti lety. Rok a půl jsem žil v duchovní komunitě a každodenní ranní duchovní praxe spočívala ve dvouhodinové mantra meditaci.

Po návratu do Brna se meditace staly součástí mého života. Objevoval jsem další typy meditací a právě vedené meditace se staly moji oblíbenou pomůckou na mojí životní cestě.

Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu (která mě dokonce sbalila sama), povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání. Podnikám v oboru, která mě velmi baví, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.

Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.

Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

 

[/text_block]

Přestaňte se koncentrovat na peníze

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]Zní to divně, že? Ale funguje to…

Většina z nás se snaží manifestovat peníze, protože máme pocit, že jich nemáme dost.

„Chci více peněz, protože je nemám.”

A to je problém, protože přitahujeme energii, s kterou nejvíce rezonujeme. Vytváříme více toho, co jsme.

Pokud se soustředíte na přitáhnutí peněz (protože jich máte málo, nebo máte pocit, že jich není dost), tak tato energie vytváří více toho, na co se soustředíte… Na to, že nemáte peníze.

Z toho důvodu je lepší a PRAKTIČTĚJŠÍ se koncentrovat na to, co už ve svém životě máte.

Pokud se soustředíte na hojnost a bohatství, která už DNES existuje ve vašem životě (i když to jsou drobnosti), tak posilujete svoji vnitřní vibraci hojnosti a bohatství, což vede k tomu, že přitáhnete další hojnost a bohatství. Vděčnost je silným nástrojem při manifestaci hojnosti.[/text_block]

Kultivujte vnitřní pocit a vibraci, že už dnes jste BOHATÍ

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]Mnoho z nás se snaží přitáhnout a vydělat více peněz, protože věříme, že výsledkem bude specifický pocit. Že se budeme nějak cítit. Ale často si neuvědomujeme, že tyto pocity můžeme prožívat ještě předtím, než peníze obdržíme.

Nemusíme čekat na potvrzení zvenčí…

Nemusíme čekat až budeme bohatí, abychom se mohli CÍTIT BOHATÍ.

Například, pokud se ponoříte do pocitu „být bohatý”, jak se asi cítíte? Co prožíváte?

Možná to jsou pocity svobody, růstu, štěstí, bezpečí, jistoty, hodnoty, uvolněnosti…

To jsou báječné pocity, že?… a hádejte co? Abyste je mohly cítit, tak k tomu nepotřebujete PENÍZE. Jsou ZDARMA!

 

[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Jde to i v těžkých chvílích

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Tyto pocity máte k dispozici PRÁVĚ TEĎ. Můžete k nim mít přístup neustále, bez ohledu na to, kolik máte peněz na účtě.

… Ano jsem si vědom, že když tam jsou, tak je to snažší, ale nemusíte na to čekat. Nemusíte čekat na budoucnost!

Sám moc dobře znám, jaké to je být úplně na mizině, s dluhama a bez vidiny stálého příjmu… a přesto, když se ponoříte do sebe, tak najdete pocit bohatství, vnitřního bohatství.

A nejlepší na tom je, že tyto pocity přitáhnou více hojnosti a bohatství než tvrdá práce, která nám je vštěpována už od dětství. Máte přesvědčení, že peníze můžete vydělat jen tvrdou prací?

Já si dlouho myslel, že velké peníze vydělat neumím, dokud jsem nezjistil, že… (pokračujte ve čtení).[/text_block]

Objevte svoje TALENTY a ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ…

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]Pracoval jsem jako finanční konzultant a i když se mně „jakž takž” dařilo a vydělával jsem slušné peníze, tak to pro mě byla dřina jak cip. Neustále jsem překonával sám sebe a nabízel lidem něco, s čím jsem moc nerezonoval a hlavně něco, za co jsem se nemohl postavit.

Abych vás nenudil detaily…

Vydržel jsem to 6 let. 6 let přemáhání a potlačování sebe sama. Moje nitro bylo ÚPLNĚ MRTVÉ! Cítil jsem se úplně na hovno a peníze, které jsem vydělával mi jen dočasně vykoupili moji vnitřní smrt a nespokojenost.

Moje odhodlání uspět mi pomáhalo na mojí cestě, ale mělo to jedno VELKÉ ALE…

Vytvořil jsem si přesvědčení, že peníze vydělám jen TVRDOU PRACÍ  a také jsem si začal myslet, že já možná VELKÉ PENÍZE nikdy vydělávat nebudu. Pokud si také něco takového myslíte, tak mám pro vás dobrou zprávu. Není to pravda…

Neříkám, že vám peníze začnou padat sami do klína, ale pokud najdete a objevíte, jaké jsou vaše unikátní TALENTY, jaké DARY můžete nabízet lidem, jak jim sloužit a vytvoříte na to systém a strategie, tak peníze budou následovat.

Já razím strategii PRACUJTE CHYTŘE… NE TVRDĚ!

Díky tomu, že objevíte svoje vlastní DARY a TALENTY, tím rozzáříte své vnitřní světlo a budete jej schopni předat ostatním… budete schopni jim SLOUŽIT.[/text_block]

Odstraňte svoje strachy a limitující přesvědčení

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]Nyní, když víte, že svoje bohatství i nedostatek si vytváříte sami je potřeba odstranit limitující přesvědčení.

To, že máte pocit nedostatku peněz ve svém životě, je díky vašim limitujícím přesvědčením, které máte ve vztahu k penězům.

„Já nikdy bohatý nebudu.”

„Nemám práci, ve které bych mohl vydělávat velké peníze.”

„Nevěřím, že někdy budu mít hodně peněz.”

„Nevím, jak bych mohl vydělávat více peněz.”[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]Tímto způsobem si limitujeme a blokujeme, aby k nám přišly peníze… i když jich chceme víc.

Dobrá zpráva je, že můžete tyto limitující přesvědčení, která jsou založená na strachu, ZBOŘIT. Už nemusíte dál být otrokem toho, co vám řekli rodiče, nebo co jste přijali za své od společnosti a od všeobecně známých pravidel.

Můj oblíbený citát od básníka Rumího je: „Tvým úkolem není jít hledat lásku někde venku. Tvým úkolem je ponořit se do sebe a najít všechny bariéry, které sis sám vytvořil ve svém nitru, které ti brání lásku prožívat.”

A věřím, že láska a hojnost je stejná věc. Proto se tento citát dá použít i pro manifestaci hojnosti. Odstranit všechny bariéry, které jsme si sami před hojností postavili.

 

[/text_block]

„Za 15 minut vizualizace jste mnohem produktivnější, než za 16h tvrdé práce.” 

– Abraham Hicks

Nastavení vaší mysli rozhoduje, jak se vám bude dařit vykonávat

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]To, jaký si vytvoříte vztah k energii peněz a to, jestli budete naladěni na vibraci hojnosti ovlivňuje, jak se vám bude dařit v akci.

Ano, TVRDÁ PRÁCE funguje. Můžete pracovat 16h denně a nakonec se váš obor naučíte a budete úspěšní… ale za jakou cenu? A jak budou trpět ostatní oblasti vašeho života, zdraví, rodina, vztahy…

Mnohem více důležitější než vědět JAK vykonávat, je důležitější vnitřní rozpoložení, váš emoční stav. To jak moc věříte, že se vám bude dařit, jak moc věříte, že budete žít v hojnost, jak moc očekáváte, že vše dobře nakonec dopadne a to, jak moc důvěřujete.

Když budete mít správný postoj a budete cítit svoje VNITŘNÍ BOHATSTVÍ, tak budete dělat ty správné věci. Budete potkávat ty správně lidi. Budete narážet na správné příležitosti a budete prosperovat.

Potom můžete využít všechny ostatní strategie, postupy, recepty a návody k úspěchu. To PRAKTICKÉ a NEZBYTNÉ JAK.[/text_block]

Co jsou vedené meditace

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Meditací existuje více forem a podob. Můžeme v meditaci jen pozorovat svůj dech a zpřítomňovat svoje vědomí. Můžeme pozorovat svoje myšlenky. Meditovat mantra meditaci nebo se můžeme také pomocí vizualizačních technik koncentrovat na obrázky v naší mysli.

Vizualizace je skvělý nástroj pro mnoho užití. Mnoho vrcholových sportovců používá vizualizaci pro dokonalé vykonávání akce (např: střelba na branku, házení do basketbalového koše, dokonalý golfový odpal, potápění…)

Vizualizace se skvěle hodí pro manifestaci toho, co v životě chceme. Také se dá použít pro léčení našeho nitra, srdce a odstraňování bloků a kotev, které nám brání žít život, po jakém toužíme.

V principu je meditace zaměřená, ale uvolněná pozornost.[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Vedená meditace je forma meditace, kdy se pomocí mluveného slova a zpravidla doplňující meditační, relaxační hudby necháme vést do meditativního stavu.

Vedená meditace má základní dvě formy:

1. Bez záměru

2. S určitým záměrem

Meditace, které jsem pro vás dal dohromady, kombinují různé typy meditací. Pozorování dechu, mantra meditaci, kreativní vizualizaci a v každé meditaci je obsažen určitý záměr.

Krása vedených meditací spočívá v tom, že si můžete jen pustit do sluchátek zvolené audio na dané téma a nechat se vést. Je to nejjednodušší forma meditace a zároveň velmi příjemná a efektivní.[/text_block]

Proč je dobré meditovat, když chcete žít v hojnosti

Jak vám pomůžou vedené meditace HOJNOSTI

 • 1

  Naladíte se na vibraci hojnosti

  Vedené meditace jsou nejpraktičtější a nejjednodušší pomůckou, jak se naladit na frekvenci svého vnitřního bohatství a začít tuto energii vyzařovat do světa a tím si přitáhnout více hojnosti.

 • 2

  Odstraníte si bloky a limitující přesvědčení s penězi

  Pomocí praktického cvičení a vedené meditace na odstranění strachů a limitujících přesvědčení zboříte bariéry, které jste si sami vytvořili, které vám brání prožívat ve svém životě hojnost.

 • 3

  Vyjasnění vašeho záměru a vlastní hodnoty

  Pomůžou vám vyjasnit si to, co ve svém životě opravdu chcete. A díky jasnému záměru, který usadíme ve vašem srdci, si začnete tvořit vaši realitu.

 • 4

  Zlepší se vám vizualizační schopnosti

  Pomůžou vám zlepšit svoje vizualizační schopnosti. Díky tomu se budou vaše záměry, touhy a přání rychleji manifestovat. Vizualizace je mocný nástroj manifestace.

 • 5

  Zvýšení mentální kapacity

  Vedené meditace mají celkově pozitivní vliv na vaši mentální kapacitu. Pomůžou vám se více koncentrovat, budete více relaxovaní, uvolnění a během dne více uvědomělí.

 • 6

  Úžasný prožitek

  Díky vedeným meditacím poznáte více sami sebe. Poznáte nepoznané oblasti vaší mysli a vašeho nitra. Prožijete nádherné okamžiky.

 • 7

  Nová chuť a energie do života

  Díky tomu, že více prozkoumáte sami sebe, nekonečné možnosti, jak začít tvořit bohatství a poznáte svoje dary a talenty, tak dostanete novou chuť do života. Bude se vám úplně ráno vstávat.

 • 8

  Objevíte své životní poslání a talenty

  Objevíte jaké je vaše vlastní životní poslání a jakými unikátními dary a talenty můžete vydělávat peníze a začít dělat to, co vás baví.

Cesta k vaší hojnosti začíná rozhodnutím

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]Kdyby existovala možnost začít do svého života přitahovat příležitosti, lidi a situace, které vás navedou na cestu za vaší hojností, využili byste jí?

Líbilo by se vám začít vnímat kolem sebe všechny „náhodné“ jevy, které vám ukazují cestu za vaší hojností?

Nebo raději zůstanete jako většina v průměrnosti a budete se celý život strachovat o peníze a o to, že nemáte dost nebo se budete hnát v krysím závodě, abyste mohli vůbec zaplatit účty?

Pokud jste připraveni udělat to rozhodnutí, tak já jsem připraven vám na vaší cestě pomoci. Udělejme společně ten důležitý moment rozhodnutí právě teď…

Přečtěte si, co všechno dostanete v tomto programu vedených meditací hojnosti.[/text_block]

Co všechno dostanete v tomto programu

 • 1

  Úvodní video ke každé meditaci

  Ke každé meditaci jsem natočil video, kde si řekneme, co v dané meditaci budeme dělat, jaký je její záměr a k čemu slouží.

 • 2

  Vedené meditace

  11 vedených meditací doplněných krásnou meditační relaxační hudbou, které si můžete pustit online, stáhnout do počítače nebo do telefonu a pustit si je, kdykoliv budete potřebovat.

 • 3

  Bonusové meditace

  K vedeným meditacím také dostanete 3 bonusové. Ke všem meditacím dostanete doživotní přístup a můžete si je pouštět opakovaně.Připravil jsem pro vás 11 audio nahrávek, které kombinují různé druhy meditací

Jaké konkrétní meditace jsou obsahem tohoto programu


[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Den 1: Meditace zasazení záměru hojnosti

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]První a nejdůležitější krok na cestě za prosperitou a hojností. Zasadit záměr. Tato meditace vám pomůže zjistit a vyjasnit, co ve skutečnosti OPRAVDU chcete. V této meditace svůj záměr zasadíte do svého srdce a vyšlete do Vesmíru. Určíte si směr, kterým se chcete vydat a co chcete, aby se vám splnilo.[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Den 2: Meditace odstranění bloků, strachů a limitujících přesvědčení s penězi

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]K této meditace jsem přidal i jedno důležité cvičení, které si před meditací uděláte, abyste více rozpoznali, co vám brání v manifestaci hojnosti. Poté si v meditaci dovolíte tyto limitující přesvědčení, bloky a strachy spálit ve svém vnitřní ohni TRANSFORMACE. Silná meditace, díky které se budete cítit více svobodní.[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Den 3: Meditace otevření se nekonečným možnostem

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Každý okamžik v sobě obsahuje nekonečně možností. Z prostoru nekonečných možností, který Ayur Véda popisuje jako Akaša, se manifestuje vše neprojevené. Když se otevřete nekonečným možnostem s důvěrou, že najdete cestu, najdete způsob, tak už nic pro vás nebude nemožné. Tato meditace vám pomůže najít cestu k vaší prosperitě.[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Den 4: Meditace vděčnosti

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Být vděčný, ocenit vše, co už ve svém životě máte, samo o sobě je klíčem k vytvoření hojnosti. Pokud nejsme schopni vyjádřit svoje DĚKUJI už teď, tak nebudeme schopni ani, když budeme mít více. Když dáte Životu, Vesmíru najevo svůj vděk, tak vám dodá další věci (ne jen hmotné), abyste mohli znovu vyjádřit svoji vděčnost. Vděčností vše začíná i končí.[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Den 5: Meditace otevření srdce energii peněz a hojnosti

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]V první meditaci záměru se dozvíte, že peníze jsou formou energie. V této meditaci otevřete svoje srdce této energii a energii hojnosti a pozvěte ji do svého života. Díky tomu, že ve druhém dni spálíte svoje strachy a bloky, tak budete schopni svoje srdce penězům a hojnosti otevřít. V této meditaci také prožijete, jaké to je opravdu CÍTIT tuto zemitou energii.[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Den 6: Meditace vědomí a vibrace hojnosti

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]V této meditaci ještě více naladíte svoje nitro a vědomí na přijímání hojnosti. Když vstoupíte do proudu hojnosti, tak je potřeba tento proud netlumit a neškrtit. Uvědomíte si, že hojnost je o dávání a přijímání. Když ve svém životě aplikujete tento základní princip, nebudete už nikdy žít v nedostatku.[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Den 7: Meditace objevení svých darů a talentů

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Vydělávání peněz pomocí svých darů a talentů je několikanásobně jednodušší a lehčí. Výzvy a zkoušky dostáváme na cestě životem pořád, abychom rostli. Když jsem ale svoje podnikání založil na svých silných stránkách a přestal jsem dělat věci, na které talent nemám, vše se otočilo o 180°. Díky pochopení toho, kdo jsem a co umím, jsem dostal odvahu opustit lukrativní obor a vydat se na cestu za vlastním podnikáním.[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Den 8: Meditace nalezení svého životního poslání

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]V této meditace v sobě odhalíte to, co ve vás už od početí bylo vloženo… vaše životní poslání. Pevně věřím, že každý z nás má ve svém životě nějaký účel. Buddha říkal, že vaším posláním je najít svoje životní poslání. Vaše životní poslání úzce souvisí s vašimi dary a talenty. Díky této vizualizaci se o sobě hodně dozvíte a odkryje se vám něco magického a mystického…[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Den 9: Meditace setkání se svým bohatým já

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]V této vedené vizualizaci se setkáte se svou dokonalou verzí, která udělala samá správná rozhodnutí a která má tak silné vědomí hojnosti, že na cokoliv sáhne, se promění ve zlato. Budete mít čas se svého bohatého já zeptat na jakoukoliv radu a doporučení. Vezmete si sebou také jeho energii, která, jak už víte, je zcela zásadní pro manifestaci hojnosti.[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Den 10: Meditace mantry hojnosti

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]V této meditaci se dozvíte starodávnou mantru hojnosti, která pochází z Indie a pocítíte její účinek během pár minut. Pokud je tato vibrace pronášena ve správném rytmu, působí hodně hluboko do našeho nitra a doslova přeskupuje naše DNA. Ve videu se také dozvíte důležité informace o mantrách a jak se dá použít síla zvuku na manifestaci prosperity a jak s ní pracuji já.[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

Den 11: Meditace vision boardu

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Vision board je silná a kreativní pomůcka, kterou používají ti nejúspěšnější lidé a podnikatelé. V této meditaci si sestavíte v mysli svůj vision board (nástěnku snů), otisknete si jej do své mysli, do svého nitra a ponoříte se do meditace. Nádherná vizualizace, na kterou budete rádi vzpomínat celý den. Pomůže vám také vytvořit si vision board ve fyzické podobě, který ještě akceleruje manifestaci vašich cílů.[/text_block]

PLUS dostanete k tomu tyto BONUSOVÉ meditace…

BONUS 1: Meditace Šrí Yantry

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Ve vizuální meditaci se ponoříte do 13 000 let starého symbolu ve kterém je obsažen celý princip tvoření. Během této meditace budete absorbovat všechny energie, které jsou obsaženy ve Šrí Yantře. Napojíte se na sílu tohoto symbolu a to ještě více akceleruje, abyste si ve svém životě vytvořili hojnost. Využijete sílu posvátné geometrie.[/text_block]

BONUS 2: Meditace magnet na peníze

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Krásná vedená vizualizace, kdy si prožijete, jaké je to být magnetem na peníze. Tuto energii a vibraci si také vezmete sebou do svého denního života. Jenom díky této vizualizaci se mi začalo dít tolik „náhodných“ jevů, že jsem byl z toho v úžasu. Doporučuji tuto meditaci si pravidelně pouštět večer před spaním.[/text_block]

BONUS 3: Meditace Vesmírné banky

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]V této vizualizaci navštívíte Vesmírnou banku a požádáte o specifický obnos peněz. Díky tomu, že pracujeme v meditacích na podvědomé úrovni, tak si vlastní podvědomí naprogramujete, aby vyhledávalo příležitosti, které povedou k touženým penězům. Když to spojíte se silou záměru a vyslovení svého přání je to kouzelné a fascinující.[/text_block]

Na praktikování této metody vám stačí 20 minut denně…

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Jste ochotni do své BUDOUCNOSTI a do vlastní finanční nezávislosti investovat 20 minut denně? To je to, co vám stačí, abyste mohli využít síly této JEDNODUCHÉ a PRAKTICKÉ metody, jak programovat svoje podvědomí a naladit se na HOJNOST.

Není nic jednoduššího než si sednout do pohodlné pozice a pustit si audio nahrávku do sluchátek a nechat se vést.

JEDNODUŠŠÍ UŽ TO BÝT NEMŮŽE![/text_block]

Vydělávejte peníze s LEHKOSTÍ

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23ffffff“]Pokud se vám už dnes v práci a v podnikání daří a vyděláváte VELKÉ PENÍZE, tak vám mohu garantovat, že budete vydělávat buď ještě více peněz, nebo nebudete muset TOLIK MAKAT.

Ano jsem si vědom, že bez akce se nic nestane. I tento projekt vyžadoval z mé strany úsilí a práci. Nestalo se to tak, že bych jen meditoval a tato stránka se sama napsala.

Nestalo se to tak, že bych jen meditoval a meditace se samy napsaly a nahrály. A nestalo se to tak, že bych jen meditoval a videa se sama natočila a sestříhala…

Ten zásadní rozdíl jakým způsobem pracuji teď a jakým jsem pracoval před léty je LEHKOST. Neznamená to, že by vše bylo lehké a bez problémů. Znamená to tvořit a pracovat s vnitřní lehkostí, klidem a DŮVĚROU. Důvěrou, že se o mě a moji rodinu život postará.

A to stejné PŘEJI I VÁM![/text_block]

Meditovat můžete začít už DNES!

Vedené meditace budou pro vás pákovým efektem

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]

Díky vedeným meditacím získáte do svého života způsob, jak vytvořit pákový efekt.

Pákový efekt znamená, že pomocí malého předmětu dokážete pohnout velkým předmětem. Klasická kladka je nádherným příkladem, jak díky ní můžete vytáhnout těžký předmět do vyšších pater.

Když meditujete, tak ovlivňujete vaše podvědomí a díky změně, která proběhne na podvědomé úrovni vytvoříte pákový efekt do vašeho života.

Pomocí malého množství úsilí (meditace) se napojíte na tvořivou sílu Vesmíru a tato Síla udělá 99% práce za vás. Na vás je pak to 1%, a tím je jít do akce. Jít do akce, když se příležitost naskytne. Jít do akce, když cítíte vnitřní volání něco udělat. Jít do akce, když vám Vesmír začne pomáhat.

[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]

Bez následné činnosti se nic nestane, ale není potřeba si život stěžovat, když nám sám nabízí způsob, jak si ho ulehčit.

Život je totiž někdy tvrdý, ale pořád je velice milostivý. Vše, co se vám děje, se děje z nějakého důvodu. I to, že jste na této stránce není „náhoda“. Přemýšlejte o tom.

Starodávné přísloví říká: „Představte si, že mezi vámi a Bohem je vzdálenost na 100 kroků. Vy udělejte jeden krok k Bohu a Bůh udělá zbylých 99 kroků.“ Taková je síla Vesmíru, Boha, Stvořitele…

A pomocí pravidelné meditace se dostáváme do kontaktu s touto silou. Pomocí meditace si vytvoříte přirozenou důvěru ve Vyšší sílu, protože začnete v životě vidět její rukopis. Vyšší Síla se stane pro vás nepřehlédnutelná.

Tímto způsobem se stáváte SPOLUTVOŘITELEM vašeho života. SÍLA MEDITACE NA VÁS ČEKÁ, CHOPTE SE JÍ.

[/text_block]

Garance spokojenosti

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Pokud po třech dnech, po třech meditacích (což je dostatečný počet, abyste poznali, jestli jsou tyto vedené meditace a videa pro vás) nebudete spokojeni nebo nebudete cítit, že dostáváte hodnotu, o které jsem mluvil, tak vám vrátím peníze a první tři meditace vám zůstanou.[/text_block]

Tuto společnou cestu si užije vaše tělo, vaše mysl a vaše duše

Začněte ještě dnes a vydejte se na 14 denní pouť do svého vnitřního světa k nalezení ZDROJE vaší hojnosti

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Co je zahrnuto v tomto programu vedených meditací:

– Členská sekce s vaším unikátním přístupem

– Úvodní video ke každé meditaci, které ji představuje (14 videí)

– 11 vedených meditací sestavených do procesu změny a osobní transformace

– 3 bonusové meditace, které doplňují základní meditace

– Možnost si meditace stáhnout do počítače nebo telefonu a pustit si je kdykoliv a opakovaně

+ garanci vrácení peněz [/text_block]

Koupit meditace

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_style=“300″]

Získat okamžitý přístup >>>

[/text_block]

Snížená cena jen za:
1790,- Kč 1190,- Kč

„Tajemství k dosažení toho, co si přejete, začíná ve vaší mysli.“ – Brian Tracy

Začít žít v hojnosti

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_style=“300″]

Získat okamžitý přístup >>>

[/text_block]

Co se stane po vaší objednávce

 • 1

  Je potřeba zaplatit fakturu

  Po objednání je potřeba zaplatit částku 1490,-. Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

 • 2

  Každý den dostanete jednu meditaci

  V členské sekci se vám každý den objeví nová meditace. Meditace jsou poskládány postupně, aby ve vás spustily toužený proces změn. Proto je potřeba dělat je postupně, tak jak jsou navržené.

 • 3

  Meditace po skončení používejte jak potřebujete

  Po skončení vaší 14-ti denní cesty se můžete k meditacím kdykoliv vrátit a pustit si je, když budete chtít nebo potřebovat. Meditace můžete používat samostatně, abyste proces ještě více prohloubili.

Krátké připomenutí

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“16″ font_font=“Open%20Sans“ font_color=“%23000000″]Pomocí těchto vedených meditací se dostanete do většího kontaktu se svým Zdrojem hojnosti. Když dokážete prožívat svoji vnitřní hojnost, tak se se nutně musí projevit i ve vnějším světě.

Bodou k vám chodit příležitosti, začnou se vám dít „náhodné“ jevy, ale nakonec budete muset vykonat akci. Peníze vám samy nespadnou do klína. (Ano můžete se to stát párkrát, že vám přijdou peníze vyloženě samy, ale díky tomu bohatí nebudete).

Akci, kterou budete vykonávat, budete vykonávat z vnitřního klidu. Pokud vedené meditace se stanou vaší pravidelnou praxí, tak brzy poznáte, že vaše vykonávání se dostalo úplně na jinou úroveň.

Největší přínos vnímám, že nebudete motivování jen TVRDĚ PRACOVAT ze strachu z nedostatku, jak u většiny úspěšných lidí vidím.

Když spojíte správně nastavený postoj, mysl, vibraci hojnosti s efektivní akcí, tak se budou dít ZÁZRAKY.[/text_block]

Otázky a odpovědi

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“] [/text_block]

 • Q.Je to nový program?

  A.Není. Toto je druhé pokračování transformační cesty vedených meditací. První balíček vedených meditací byl zaměřen na zlepšení vztahu sama sebou, prožití sebelásky a vytvoření emoční svobody. Balíček je stále dostupný k objednání

 • Q.Jaké výsledky mohu očekávat?

  A.Poté, co začnete denně meditovat, si začnete všímat, že se vaše podvědomá přesvědčení začínají měnit. A díky tomu, že po vedených meditacích se budete cítit skvěle, tak jakoukoliv činnost, kterou budete během dne vykonávat, budete dělat s jasnější myslí a s jiným, pozitivnějším přístupem, kreativitou a inspirací.

 • Q.Bude mi něco naúčtováno v budoucnu?

  A.Nebude. Za meditace je jednorázová cena 1490,- kč bez žádných dalších následných poplatků.

 • Q.Jak dlouho potrvá než se dostaví výsledky?

  A.To je pro každého různé. Existuje spoustu faktorů, které ovlivňují rychlost a způsob manifestace toužených výsledků. To, co mohu slíbit je, že se po meditacích budete cítit inspirovaní, více v kontaktu se sebou a budete se cítit báječně. Budete více vnímavější a uvědomělejší.

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_color=“%23000000″]Co je zahrnuto v tomto programu vedených meditací:

– Členská sekce s vaším unikátním přístupem

– Úvodní video ke každé meditaci, které ji představuje (14 videí)

– 11 vedených meditací sestavených do procesu změny a osobní transformace

– 3 bonusové meditace, které doplňují základní meditace

– Možnost si meditace stáhnout do počítače nebo telefonu a pustit si je kdykoliv a opakovaně

+ garanci vrácení peněz [/text_block]

Koupit meditace

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_style=“300″]

Získat okamžitý přístup >>>

[/text_block]

Snížená cena jen za:
1790,- Kč 1190,- Kč

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */