fbpx

Zažehněte silnou TOUHU a VÍRU, že se vám podaří dosáhnout vašich CÍLŮ a PŘÁNÍ a která vás pohání vpřed, MOTIVUJE vás, zvyšuje vaši ODOLNOST, dodává vám KONCENTRACI, přitahuje příležitosti a transformuje vaše SNY v REALITU...

Získejte Vedenou MEDITACI, která je založena na prvních dvou nejdůležitějších principech Napoleon Hilla!

"Úspěch začíná hořící touhou. Pokud ji nemáte, pak nemáte nic, co by vás pohánělo vpřed."...‘

- Napoleon Hill

Bez zažehnuté TOUHY a VÍRY se vám to, co chcete nepodaří NIKDY manifestovat...

- i když meditujete, vizualizujete a vysíláte své PŘÁNÍ do Vesmíru...


pozn: Meditace je přístupná už jen jako BONUS ve Vedených MEDITACÍCH pro každý den - sady 20 meditací! >>

Napoleon Hill ve své světoznámé knize Myšlením k Bohatství zdůrazňuje, jak je zcela zásadní a klíčové mít hořící TOUHU po tom, co skutečně chceme a že tato touha jde ruku v ruce s pevnou VÍROU a přesvědčením, že to co chceme se nám skutečně podaří dosáhnout.


Popisuje rozdíl mezi tím si pouze něco přát a doufat a mezi tím, že jsme skutečně PŘIPRAVENI to, co chceme do svého života PŘIJMOUT. Nikdo není připraven něčeho dosáhnout, dokud neuvěří tomu, že je to pro něj možné.


Stav mysli musí být takový, že tomu PEVNĚ VĚŘÍME...


Tato TOUHA a VÍRA se naštěstí dá kultivovat, i když se takto přesvědčeni sami necítíte. 


Připomíná nám, že dosáhnout ÚSPĚCHU v tom co chceme nevyžaduje více úsilí než kolik je vyžadování úsilí se udržovat v mizérii a chudobě.


Tato silná a hořící TOUHA vede k tomu, že je pro nás samotné snazší sami sebe přesvědčit, že to tak skutečně bude a to je klíčem k MANIFESTACI.


🔥 Hořící TOUHA je tedy základem k úspěchu v čemkoliv po čem toužíme, ať už je to materiální cíl nebo i duchovní cíl (například osvícení, o kterém mluvím ve videu)...


Existují důvody, které ovlivňují to, jak moc po něčem skutečně toužíte a vlivem životních zkušeností, zklamání, neúspěchů, zrad a nešťastných situací se naše touha může potlačit a vyhasnout a poté se snažíme sice meditovat, meditovat, ale nic se v našem životě nemění.


Přesně tak se to stalo v poslední době mně a proto jsem tuto meditaci vytvořil ve skutečnosti pro sebe a vy ji můžete získat nyní také.


Přečtěte si, co vedlo k tomu v mém životě, díky čemu moje TOUHA vyhasla a že se začalo v mém životě vše, co jsem vybudoval BOŘIT. Právě díky vyhaslé TOUZE...

Byl jsem šikanovaný a ponižovaný dítě - od svých vlastních RODIČŮ...

Od malička jsem byl šikanovaný a ponižovaný dítě...


Ale ne tak moc ve škole a mezi kamarády (to jsme si tak dělali navzájem), ale nejvíce od svých vlastních rodičů...


Toto bude trochu jiný příběh, než na který jste zvyklí a který slýcháváte, jak se z neschopného kluka stal úspěšný člověk a jak po tom, co zklamal tatínka a maminku se sebou konečně něco udělal a teď jsou na něho hrdí. 


Kluci se mi nesmáli, že jsem jiný. Nebylo to tím, že jsem byl levej a že mi nešel sport. Opak byl pravdou. Sport mi vždycky šel, měl jsem pocit, že v něm vynikám (hlavně fotbal a atletika), ale postupem času jsem se začal považovat já, že je se mnou něco divnýho.


Chtěl jsem hrát závodně fotbal, dělat atletiku, ale nakonec k tomu nikdy nedošlo, protože jsem za krátkou dobu skončil. Nebylo to tím, že bych nebyl dobrý, ale bylo to proto, že moje matka chtěla, abych se jen učil, dělal vzornýho chlapečka a otec mě vždycky nějakou trapnou hláškou ponížil tak, že jsem nakonec přestal sám.


Svoje ambice a touhy jsem stavěl na tom, co jsem viděl na sobě, jak mě sport jde a jak mě to baví. Začal jsem mít ale více a více takový schizofrenní pocit. Sakra, tak co se mnou je?!...


Cítím v sobě takové ambice, takovou TOUHU, takový potenciál, ale připadám si jako neschopný looser.


To se samozřejmě projevilo na střední škole v mých známkách, kdy jsem ve druháku dostal flastra na vysvědčení a musel jsem dělat reparát. No dokážete si představit, jaká to byla pro moji matku ostuda!


A tak tento vzorec pokračoval dál v mé dospělosti a v podnikání. Vždycky jsem se do něco vrhl s tím, že věřím tomu, že mohu uspět, protože v tom vidím příležitost a vnímám v sobě ten svůj potenciál, zapálenou TOUHU, schopnost a ochotu se učit. 


Ale vždycky to dopadlo po tom, co jsem uspěl tragicky a opětovným zklamáním, kdy jsem nakonec přestal opět sám. Myslel jsem si, že jsem slabý, že jsem moc negativní, že mám málo odhodlání, nebo že prostě jsem nějakej prokletej looser.


Stejně jsem to měl i s holkama. Svoji první pusu jsem dostal už v první třídě, protože jsem holku, která se mi líbila dokázal rozesmát a já se cítil jako sebevědomý kluk, který všechny ve fotbale přehraje. 


No jo... ale pak se zase stalo něco, kdy jsem pak měl celý svůj život s holkama a ženami naprosto tragické sebevědomí a doslova jsem je tím, jak jsem se začal chovat, odpuzoval.


Za každým mým ÚSPĚCHEM, ke kterému vedla moje touha následoval pád, znovu a znovu!


Stal se ze mě nesebevědomý kluk, který se bojí oslovit holku, který si o sobě ještě myslí, že může mít tu krásnou holku (pffff - opět můj schizofrenní pocit) a že ho čeká buď naprosto skvělá budoucnost a nebo naprosto tragická. 


Ještě, že mám ty rodiče, kteří se o mě když tak postarají, protože já nevím, jestli v tom světě dokážu obstát.


A tak jsem utekl do duchovní komunity HARÉ KRŠNA, kde jsem hledal útočiště od materiálního světa, ve kterém jsem tápal a také jsem tam hledal hlubší odpovědi na životní otázky a na to, kdo jsem.


Rodiče se mě snažili hlava nehlava zastavit, ale nepodařilo se jim to. Upláceli mě, kritizovali, ponižovali, odrazovali, ale díky mojí hořící TOUZE se jim to nepodařilo. Tak moc jsem to CHTĚL, že mě nic nezastavilo - zatím...


Po roce a půl jsem nakonec také sám přestal, skončil a vrátil se do Brna. 


A tak jsem za pár let narazil na OSOBNÍ ROZVOJ, zákon přitažlivosti, Vedené meditace a vyděl jsem v tom příležitost, jak se mohu "napravit" a jak se z neschopného, bojácného loosera může stát úspěšný člověk, který konečně ukáže mámě a tátovi, že není takovej blbec, jak si o mě mysleli. 


🔥 Moje hořící TOUHA něco dokázat a po lepším životě se opět PROBUDILA a začaly se věci měnit.


A tak jsem se pustil do vnitřní práce, do osobního rozvoje, do úspěchu, do podnikání a chtěl jsem dokázat sobě a svým rodičům, že nejsem takový, jak mě vidí a myslel jsem si, že díky tomu přestane jejich chování, které mně bylo vždy nepříjemné.


Začal jsem používat osobní rozvoj a meditace, abych se "NAPRAVIL" a byl "NORMÁLNÍ"...


To mě zavedlo i k mojí ženě, kterou jsem si k sobě přitáhl, která mi později také pomohla odkrýt skutečnou PRAVDU a která při mě stála, i když jsem si procházel pořádnýma sračkama právě díky svému dětství.

Moje ZÁMĚRY se začaly naplňovat, než přišla největší RÁNA v mém životě...

Můj záměr se mi začal naplňovat. Přitáhl jsem si do svého života pro mě IDEÁLNÍ partnerku, díky které jsem začal dělat v roce 2016 online podnikání, o kterém jsem vždycky snil...


Oženil jsem se, zažívali jsme velké ÚSPĚCHY, vydělávali statisíce měsíčně prodejem Vedených MEDITACÍ, narodili se nám 2 krásné děti (Lucas a Vanesa)...


Vaneska měla nádherný domácí porod, nastěhovali jsme se do strešního bytu s velkou terasou, měli jsme skvělé auto, začal jsem se konečně cítit, že jsem NORMÁLNÍ a že jsem se NAPRAVIL!

... ale pak se to začalo všechno doslova KAZIT! Už zase?!


Co se děje?... osobní rozvoj mi přestal fungovat a začalo se to všechno otáčet. 


Těžkosti, krize, výzvy, několikrát jsme se málem rozešli a to vše narušilo moji psychiku...


To vše proto, že jsem dostal opět další ránu od svých rodičů, kteří mě zatížily naprosto zužujícím a nekončícím pocitem VINY a výčitek, že jsem si dovolil postavit své hranice a oslovit problémy, které v naší rodině odjakživa byly...


Toto byla ta největší životní rána, kterou jsem dostal, protože jsem ji vůbec nečekal.


Myslel jsem si, díky LŽIVÉMU příběhu o sobě, který vám za chvíli odkryji, že teď přece mě můžou mít konečně rádi.


Ještě donedávna jsem byl 4 roky tímto naprosto brutálním pocitem viny a výčitkami zatížen a díky tomu se mě v mém životě téměr všechno hroutilo, protože tato VINA, HANBA za to a výčitky ve mně totálně potlačily moji TOUHU po tom, co v životě chci.


Opět to byla moje žena Lucy, která nakonec zjistila, jak se tohoto PROKLETÍ zbavit a jak tento pocit viny a výčitek vrátit tam, kam patří - mým RODIČŮM a specificky mému OTCI!


Nebyl jsem schopen 4 roky pořádně přemýšlet, koncentrovat se, byl jsem na svoji ženu a děti jedovatý, neustále vzteklý a uvnitř brutálně nešťastný. 


V podnikání jsem dělal spoustu chyb, přešlapů, které mnoho lidí odradilo a díky tomu jsem se začal cítit naprosto otřesně a naprosto zoufale. 


Příběh má naštěstí DOBRÝ konec...


Osobní rozvoj, moje žena Lucy a Vedené MEDITACE mi totiž nakonec ukázali PRAVDU! Looser jsem nikdy nebyl, jen jsem tomu znovu uvěřil a svoji TOUHU po tom, co chci jsem z bolesti ignoroval a tak jsem nevěděl, co se to pořád děje.


Rodiče mě celý život vyčítali, že jsem slabý, emocionálně labilní, přecitlivělý, vztahovačný, všechno si beru osobně, pořád se jen urážím a vymýšlím si problémy...


Na věci a témata, které jsem od malička do dospělosti poukazoval neustále zapírali, zapírali a zapírali a až tak moc, že to v dětství zpochybnilo moje vnímání a považoval jsem se opravdu za LABILNÍHO. Proto jsem se chtěl tak moc napravit a byl normální...


Ale nakonec jsem zjistil PRAVDU - to byly moji rodiče, kteří byli vždycky naprosto slabí, emocionálně labilní, přecitlivělí, vztahovační, všechno si brali osobně, pořád se jen uráželi a vymýšleli si na mě problémy...


Šikanovali mě celý život a při každé příležitosti si něco vymysleli, aby mě ponížili -  jen tak nenápadně, že jsem si toho sám nevšiml, ale vždycky tímto ponížením došlo k uhasnutí mojí TOUHY!


To kvůli tomu jsem měl tak narušenou psychiku, protože vždycky tyto rány, ponížení a kudly do zad přišly po mých ÚSPĚŠÍCH. A proto jsem zažíval ty stále opakující se pády.


Zjistil jsem tedy naprosto osvobozující PRAVDU po té, co jsem vnuknutý pocit VINY a výčitek vrátil tam, kam patří, že jsem looser a přecitlivělý slaboch NIKDY NEBYL, ale že to ze mě záměrně vytvářeli rodiče, aby schovali a skryli své chyby a tím, jak všechno, co jsem oslovil, popírali.


A hodlali v tomto chování nadále pokračovat a to jsem nemohl už dovolit.


Všechny ty poučky o odpuštění, léčení vztahu s rodiči, které jsem absolvoval na mužském výcviku mě byly houby platné, protože nikdo ve skutečnosti o tomto tématu moc nevěděl.


Všichni se snažili jen udobřit s rodiči, aby se vyhnuli jejich výčitkám, pocitům viny, protože moc dobře věděli, co by přišlo za dramata, kdyby vyjádřili svoji PRAVDU.


Jaké z toho tedy pramení ponaučení...


Když nejsme spojeni se svojí TOUHOU, tak se nám nedaří to, co chceme manifestovat a když toho dosáhneme a díky okolnostem, nešťastným situacím nebo vlivem ostatních lidí ji pohřbíme, tak můžete o to, čeho jsme dosáhli také přijít.


Tyto okolnosti mohou být vlivem nehody, zdravotních problémů, ekonomické krize, když přijdeme o práci, o peníze, při bolestivém rozchodu nebo třeba i tragické ztrátě milovaného člověka.


Proto probuďte a zažehněte svoji pevnou TOUHU a VÍRU ať už pomocí této meditace a dalších praktik, které vás naučím, nebo čekoholiv jiného...👇👇👇


Autor meditace...

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem 35 meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Co na vás čeká ...

Video lekce + Vedená MEDITACE: Zažehnutí TOUHY a VÍRY v dosažení a manifestování vašich CÍLŮ a PŘÁNÍ...

Tato meditace na zažehnutí hořící touhy a víry, inspirovaná knihou Think and Grow Rich od Napoleona Hilla, je navržena tak, aby vám poskytla nástroje a techniky potřebné k dosažení vašich cílů. Tato meditace se zaměřuje na aktivaci solar plexus čakry, centra vaší vnitřní síly a osobní moci, což je klíčové pro posílení vaší touhy a víry.


Tato meditace vám pomůže zvýšit vaše SEBEVĚDOMÍ tím, jak aktivujeme solar plexus čakru a sebedůvěru a víru ve vaše schopnosti. Také posiluje vaši hořící touhu a odhodlání, což je klíčové pro dosažení vašich cílů


Pravidelná praxe s touto meditací vám pomůže lépe se soustředit na vaše cíle a prioritizovat úkoly a také posiluje VÍRU a ODHODLÁNÍ vám lépe zvládat neúspěchy a překážky, které se mohou objevit na vaší cestě.


Meditaci můžete používat ráno pro nastavení pozitivního vnitřního nastavení a koncentrace na vaše cíle. Skvěle slouží na probuzení TOUHY  a VÍRY kdykoliv se cítíte unavení a ztrácíte motivaci.

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

a NAVÍC tomu dostanete ještě tento BONUS...

​Meditační deník BOŽSKÝCH vhledů...

 Hodnota 990,- Kč (40 eur)

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2023)

/* ]]> */