Meditace magnet na peníze | Vedené Meditace

Možnost vyzkoušet meditaci již skončila!

Vedená meditace zdarma: Meditace MAGNET na PENÍZE...

Úvodní video, které si pusťte před meditací, kterou najdete dole na stránce.

Když prožijeme, jaké to je být MAGNETEM na peníze, tak začneme do svého života přitahovat to, co potřebujeme, abychom se jím opravdu stali...

Pozn: Ve videu jsem řekl špatné datum. Místo 26.8. jsem řekl 25.8. Za to se OMLOUVÁM!

Krásný den, Ahoj,

Energie měsíce v době úplňku naskýtá skvělou příležitost pro transformaci našeho vědomí. Specificky pro transformaci vědomí, které je nakaženo virem nedostatku na vědomí hojnosti a prosperity. 

Síly kreativity a hojnosti jsou velmi přítomné. Podívejte se na video o úplňku (pokud jste ho ještě neviděli) a vyzkoušejte zdarma vedenou meditaci magnet na peníze.

Tato meditace je ode mne dárek, dostáváte ji ZDARMA...

Je to meditace z meditačního programu Vedených meditací HOJNOSTI, který vám pomůže se ve vašem životě více otevřít energii peněz a hojnosti.

Nyní také máte možnost získat tento meditační program s celkem 14 meditacemi a 14 videi s výraznou 40% SLEVOU >>

Nyní o meditaci:

V krásném podzimním lese začalo padal listí a tyto listy se postupně staly bankovami... Líbilo by se vám navštívit takový les? V dnešní meditaci se tam podíváme.

Krásná vedená vizualizace, kdy prožijete, jaké to je být magnetem na peníze. Tuto energii a vibraci si také vezmete sebou do svého denního života. Jenom díky této vizualizaci se mi začalo dít tolik "náhodných" jevů, že jsem byl z toho v úžasu.

media

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.

Meditaci si můžete pustit níže online. Při zakoupení celého programu je možnost si meditace stáhnout v mp3.

Vydejte se na 14 denní meditační cestu do svého nitra, otevřete se energii HOJNOSTI a začněte si do svého života přitahovat více PENĚZ a HOJNOSTI...

/* ]]> */