fbpx

Vedená MEDITACE na "Splnění PŘÁNÍ" spirituálním způsobem...

"Pokud budete věřit, že vám to bude fungovat, tak začnete vidět příležitosti, jak si Splnit to, po čem TOUŽÍTE!"...

- Wayne Dyer

Před meditací se podívejte na toto VIDEO!


Tato audio nahrávka Vedené MEDITACE vám pomůže příjemným způsobem se spojit s pocity a emocemi vašich již Splněných PŘÁNÍ a cílů, které máte a tím si to, po čem toužíte začnete do svého života PŘITAHOVAT.

To je zákon MANIFESTACE (tedy tvoření z neviditelného světa do viditelného), který meditace, kterou máte ode mne jako dárek respektuje a tak začnete tento zákon používat pro svůj prospěch.

Více informací se dozvíte ve videu, na které vám doporučuji se podívat ještě před meditací.

V meditaci budeme cítit pocity a emoce, které by vám splnění vašich PŘÁNÍ přineslo a tím si začnete tvořit ve vašem životě něco nového. Spojíme se s potenciálem a možností VITALITY vašeho nového života.

Meditace na poslech v online v přehrávači...

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.


Dám vám návod a TAJEMSTVÍ, které můžete začít používat také, jakým způsobem si MANIFESTOVAT vaše PŘÁNÍ, záměry a CÍLE (bez toho, abyste museli dělat znovu to, co jste zkoušeli a nefungovalo vám to)...

Získejte navždy přístup k více než 3h online workshopu a 2 Vedeným MEDITACÍM, kde vám vysvětlím a předám metodu a způsob, který mi pomohl si splnit to, co jsem CHTĚL a když jsem to přestal dělat, tak jsem o to přišel (tak moc je důležité, abyste to věděli)...

/* ]]> */