fbpx
​z 95% hotovo!

Úspěšně jste zadali váš email...


​eBook je nyní na cestě do vaší emailové schránky. Budete ho mít přečtený do 5 minut, tak to neodkládejte, protože z vlastní zkušenosti vím, že čím více to odkládám, tak tím těžší je se k tomu dostat.


Než vám eBook dorazí do emailové schránky, tak si přečtěte, co ještě dalšího a nedolatelného jsem pro vás připravil...

Stránku nezavírejte - pokračujte ve čtení....

​​Dám vám návod a TAJEMSTVÍ, které můžete začít používat také, jakým způsobem si ​MANIFESTOVAT vaše PŘÁNÍ, záměry a CÍLE (bez toho, abyste museli dělat znovu to, co jste zkoušeli a nefungovalo vám to)...

​Získejte navždy přístup k více než 3h online workshopu a 2 Vedeným MEDITACÍM, kde vám vysvětlím a předám metodu a způsob, který mi pomohl si splnit to, co jsem CHTĚL a když jsem to přestal dělat, tak jsem o to přišel (tak moc je důležité, abyste to věděli)...

​‚‚​​​​Požádejte o to, co CHCETE a buďte připravení to také PŘIJMOUT...‘‘​

- ​​Albert Einstein

​Toto je způsob, který vám konečně pomůže, aby vám ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI začal FUNGOVAT...

- ​​i když jste vizualizaci, afirmace, vděčnost a další populární techniky bez úspěchu vyzkoušeli...


Tuto metodu a techniky můžete použít ať už si chcete PŘITÁHNOUT do svého života pravého partnera, ideální práci, více peněz, zhubnout, nové bydlení nebo cokoliv jiného, po čem skutečně TOUŽÍTE a jste ochotni dělat to, co vám ukážu za "TAJEMSTVÍ"...

​Jen za ​7 990 Kč (97 Kč) !!

​Jmenuji se Jiří Majkus a dnes jsem tady, abych vám předal tajemství, kterému říkám "Tajemství MANIFESTACE"...


​Jedná se o mnou a mojí ženou vyladěný systém, který používáme na plnění si našich PŘÁNÍ a který funguje více, než jakákoliv jiná metoda manifestace, kterou jsem mohl ve své 15-ti leté zkušenosti s osobním rozvojem vyzkoušet (a že já toho vyzkoušel)...


​"Tajemství MANIFESTACE" jsme si nevycucali z prstu.


Tuto metodu a přístupy jsme objevili poté, c​o jsme našli často přehlíženou "chybu" v učeních o zákonu přitažlivosti a tom, jak si splnit své přání.


Zjistili jsme, že se tyto metody soustředí jen na to POZITIVNÍ věci jako je vizualizace, afirmace a pozitivní myšlení, kdy je jakákoliv negativní emoce a energie vnímána, jako něco špatného a škodlivého.


Proč POZITIVNÍ myšlení samo o sobě nefunguje a způsobuje ještě více ŠKODY...

Radí se, že máme vytěsnit jakékoliv negativní myšlenky, emoce a vibrace, abychom si to negativní do svého života nepřitáhli.


Toto mě ale nikdy nefungovalo, protože jsem stále cítil a myslel NEGATIVNĚ ať jsem se vědomě snažil sebevíc tyto negativní myšlenky vytěsnit.


To znamená, že když přišla jakákoliv pochyba, negativní myšlenka, kterou jsem měl o sobě, o tom, jestli se mi podaří to, co chci manifestovat, tak jsem ji v sobě dle těchto "NÁVODŮ" v sobě pohřbil a předstíral jsem, že neexistuje.


Toto pohřbení a potlačení ve mně ale vytvářelo protitlak, takže jsem sice předstíral, že jsem pozitivní, ale cítil jsem se mizerně. Protože negativní myšlenka, kterou jsem měl například o sobě byla potlačená, ale emoce, které tato myšlenka vyvolávala uvnitř mě stále žily.


A ono to opravdu nakonec funguje tak, že si do svého života PŘITAHUJEME ne to, co CHCEME, ale co z hlubin svého nitra VIBRUJEME.


Jakou si v sobě neseme energii. Tato energie má svoji určitou vibrační frekvenci, kterou vysíláme a ta se právě skládá z myšlenek, kterým věříme a z emocí a pocitů, které cítíme (na základě toho, jak podvědomě přemýšlíme).


A pokud dle těchto populárních návodů v sobě negativní energii jen potlačujeme, tak ona stále určuje a diktuje, jaké prožíváme v životě zkušenosti a co si vytváříme.


Takže ve výsledku používáme zákon PŘITAŽLIVOSTI proti sobě, protože na vědomé (povrchní) úrovni se můžeme tvářit pozitivně, ale uvnitř nás na podvědomé (hluboké) úrovni jsme stále plní NEGATIVITY.

​Negativní emoce a myšlenky nejsou NEPŘÍTELEM - ukazují nám, kde potřebujeme uvnitř sebe udělat LÉČENÍ a změnit to, čemu věříme...

Zlom v mém životě nastal, když jsem pochopil, že negativní myšlenky, které o sobě mám, o tom, co v životě chci a negativní emoce s tím spojené nejsou nepřítelem, kterého musím v sobě pohřbít...


.. ale že jsou DAREM a že mi ukazují, co potřebuji na sobě změnit, kde jsem v nesouladu s tím, co chci do svého života PŘITÁHNOUT a že jim musím věnovat pozornost, abych zjistil, co potřebuji změnit.


Fungují jako kontrolka v autě - pokud nám ukazuje, že nám dochází benzín a budeme ji ignorovat, tak za chvíli auto přestane jet.


A stejně tak negativní emoce jsou kontrolkou, které nám ukazují, že potřebujeme něco změnit, jinak si to, co chceme NEPŘITÁHNEME.


Negativní emoce nám ukazují, že pokud budeme pokračovat stejným způsobem, se stejným postojem a s tím, čemu věříme, tak tam kam chceme nikdy nedojdeme.


Proto je jim potřeba dávat pozornost a učit se od nich, co nám ukazují. Když to uděláme, tak nám začnou všechny ty populární techniky jako je VIZUALIZACE, AFIRMACE, VDĚČNOST a tak dále konečně fungovat.


Ale protože na to, abych vám to vysvětlil, co můžete už DNES začít dělat jinak potřebuji více času, tak jsem vytvořil pro vás více než 3h online workshop: "Tajemství MANIFESTACE", který obsahuje také 2 prožitkové meditace, ve které vás tuto metodu naučím.


A dnes můžete TADY a TEĎ získat doživotní přístup k "Tajemství MANIFESTACE" jen za směšných ​7 990 Kč 97 Kč.

Vzhledem k tomu, že jsem dal cenu za tento workshop pouze směšných 97 Kč, tak budu předpokládat, že cena vám bránit v získání online workshopu bránit nebude. 


Proto se pojďme rovnou podívat na co se můžete těšit a co všechno se dozvíte a co na vás čeká...


Připravil jsem pro vás ​​​Online workshop, který vám dodá to, co potřebujete, abyste si mohli plnit vaše PŘÁNÍ...

​Co na vás čeká v online workshopu...

​Online Workshop: "Tajemství MANIFESTACE"
(5 video lekcí)...

 Hodnota 4 997,- Kč (204 eur)

​Vedená MEDITACE č.1: Jak pracovat s nepříjmenými a NEGATIVNÍMI emocemi a pocity...

​V této meditaci vás naučím, jak pracovat s negativními a nepříjemnými pocity způsobem, který vám pomůže k manifestování vašich přání a můžete s ní pracovat kdykoliv budete potřebovat.


​Meditace má 18 minut...

 Hodnota 497,- Kč (20 eur)

​Vedená MEDITACE č.2: Kvantový skok do reality SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ..

V meditaci uděláme KVANTOVÝ skok do reality, ve které jste si již manifestovali nejhlubší touhy vašeho srdce a DUŠE.


Tím si vezmeme do naší reality vibrační frekvenci a energii, která je v souladu s tím, co si chcete MANIFESTOVAT...


Dozvíte se, kým se musíte STÁT a na co se zaměřit už TEĎ, abyste si mohli postupně vaše vize, cíle a záměry PŘITÁHNOUT...


​Meditace má 27 minut...

 Hodnota 497,- Kč (20 eur)

a NAVÍC tomu dostanete ještě t​yto BONUSY...

Bonusové ​VIDEO: Proč se mohou dočasně věci i ZHORŠOVAT a co s tím dělat...


To se děje často právě potom, co se rozhodneme zlepšit náš život.


​Dozvíte, kdo za tím stojí, proč se nám to děje a jak to můžeme změnit, aby se věci zlepšovaly.


Význam, který dáváme tomu, co se nám děje určuje, jak s tím dále naložíme. Kdybych to, co s vámi dnes sdílím věděl dříve, tak by mi to ušetřilo mnoho TRÁPENÍ.

 Hodnota 997,- Kč (43 eur)

​Meditační deník BOŽSKÝCH vhledů...

 Hodnota 997,- Kč (43 eur)

Klikněte na tlačítko "​Chci IHNED přístup" a ​získejte "Tajemství MANIFESTACE" navždy jen za 7 990 Kč 97 Kč...

Rekapitulace toho, co získáte:

  • ​5 video lekcí (hlavní část workshopu) v hodnotě 4 997 Kč
  • ​Vedená MEDITACE č.1 v hodnotě 497 Kč
  • ​Vedená MEDITACE č.2 v hodnotě 497 Kč
  • ​Bonusová video lekce v hodnotě 997 Kč
  • ​Meditační deník Božských ​vhledů v hodnotě 997 Kč
  • ​Privátní přístup do členské sekce
  • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota ​7 990,- Kč!

Ale protože chci, aby se t​oto učení a vedené meditace, které s vámi v programu sdílím dostalo mezi co nejvíce lidí...


... tak jsem se rozhodl pro vás vytvořit speciální cenu, kdy můžete získat celý ​online workshop: "Tajemství MANIFESTACE" jen za​:

​7 990,- Kč

​97,- Kč

(4 eur)


Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2023)

/* ]]> */