fbpx

Video: 2 důvody, proč je pro vás HUBNUTÍ taková DŘINA a jak to můžete ZMĚNIT...

🏋️🍊 Ten hlavní důvod, proč se vám nedaří zbavit přebytečných kil a zhubnout není ten, že jste LÍNÍ nebo neschopní.

Je to v tom, že máte ohledně jídla, sebe sama, svého těla a celkově hubnutí nezpracované emoce, které vám brání dělat to, co vede k hubnutí a změně stravovacích návyků.

Když s těmito emocemi nepracujete, tak se stává HUBNUTÍ a dodržování jakýchkoliv jídelníčků a cvičebních plánů suchou dřinou, kdy bojujete s těmito emocemi a sami se sebou. 

Protože to, co vás nakonec donutí sáhnout po jídle, které nechcete jsou tyto EMOCE. Je to krvavý souboj, který většinou vede k neúspěchu a tento boj je hlavně zcela zbytečný. 

🤝 Vítám vás tedy na naší společně cestě - Jmenuji se Jiří Majkus a jsem autorem online programů Vedených MEDITACÍ a toto je jeden z mých projektů, kdy mým záměrem je šířit nové a efektivní přístupy ke změně života.

A tyto přístupy a metody se dají skvěle aplikovat právě na HUBNUTÍ a změnu zdravého životního stylu, jak se to stalo mně a dalším mým klientům.

💪 V tomto videu se tedy dozvíte, co můžete začít dělat už dnes jinak, abyste mohli začít HUBNOUT bez dřiny, bez suché disciplíny, ale naopak s RADOSTÍ.

📷  P.S. A sledujte můj nový INSTAGRAM profil - Hubnutí Bez Dřiny, kde se dozvíte více inspirace a tipů! >>

Zbavte se NEZDRAVÝCH stravovacích návyků a přebytečných kil, uvolněte NEGATIVNÍ emoce, které máte ke svému TĚLU a vytvořte si EFEKTIVNÍ cestou ZDRAVÉ a pozitivní návyky, které vám přinesou vaši IDEÁLNÍ FIGURU, zdravý život, energii a VITALITU, kdy se budete cítit děsně SEXY (a to i když jste si mysleli, že vás se to už netýká a nejste sportovní typ)...

Přestaňte na to jít přes suchou disciplínu, kdy vedete neustálý boj se sebou a svými nezpracovanými EMOCEMI, který je plný dřiny, "krve" a opakovaných zklamání...

/* ]]> */