fbpx

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ s Jiřím a Lucy Majkus (pondělí 22.10.2018 ve 20:30)...

Ze zákulisí (aneb vědomé DRBY)! 

Začněte žít 200% ŽIVOT (100% materiální a 100% spirituální) a probuďte v sobě to NEJLEPŠÍ!...

Do začátku vysílání zbývá ještě:

02
Dní
07
Hodin
22
Minut
42
Sekund

Mějte na chvíli otevřenou mysl, uvolněte se a před tím, než vám ukážu něco, kvůli čemu vám spadne brada, tak v mysli odpovězte na tyto otázky:

 • Kdyby existovala možnost, jak prosperovat ve všech oblastech vašeho života, plnilo by se vám v životě to, co chcete, byli jste šťastní, milovali sebe a svůj život líbilo by se vám to?
 • Kdyby existovala možnost, jak se cítit dobře se sebou a se svým životem, jak být plní energie, vitality, mít krásné vztahy, úspěšnou kariéru, vydělávat krásné peníze tím, co vás baví a každý den zažívat hluboké spojení se Zdrojem, s Vyšší Silou, líbilo by se vám to?
 • Kdyby existovala možnost, jak v sobě najít vnitřní stabilitu, sebevědomí, vnitřní jistotu a stávali byste se stále lepší verzí sebe sama, líbilo by se vám to?
 • check
  Kdyby existovala možnost, jak mnohem lépe zvládat stresové situace, překonávat překážky a vše jednoduše lépe zvládat, využili byste jí?

Pokud ANO, tak pozorně pokračujte ve čtení...

Když na chvíli teď odložíte svého vnitřního kritika, který se pravděpodobně ozval po přečtení těchto vět: ‚‚Si se asi zbláznil ne?’’, ‚‚Na to mu nenaletím, to je určitě nějaký podvodník!’’,

Nebo ‚‚Žádný takový kouzelný recept nefunguje! Takových, co naslibovali už bylo a pořád nic!’’

Nebudu se schovávat za moudrá slova ani za poučky osobního rozvoje a řeknu vám na rovinu, že já TAKOVÝ RECEPT MÁM. A nyní ho chci předat vám.

Ale je potřeba pochopit, že to není o mávnutí kouzelného proutku, ale o dlouhodobé VNITŘNÍ PRÁCI. A tato vnitřní práce musí ovlivnit vaše činy ve vnějším světě.

Protože pokud děláme jakoukoliv vnitřní práci, osobní rozvoj, duchovní rozvoj, meditaci a i klidně levitaci, ale neprojeví se to v našem denním životě, v našem myšlení, v našich emocích a v našem jednání, tak je to přátelé všechno k NIČEMU!

A jeden z nejefektivnějších a nejsilnějších způsobů, jak to udělat, jak si plnit svá přání a to, co v životě chcete je pomocí silných spirituálních technologií a metod.

Způsob, který jde HLUBOKO a udělá změny u kořene daného problému. Nejen na úrovni vědomí a podvědomí, ale také na ÚROVNI DUŠE.

Tato změna je pak jako domino, která postupuje nahoru a nakonec se projeví ve VAŠÍ REALITĚ...

Pro ty, kteří mě znáte, tak víte, že nejsem žádný nováček v oblasti meditace a spirituálních technik. S různými pauzami medituji více než 17 let. Vyzkoušel jsem všechny možné druhy meditací a meditace mě po té době ještě více a více FASCINUJE.

Vytvořil jsem již 8 online meditačních programů a mými placenými programy prošlo již více než 1600 lidí. A většina z nich si koupila více meditačních balíčků.

Neříkám to proto, abych se vám chlubil, ale říkám to pro ty, kteří mě ještě neznáte, abyste věděli, že vím, co dělám.

Autor: Jiří a Lucy Majkusovi

Dveře se OTEVÍRAJÍ. Máte odvahu je otevřít a začít novou kapitolu VAŠEHO ŽIVOTA?

- Meditaci ideálního já dostanete už od středy 17.10.2018, s kterou meditujte až do 24.10.2018, kdy začne série meditací 4 dimenzí života a poté následuje v pondělí 29.10.2018 téma 1. týdne!

Nyní máte speciální příležitost stát se zakládajícím členem tohoto V.I.P. Klubu Vedených MEDITACÍ s šílenou 60% SLEVOU!

- Sleva končí za:

11
Dní
10
Hodin
51
Minut
42
Sekund

Rekapitualce toho, co vše dostanete v tomto meditačním klubu

 • 1 x týdně Video lekce
 • 1 x týdně Vedená meditace
 • ​​​​1 x  týdně Afirmace na dané téma
 • 1 x týdně PDF souhrn tématu a důležité úkoly
 • 1 x měsíčně bonusová Video lekce
 • 1 x měsíčně bonusová Vedená meditace
 • Online meditační program Vedených meditací 4 dimenzí života a Vedený meditace IDEÁLNÍHO JÁ v hodnotě 1490,- Kč.

Získejte roční členství nyní jen za 19 980,- Kč 7 980,- Kč!

To vychází 154,- Kč za jeden TÝDEN!

Shreem Brzee

www.VedeneMeditace.cz (2018)

/* ]]> */