fbpx

​Vedené meditace HOJNOSTI...

Zde je způsob, jak odstranit své VNITŘNÍ BLOKY, změnit negativní přesvědčení, uzdravit ZRANĚNÍ, které máte s PENĚZI a žít více v HOJNOSTI!...

Pokud jste připraveni odstranit svoji úzkost a strach, který máte s PENĚZI a cítíte, že si zasloužíte vydělávat více peněz, tak tato stránka je přesně pro vás.

‚‚Být BOHATÝ je stav vaší mysli... nemá to co do činění s penězi.‘‘

- Harvey MacKay

Jste připraveni zbavit se úzkosti a strachu z nedostatku a rozproudit energii PENĚZ?


✅ Jste připraveni začít používat svoji mysl a energii na přivolání proudu PENĚZ do vašeho života?


✅ Jste připraveni se vypořádat se svými BLOKY a STRACHY, které máte ve vztahu k penězům?


✅ Chcete znát TAJEMSTVÍ, jak zvýšit svoji vibraci HOJNOSTI, která vám dlouhodobě bude zajišťovat přítok peněz?


✅ Patříte také mezi ty, které už „obyčejná" práce nebaví?


✅ Chcete objevit svoje ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ a věnovat se tomu, co vás bude konečně BAVIT?


✅ Chcete se přestat dívat na hodinky, kdy už „padla?"


✅ Jste připraveni se ponořit do svého nitra a najít zdroj HOJNOSTI, o který nemůžete už NIKDY přijít?

Pokud jste odpověděli "ANO", tak tato stránka je právě pro vás...

Naučil jsem se, že jeden z nejdůležitějších kroků při manifestací hojnosti a více peněz je pochopení toho, co je OPRAVDOVÝM zdrojem naší hojnosti.


Zajímá vás, co to je?


No... peníze to nejsou!


Tím PRAVÝM ZDROJEM hojnosti jsme my sami. Naše unikátní frekvence hojnosti. A my se potřebujeme naučit na ni napojit a dát se s ní do souladu.


Každý z nás má přístup k tomu, abychom mohli cítit a prožívat tuto frekvenci hojnosti a čím více jsme s ní v souladu, tak tím více se manifestuje v našem vnějším světě.


Svoji realitu vytváříme ZEVNITŘ-VEN. 👇👇👇


A pokud se naučíme cítit hojnost ve svém nitru (díky napojení se na tuto frekvenci hojnosti), tak naprosto přirozeným efektem bude, že se začne hojnosti projevovat v našem vnějším světě, v naší každodenní realitě.


Prvně musíte procítit a prožívat hojnost svého nitra. Cítit, že jste bohatí už právě teď. Díky tomu, že se naladíte na frekvenci hojnosti, tak začnete přitahovat situace, příležitosti, lidi, aby se bohatství projevilo ve vašem životě.


Také k vám začnou přicházet nápady, myšlenky, probudíte kreativitu a budete inspirovaní jednat. Budete přirozeně inspirovaní dělat ty činnosti, které povedou k tomu, že se zlepší vaše finanční situace.


To je klíč k manifestace hojnosti a více peněz s radostí a lehkostí...
Autor projektu

Pro ty, kteří mě znáte, tak víte, že nejsem žádný nováček v oblasti meditace a spirituálních technik. S různými pauzami medituji více než 17 let. 


Vyzkoušel jsem všechny možné druhy meditací a meditace mě po té době ještě více a více FASCINUJE.


Vytvořil jsem již 11 online meditačních programů a mými placenými programy prošlo již více než 5300 lidí. A většina z nich si koupila více meditačních balíčků.


Online podnikáním jsem vydělal více než 11 mil. korun a to při práci 3-4 hodiny denně.


Neříkám to proto, abych se vám chlubil, ale říkám to pro ty, kteří mě ještě neznáte, abyste věděli, že vím, co dělám.

Důležité TAJEMSTVÍ: Přestaňte se koncentrovat na PENÍZE...

Zní to divně, že? Ale FUNGUJE TO!


Většina z nás se snaží manifestovat peníze, protože máme pocit, že jich nemáme dost. A jsme naučeni věřit tomu, že když budeme mít peníze tak se díky nim budeme nějak cítit!


Myslíme si, že když budeme mít více peněz, tak že se budeme cítit bohatí. Myslíme si, že nám vnější okolnosti způsobí to, že se budeme cítit, tak jak toužíme.


A abychom se tak cítili, tak se potřebuje prvně něco změnit venku, v tom vnějším světě. To bohužel vytváří nefunkční a zvrácený vztah k penězům. Protože se cítíme bohatí jen tehdy, když máme hodně peněz a to vede k tomu, že se na nich stáváme emocionálně závislými.


Jsme v pocitu, že je hrozně moc potřebujeme, protože penězi chceme zalepit prázdnotu, kterou cítíme. Chceme ji penězi zaplnit.


A to je PROBLÉM, protože přitahujeme energii, s kterou nejvíce rezonujeme. Vytváříme více toho, co jsme a jak se cítíme.


Pokud se soustředíte na přitáhnutí peněz (protože jich máte málo, nebo máte pocit, že jich není dost), tak tato energie vytváří více toho, na co se soustředíte... Vytváříte více NEDOSTATKU...


A věřte mi, že znám lidi, co vydělávají sice hodně peněz, ale stále jsou zužování tímto pocitem strachu z nedostatku. Mají strach, že přijdou o to, co mají.

Jsou vaše dominantní pocity o penězích STRACH a NEDOSTATEK?

- Nemám PENÍZE!...


- Na to nemám, to je moc DRAHÝ!...


- Si myslíš, že KRADU?...


- Peníze nerostou na STROMĚ?...


To jste určitě už někde slyšeli, že ano?


Vnímáte tu energii, která je za těmito slovy? Tato energie nedostatku bude vždy vytvářet v našem životě ještě více nedostatku...


Mnoho z nás se snaží přitáhnout a vydělat více peněz, protože věříme, že výsledkem bude specifický pocit. Ale často si neuvědomujeme, že tyto pocity můžeme prožívat ještě předtím, než peníze obdržíme.


Nemusíme čekat na potvrzení zvenčí...


Nemusíme čekat až budeme bohatí, abychom se mohli CÍTIT BOHATÍ...


Například, pokud se ponoříte do pocitu "být bohatý", jak se s tím cítíte?


Co prožíváte?


Možná to jsou pocity svobody, růstu, štěstí, bezpečí, jistoty, hodnoty, uvolněnosti. Pocit, že si můžete v životě více vybírat a máte větší možnosti.


To jsou báječné pocity, že?.. a hádejte co? Abyste je mohli cítit, tak k tomu nepotřebujete PENÍZE. Jsou ZDARMA!

Naše myšlenky a pocity utváří naši REALITU...

Život nám stále zrcadlí to, co prožíváme ve svém vnitřním světě. Jaké máme myšlenky a jaké prožíváme pocity.


Kombinace našich myšlenek a pocitů formuje specifickou vibraci, kterou pak vytváříme svoji realitu. Ale ne jen vědomých myšlenek, ale hlavně podvědomých přesvědčení, se kterými rezonujeme, kterým věříme.


- Pokud je to vibrace hojnosti, tak vytváříme více hojnosti. Pokud je to vibrace nedostatku, tak vytváříme více nedostatku.


Na vědomé úrovni sice můžeme chtít vydělávat více peněz, ale podvědomě peníze od sebe odpuzujeme a odháníme je.


- Věříme, že peníze jsou špatné...


- Věříme, že si peníze nezasloužíme...


- Věříme, že chtít více peněz je špatné.


- Věříme, že peníze se vydělávají pouze tvrdou prací...


Jsme v energetickém a vibračním nesouladu s tím, co ve svém životě chceme manifestovat. V našem případě více peněz. Musíme tedy dát do souladu to, co se děje uvnitř nás s energií a přesvědčeními toho, co chceme manifestovat.

DOBRÁ zpráva. Můžeme to ZMĚNIT!

Tímto způsobem si limitujeme a blokujeme, aby k nám přišly peníze... i když jich chceme víc.


Dobrá zpráva je, že můžete tyto limitující přesvědčení, která jsou založená na strachu, ZBOŘIT. Už nemusíte dál být otrokem toho, co vám řekli rodiče, nebo co jste přijali za své od společnosti a od všeobecně známých pravidel.


Můj oblíbený citát od básníka Rumího je: „Tvým úkolem není jít hledat lásku někde venku. Tvým úkolem je ponořit se do sebe a najít všechny bariéry, které sis sám vytvořil ve svém nitru, které ti brání lásku prožívat.”


A věřím, že láska a hojnost je stejná věc. Proto se tento citát dá použít i pro manifestaci hojnosti. Odstranit všechny bariéry, které jsme si sami před hojností postavili.


Když se naladíme na energii a vibraci peněz, které chceme povolat, které chceme manifestovat (a to je praxe, která se dá naučit), tak nám život přirozeně zrcadlí to, co máme uvnitř.


Bude zrcadlit naši FREKVENCI...


Svoji realitu si opravdu vytváříme zevnitř ven a to děláme našimi přesvědčeními a energií.


Tím, že dáme do souladu naše myšlení, přesvědčení a energii s penězi, které chceme manifestovat, tak tím je pak ve svém životě vytvoříme.


Nastavení vaší mysli a energie určujte to, jak se vám bude dařit ve VYKONÁVÁNÍ...

To, jaký si vytvoříte vztah k energii peněz a to, jestli budete naladěni na vibraci hojnosti ovlivňuje, jak se vám bude dařit ve vašem KONÁNÍ...

​

Ano, TVRDÁ PRÁCE funguje. Můžete pracovat 16h denně a nakonec se váš obor naučíte a budete úspěšní... ale za jakou cenu? A jak budou trpět ostatní oblasti vašeho života, zdraví, rodina, vztahy...


Mnohem více důležitější než vědět JAK vykonávat, je důležitější vnitřní rozpoložení, váš emoční stav. To jak moc věříte, že se vám bude dařit, jak moc věříte, že budete žít v hojnost, jak moc očekáváte, že vše dobře nakonec dopadne a to, jak moc důvěřujete.


Když budete mít správný postoj a budete naladěni na svoji FREKVENCI HOJNOSTI, tak budete dělat ty správné věci. Budete potkávat ty správně lidi. Budete narážet na správné příležitosti, budou se vytvářet ty správné okolnosti.


Začnou k vám chodit nápady, myšlenky, inspirace a aktivujete své kreativní síly, jak manifestovat peníze, po kterých toužíte.


Když budete v ENERGETICKÉM SOULADU (a to zas tak těžké není)...


Potom můžete využít všechny ostatní strategie, postupy, recepty a návody k úspěchu. To PRAKTICKÉ a NEZBYTNÉ JAK.


‚‚Za 15 minut vizualizace jste mnohem produktivnější, než za 16h tvrdé práce.‘‘

- Abraham Hicks

Nalaďte se na vibraci a frekvenci HOJNOSTI pomocí Vedených MEDITACÍ...

Tak jsem začínal já. Vedenou meditací. Neměl jsem peníze na drahé semináře a workshopy. Neměl jsem peníze na kouče a mentory. To, co mi bylo dostupné byly audio nahrávky vedených meditací.


Není jednodušší a lehčí způsob, jak se z pohodlí svého domova naladit na vibraci hojnosti a bohatství...


Není nic jednoduššího než si udělat pohodlí, nasadit si sluchátka a pustit si audio nahrávku vedené meditace, ve které se necháte vést mluveným slovem, které je doplněno nádhernou meditační, relaxační muzikou.

Vytvořil jsem pro vás Vedené meditace HOJNOSTI...

Tyto vedené meditace jsem specificky navrhl na to, abyste se naladili na vibraci hojnosti. Abyste nalezli ZDROJ svého vlastního bohatství, který sídlí ve vašem nitru a čeká až ho probudíte.


Podívejte se v čem vám meditace pomůžou a jaké meditace jsem pro vás připravil...Jak vám pomůžou Vedené meditace HOJNOSTI

 • check
  Naladíte se na vibraci hojnosti - Vedené meditace jsou nejpraktičtější a nejjednodušší pomůckou, jak se naladit na frekvenci svého vnitřního bohatství a začít tuto energii vyzařovat do světa a tím si přitáhnout více hojnosti.
 • check
  Odstraníte si bloky a limitující přesvědčení s penězi - Pomocí praktického cvičení a vedené meditace na odstranění strachů a limitujících přesvědčení zboříte bariéry, které jste si sami vytvořili, které vám brání prožívat ve svém životě hojnost.
 • check
  Vyjasnění vašeho záměru a vlastní hodnoty - Pomůžou vám vyjasnit si to, co ve svém životě opravdu chcete. A díky jasnému záměru, který usadíme ve vašem srdci, si začnete tvořit vaši realitu.
 • check
  Zlepší se vám vizualizační schopnosti - Pomůžou vám zlepšit svoje vizualizační schopnosti. Díky tomu se budou vaše záměry, touhy a přání rychleji manifestovat. Vizualizace je mocný nástroj manifestace.
 • check
  Úžasný transformační prožitek - Díky vedeným meditacím poznáte více sami sebe. Poznáte nepoznané oblasti vaší mysli a vašeho nitra. Prožijete nádherné okamžiky.
 • check
  Nová chuť a energie do života - Díky tomu, že více prozkoumáte sami sebe, nekonečné možnosti, jak začít tvořit bohatství a poznáte svoje dary a talenty, tak dostanete novou chuť do života. Bude se vám úplně ráno vstávat.
 • check
  Objevíte své životní poslání a talenty - Objevíte jaké je vaše vlastní životní poslání a jakými unikátními dary a talenty můžete vydělávat peníze a začít dělat to, co vás baví.

Připravil jsem pro vás tyto audio nahrávky, které
 kombinují různé druhy meditací...

Jaké konkrétní meditace jsou obsahem tohoto meditačního programu?

Den 1: Vedená meditace manifestace měsíčního PŘÍJMU...

V úvodním 20 minutovém videu si řekneme o energii peněz a poté nás čeká velmi silná vizualizační technika, kterou zvýšíme svoji vibraci hojnosti a budeme se postupně dostávat do většího energetického souladu s penězi, které chcete manifestovat na měsíční bázi.


S touto meditací pracujte pravidelně, než program oficiálně začne!

Den 2: Vedená meditace zasazení ZÁMĚRU HOJNOSTI...

Další důležitý  krok na cestě za prosperitou a hojností je zasadit záměr. Tato meditace vám pomůže zjistit a vyjasnit, co ve skutečnosti OPRAVDU chcete.


V této meditace svůj záměr zasadíte do svého srdce a vyšlete do Vesmíru. Určíte si směr, kterým se chcete vydat a co chcete, aby se vám splnilo.

Den 3: Vedená meditace LÉČENÍ zranění k PENĚZŮM...

Toto je velmi důležitá meditace, protože každý z nás i na naší životní cestě vytvořil různá zranění, křivdy k penězům. Jsme na ně také naštvaní, že je vůbec potřebujeme. Jsme na ně naštvaní, že jich není dost, když zrovna potřebujeme. Máme spousty různých zranění  a my je v této mediací vyléčíme.

Den 4: Vedená meditace odstranění LIMITUJÍCÍCH přesvědčení k PENĚZŮM...

K této meditace jsem přidal i jedno důležité cvičení, které si před meditací uděláte, abyste více rozpoznali, co vám brání v manifestaci hojnosti.


Poté si v meditaci dovolíte tyto limitující přesvědčení, bloky a strachy spálit ve svém vnitřním ohni TRANSFORMACE. Silná meditace, díky které s budete cítit více svobodní.

Den 5: Vedená meditace otevření se NEKONEČNÝM možnostem...

Každý okamžik v sobě obsahuje nekonečně možností. Z prostoru nekonečných možností, který Ayur Véda popisuje jako Akaša, se manifestuje vše neprojevené.


Když se otevřete nekonečným možnostem s důvěrou, že najdete cestu, najdete způsob, tak už nic pro vás nebude nemožné. Tato meditace vám pomůže najít cestu k vaší prosperitě.

Den 6: Vedená meditace VDĚČNOSTI za HOJNOST...

Být vděčný, ocenit vše, co už ve svém životě máte, samo o sobě je klíčem k vytvoření hojnosti. Pokud nejsme schopni vyjádřit svoje DĚKUJI už teď, tak nebudeme schopni ani, když budeme mít více.


Když dáte Životu, Vesmíru najevo svůj vděk, tak vám dodá další věci (ne jen hmotné), abyste mohli znovu vyjádřit svoji vděčnost. Vděčností vše začíná i končí.

Den 7: Vedená meditace život v HOJNOSTI...

V této meditaci si budete vizualizovat, jaké to je, když žijete život v hojnosti. Jaký to má pozitivní dopad na vás, na vaše blízké a na lidi, kteří s vámi budou v kontaktu. To zboří negativní přesvědčení o tom, že mít hodně peněz je něco špatného a že je lepší je nemít.

Den 8: Vedená meditace otevření srdce energii PENĚZ a HOJNOSTI...

V meditaci záměru se dozvíte, že peníze jsou formou energie. V této meditaci otevřete svoje srdce této energii a energii hojnosti a pozvěte ji do svého života.


 Díky tomu, že ve druhém dni spálíte svoje strachy a bloky, tak budete schopni svoje srdce penězům a hojnosti otevřít. V této meditaci také prožijete, jaké to je opravdu CÍTIT tuto zemitou energii.

Den 9: Vedená meditace VIBRACE a VĚDOMÍ hojnosti...

V této meditaci ještě více naladíte svoje nitro a vědomí na přijímání hojnosti. Když vstoupíte do proudu hojnosti, tak je potřeba tento proud netlumit a neškrtit.


Uvědomíte si, že hojnost je o dávání a přijímání. Když ve svém životě aplikujete tento základní princip, nebudete už nikdy žít v nedostatku.

Den 10: Vedená meditace objevení svých DARŮ a TALENTŮ...

Vydělávání peněz pomocí svých darů a talentů je několikanásobně jednodušší a lehčí. Výzvy a zkoušky dostáváme na cestě životem pořád, abychom rostli.


Když jsem ale svoje podnikání založil na svých silných stránkách a přestal jsem dělat věci, na které talent nemám, vše se otočilo o 180°.


Díky pochopení toho, kdo jsem a co umím, jsem dostal odvahu opustit lukrativní obor a vydat se na cestu za vlastním podnikáním.

Den 11: Vedená meditace objevení svého ŽIVOTNÍHO POSLÁNÍ...

V této meditace v sobě odhalíte to, co ve vás už od početí bylo vloženo... vaše životní poslání. Pevně věřím, že každý z nás má ve svém životě nějaký účel. Buddha říkal, že vaším posláním je najít svoje životní poslání.


Vaše životní poslání úzce souvisí s vašimi dary a talenty. Díky této vizualizaci se o sobě hodně dozvíte a odkryje se vám něco magického a mystického...

Den 12: Vedená meditace setkání se svým BOHATÝM JÁ...

V této vedené vizualizaci se setkáte se svou dokonalou verzí, která udělala samá správná rozhodnutí a která má tak silné vědomí hojnosti, že na cokoliv sáhne, se promění ve zlato.


Budete mít čas se svého bohatého já zeptat na jakoukoliv radu a doporučení. Vezmete si sebou také jeho energii, která, jak už víte, je zcela zásadní pro manifestaci hojnosti.

Den 13: Vedená meditace MANTRA HOJNOSTI...

V této meditaci se dozvíte starodávnou mantru hojnosti, která pochází z Indie a pocítíte její účinek během pár minut. Pokud je tato vibrace pronášena ve správném rytmu, působí hodně hluboko do našeho nitra a doslova přeskupuje naše DNA.


Ve videu se také dozvíte důležité informace o mantrách a jak se dá použít síla zvuku na manifestaci prosperity.

a NAVÍC tomu dostanete tyto 3 BONUSOVÉ
meditace a videa...

BONUS č.1: Vedená meditace Šrí Yantry

Ve vizuální meditaci se ponoříte do 13 000 let starého symbolu ve kterém je obsažen celý princip tvoření. Během této meditace budete absorbovat všechny energie, které jsou obsaženy ve Šrí Yantře.


Napojíte se na sílu tohoto symbolu a to ještě více akceleruje, abyste si ve svém životě vytvořili hojnost. Využijete sílu posvátné geometrie.

BONUS č.2: Vedená meditace MAGNET na PENÍZE...

Krásná vedená vizualizace, kdy si prožijete, jaké je to být magnetem na peníze. Tuto energii a vibraci si také vezmete sebou do svého denního života. Jenom díky této vizualizaci se mi začalo dít tolik "náhodných" jevů, že jsem byl z toho v úžasu. Doporučuji tuto meditaci si pravidelně pouštět večer před spaním.


Také v ní budeme léčit negativní programy na peníze, které jsme zdědily od našich rodových linií.

BONUS č.3: Vedená meditace Vesmírné banky

V této vizualizaci navštívíte Vesmírnou banku a požádáte o specifický obnos peněz. Díky tomu, že pracujeme v meditacích na podvědomé úrovni, tak si vlastní podvědomí naprogramujete, aby vyhledávalo příležitosti, které povedou k touženým penězům.


Když to spojíte se silou záměru a vyslovení svého přání je to kouzelné a fascinující.

A to není všechno. Navíc ještě DOSTANETE tyto ​4 dalších skvělé BONUSY!...

Speciální BONUS č.1: Video + Meditace DOKONALÉ PRÁCE...

Ve videu zboříme mýty, které brání lidem dělat pro ně dokonalou práci. Řekneme si 3 důležitý kritéria, která určují dokonalou práci...


V meditaci si vytvoříte jasnější představu vaší dokonalé práce. Jak vypadá, co v ní děláte, z čeho se skládá a jaké činnosti vykonáváte. To extrémně pomůže, abyste takovou práci získali a nebo začali třeba podnikat.

Speciální BONUS č.2: Video + Meditace FINANČNÍ SVOBODY...

Ve videu se dozvíte základní mýty o penězích, které často lidem brání dělat to, co chtějí a ještě, aby za to byly dobře zaplacení. Jsou to pozůstatky předchozích generací a my je společně zboříme.


Ve vedené meditaci odstraníme překážky, které vám brání v hojnosti, vytvoříte si vizi, jak vypadá pro vás finanční svoboda a zjistíte, jaký je váš první krok k jejímu dosažení.

Speciální BONUS č.3: Video + Meditace DOVEDNOSTÍ a TALENTŮ...

Abyste dlouhodobě rozproudili proud peněz, tak je k tomu potřeba také na praktické úrovni používat své talenty a silné stránky. A také se naučit nové dovednosti. Ve videu se dozvíte klíčový návyk, který rozvíjí vaše dovednosti.


A vedená meditace talentů je druhá variace meditace, kterou již máte v základní části tohoto programu.

Speciální BONUS č.4: Video + Meditace KREATIVITY...

Kreativita je velmi propojena s proudem peněz. Častokrát totiž způsob, jakým vydělávat více peněz a způsob, který vás dostane z finančních nepříjemných situací je velmi kreativní.


Toto video a meditace vám pomůže probudit vaši kreativitu, kterou uplatníte a brzy uvidíte, její dopad na vaši finanční situaci v praxi.

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 13 základních video lekcí
 • 13 základních vedených meditací
 • 3 bonusové video lekce
 • check
  3 bonusové vedené meditace
 • check
  5 speciálních bonusových videí
 • check
  ​5 speciálních bonusových meditací
 • check
  Privátní přístup do členské sekce

Celková hodnota programu je 10 290,- Kč

Ale protože chci, aby se meditace dostaly mezi co nejvíce lidí a peníze nebyly překážkou, tak jsem se rozhodl snížit cenu na:


10 290,- Kč

1 980,- Kč

(80 eur)

Nebo získejte tento online program v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

​V této variantě získáte:

 • Téměř již 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 35 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím.


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Na praktikování této metody vám stačí
 20 minut denně...

Jste ochotni do své BUDOUCNOSTI a do vlastní finanční nezávislosti investovat 20 minut denně?


To je to, co vám stačí, abyste mohli využít síly této JEDNODUCHÉ a PRAKTICKÉ metody, jak programovat svoje podvědomí a naladit se na HOJNOST.


Není nic jednoduššího než si sednout do pohodlné pozice a pustit si audio nahrávku do sluchátek a nechat se vést.


JEDNODUŠŠÍ UŽ TO BÝT NEMŮŽE!


Garance spokojenosti (vrácení peněz)

A pokud po třech dnech, po třech meditacích (což je dostatečný počet, abyste poznali, jestli jsou tyto vedené meditace a videa pro vás) nebudete spokojeni nebo nebudete cítit, že dostáváte hodnotu, tak vám vrátím peníze.

Co se stane po vaší objednávce?

 • Je potřeba zaplatit fakturu - Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.
 • Každý den dostanete jednu meditaciV členské sekci se vám každý den objeví nová meditace. Meditace jsou poskládány postupně, aby ve vás spustily toužený proces změn. Proto je potřeba dělat je postupně, tak jak jsou navržené.
 • Meditace po skončení používejte jak potřebujete - Po skončení vaší 14-ti denní cesty se můžete k meditacím kdykoliv vrátit a pustit si je, když budete chtít nebo potřebovat. Meditace můžete používat samostatně, abyste proces ještě více prohloubili.

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 13 základních video lekcí
 • 13 základních vedených meditací
 • 3 bonusové video lekce
 • check
  3 bonusové vedené meditace
 • check
  5 speciálních bonusových videí
 • check
  ​5 speciálních bonusových meditací
 • check
  Privátní přístup do členské sekce

Celková hodnota programu je 10 290,- Kč

Ale protože chci, aby se meditace dostaly mezi co nejvíce lidí a peníze nebyly překážkou, tak jsem se rozhodl snížit cenu na:


10 290,- Kč

1 980,- Kč

(80 eur)

Nebo získejte tento online program v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

​V této variantě získáte:

 • Téměř již 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 35 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím.


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2019)

/* ]]> */