Vedená meditace manifestace zdarma – ochutnávka programu | Vedené Meditace

Vedená meditace ZDARMA skončila

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Toto je ochutnávka online programu Vedených meditací MANIFESTACE ZÁZRAKŮ (Meditace č.1: Meditace manifestace)...

Úvodní video k meditaci MANIFESTACE...

Vedená meditace manifestace je jednoduchý ale velmi účinný a efektivní způsob, jak zrychlit manifestování toho, co si přejete...

Krásný den,

Před tím, než si pustíte meditaci, tak se podívejte na úvodní video. Ve videu se dozvíte, co můžete očekávat od této meditace. Tento proces je velmi silný a je potřeba počítat s tím, že se změny začnou velmi rychle ve vašem životě projevovat.

 Jak ve vnitřním světě, tak také ve vnějším světě...

Také se dozvíte, jak se můžeme na celý svět a na nás samotné dívat z perspektivy, která vyhází ze zákona vibrace.

Starodávná učení se dnes střetávají s moderní fyzikou a dnešní fyzikové žasnou nad tím, jak před tisíci lety jogíni a mudrcové věděli, že vše v tomto světě vibruje pod určitou frekvencí. 

Věděli také, že když se naučíme s energií a vibrací pracovat, tak dokážeme manifestovat naše touhy a přání.

Albert Einstein řekl:‚Co se týče hmoty, tak jsme se mýlili. To, co jsme nazývali hmotou je energie, která má tak nízké vibrace, že to svými smysly nepoznáme. Je to iluze. Vše materiální v tomto světě vibruje.‘‘

V meditacích budete mít také silné prožitky, kdy budete tyto vibrace vnímat a cítit. Stanou se pro vás reálné. 

V této meditaci využijeme kreativní sílu, kterou jsme schopni stvořit život k tomu, abychom si manifestovali naše přání. Tato síla dřímá v našich spodních energetických centrech. My tuto sílu přesuneme nahoru až do oblasti čakry třetího oka.

K tomu použijeme Bija Mantru Ah. Vyslovuje se Aaaaaaaahhhhh. Je to zvuk tvoření. Využijeme sílu tohoto zvuku, abychom si vytvořili to, po čem toužíme. 

Užijte si video a meditaci.

A také vás zvu, abyste vstoupili do celého meditačního programu Vedených meditací manifestace ZÁZRAKŮ. 

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.

Vedenou meditaci si můžete pustit pod tímto textem...

Tento dárek je Meditace č.1 z celkem 21 Vedených meditací, které na vás čekají v online program​​​​u MANIFESTACE ZÁZRAKŮ...

/* ]]> */