fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální ​jednorázová nabídka. Online program již není možné získat samostatně. Můžete si ho přihodit zde do objednávky!

Vedené MEDITACE zvládání STRESU a stresových situací...

Naučte se ÚSPĚŠNĚ zvládat STRES a denní stresové situace, které mohou špatnou odezvou na stres dlouhodobě způsobit ZDRAVOTNÍ problémy a získejte tak více SEBEVĚDOMÍ a lepšího pocitu, který máte sami se SEBE...

Zlepšíte tak tím kvalitu vašeho života, jak se během dne cítíte, jak se cítíte se sebou a jaké máte z vašich reakcí sebevědomí...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

Stres může mít několik negativních dopadů na snahu zhubnout a udržet zdravé návyky a životní styl:

Zvýšený apetit: Stres může vést k hormonálním změnám, které způsobují zvýšený apetit, zejména pro potraviny s vysokým obsahem tuku a cukrů. Lidé pak mohou mít sklony k přejídání a vyhledávání tzv. "pohodových potravin".

Nezdravé stravovací návyky: Lidé pod vlivem stresu často sáhnou po nezdravých potravinách, aby získali okamžitou úlevu. To může zahrnovat rychlé občerstvení, sladkosti nebo jiné nevyvážené potraviny, což ztěžuje udržení vyvážené stravy.

Nedostatek spánku: Stres může také ovlivnit kvalitu spánku a způsobit nespavost. Nedostatek spánku může narušit hormonální rovnováhu, což má za následek zvýšení chuti k jídlu a snížení energie pro fyzickou aktivitu.

Nedostatek motivace a disciplíny: V období stresu může být obtížné udržet motivaci k pravidelné fyzické aktivitě a dodržovat zdravé stravovací návyky. Stres může vyvolat pocit vyčerpání a demotivace.

Zpomalení metabolismu: Některé studie naznačují, že dlouhodobý stres může ovlivnit metabolismus těla, což může ztížit proces hubnutí.

Hormonální nerovnováha: Stres aktivuje produkci hormonů, jako je kortizol. Dlouhodobé zvýšené hladiny kortizolu mohou narušit hormonální rovnováhu v těle, což může ovlivnit metabolismus a ukládání tuku.

Je důležité si být vědom toho, jak stres ovlivňuje životní styl, a hledat strategie pro jeho řízení.

Pravidelná fyzická aktivita, relaxační techniky a vyvážená strava mohou pomoci snižovat stres a podporovat zdravý životní styl.

Proto jsem pro vás připravil Speciální možnost si přihodit do objednávky Vedené MEDITACE zvládání STRESU a stresových situací, který není možné standardně samostatně objednat.


Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální nabídka jen TADY a TEĎ!

Cena za meditační program nyní jen:

3 490,- Kč

 690,- Kč

(30 eur)

/* ]]> */